Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Cegielski (wyników 75):

  1. Cegieła Kacper x Libor Marianna (Dmenin 1890/6)
  2. ---------- Kacper x Ociepa Wiktoria (Dmenin 1894/14)
  3. ---------- Marianna x Adamus Stanisław (Dmenin 1896/7)
  4. Cegiełka Agnieszka x Gałązka Jakub (Górzno k. Garwolina 1801/4)
  5. ---------- Agnieszka x Kowalski Leonard (Okrzeja 1849/4)
  6. ---------- Anna x Kiliszek Piotr (Okrzeja 1850/37)
  7. ---------- Barbara x Rejdaszka Andrzej (Górzno k. Garwolina 1796/16)
  8. ---------- Barbara x Rusak Wojciech (Górzno k. Garwolina 1816/24)
  9. ---------- Bartłomiej x Kochniarczyk Franciszka (Okrzeja 1841/21)
  10. ---------- Dorota x Osiak Alojzy (Górzno k. Garwolina 1781/3)
  11. ---------- Ewa x Mojek Adam (Górzno k. Garwolina 1736/1)
  12. ---------- Franciszek x Szewczyk Marcelina (Górzno k. Garwolina 1788/3)
  13. ---------- Franciszka x Anteczek Wojciech (Górzno k. Garwolina 1743/5)
  14. ---------- Jadwiga x Łysiak Franciszek (Górzno k. Garwolina 1755/4)
  15. ---------- Jadwiga x Szewczyk Benedykt (Górzno k. Garwolina 1821/19)
  16. ---------- Jakub x Ocep Ewa (Górzno k. Garwolina 1743/4)
  17. ---------- Jan x Gręda Anna (Górzno k. Garwolina 1739/6)
  18. ---------- Józefa x Ponikowski Feliks (Okrzeja 1858/1)
  19. ---------- Julianna x Szewczyk Urban (Górzno k. Garwolina 1791/18)
  20. ---------- Katarzyna x Borkowski Paweł (Górzno k. Garwolina 1762/5)
  21. ---------- Katarzyna x Prokop Józef (Górzno k. Garwolina 1731/2)
  22. ---------- Katarzyna x Przybysz Mateusz (Górzno k. Garwolina 1806/7)
  23. ---------- Katarzyna x Ziomek Jakub (Górzno k. Garwolina 1725/6)
  24. ---------- Konstancja x Lis Józef (Górzno k. Garwolina 1730/3)
  25. ---------- Krystyna x Banaszak Stefan (Górzno k. Garwolina 1819/5)
  26. ---------- Krystyna x Ocep Andrzej (Górzno k. Garwolina 1752/1)
  27. ---------- Magdalena x Gromuł Sebastian (Górzno k. Garwolina 1741/3)
  28. ---------- Marcin x Krajewski Franciszka (Kraszewice 1892/23)
  29. ---------- Marcin x Pielak Zofia (Górzno k. Garwolina 1726/2)
  30. ---------- Marianna x Banaszak Jan (Górzno k. Garwolina 1759/2)
  31. ---------- Marianna x Łazoski Jan (Okrzeja 1848/2)
  32. ---------- Marianna x Zadka Andrzej (Kraszewice 1889/53)
  33. ---------- Paweł x Dziak Zofia (Górzno k. Garwolina 1727/1)
  34. ---------- Piotr x Banaszak Agata (Górzno k. Garwolina 1727/2)
  35. ---------- Piotr x Błażejczyk Anastazja (Górzno k. Garwolina 1724/1)
  36. ---------- Piotr x Zaduła Barbara (Górzno k. Garwolina 1737/4)
  37. ---------- Sebastian x Nadstawny Zofia (Górzno k. Garwolina 1754/6)
  38. ---------- Stanisław x Celej Marianna (Okrzeja 1840/7)
  39. ---------- Szczęsny x Kowalski Weronika (Okrzeja 1846/11)
  40. ---------- Szymon x Banaszak Barbara (Górzno k. Garwolina 1802/4)
  41. ---------- Szymon x Ocep Konstancja (Górzno k. Garwolina 1772/6)
  42. ---------- Teresa x Ruta Jakub (Górzno k. Garwolina 1749/4)
  43. ---------- Wawrzyniec x Kalmach Marianna (Górzno k. Garwolina 1728/1)
  44. ---------- Weronika x Dawidek Józef (Okrzeja 1865/27)
  45. ---------- Zofia x Nadstawny Szymon (Górzno k. Garwolina 1768/4)
  46. Cegielski Agnieszka x Myszkowski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1905/28)
  47. ---------- Antonina x Szczerblewski Stanisław (Kościelec pow. kaliski 1865/3)
  48. ---------- Franciszek x Janiszewski Marianna (Lubraniec 1842/12)
  49. ---------- Ignacy x Sawicki Rozalia (Kazimierz Biskupi 1919/18)
  50. ---------- Jakób x Nierychła Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1905/34)
  51. ---------- Jakób x Nierychła Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1905/34)
  52. ---------- Jakób x Wiewiorkiewicz Antonina (Kazimierz Biskupi 1907/28)
  53. ---------- Jakób x Wiewiórkiewicz Antonina (Kazimierz Biskupi 1907/28)
  54. ---------- Jan x Przybylski Marianna (Kazimierz Biskupi 1921/40)
  55. ---------- Marianna x Jeziorski Józef (Kazimierz Biskupi 1920/4)
  56. ---------- Wiktoria x Gliniewicz Michał (Kazimierz Biskupi 1864/4)
  57. Cegła Elżbieta x Hynek Antoni (Gnojno 1831/23)
  58. Ceglanka Anna x Piekut Błażej (Barłożno 1732/6)
  59. Ceglarek Katarzyna x Toda Walenty (Turek 1890/7)
  60. ---------- Marianna x Jeziorski Józef (Truskolasy 1819/5)
  61. Ceglarski Antonina x Ptak Józef (Truskolasy 1819/30)
  62. ---------- Kazimierz x Słomka Marianna (Truskolasy 1810/20)
  63. Ceglewski Anna x Król Błażej (Wieniec 1805/479)
  64. ---------- Ewa x Przybysz Michał (Raciążek 1833/13)
  65. ---------- Marianna x Gaworkiewicz Walenty (Papowo Toruńskie 1823/5)
  66. ---------- Marianna x Pulczyński Jan (Raciążek 1832/12)
  67. ---------- Michał x Rybicki Joanna (Papowo Toruńskie 1820/9)
  68. Cegliński Jan x Trojanowski Karolina (Grodzisk Mazowiecki 1848/17)
  69. ---------- Szymon x Kuchniarczyk Katarzyna (Okrzeja 1848/9)
  70. Cegłoński Konstancja x Błoński Franciszek (Barłożno 1932/21)
  71. Cegloski Petronela x Gorecki Łukasz (Kraków - Mariacka 1826/57)
  72. Cegłowski Antoni x Paweletz Marianna (Barłożno 1904/2)
  73. ---------- Genowefa x Szczepański Franciszek (Barłożno 1927/34)
  74. ---------- Józef x Schmidt Anna (Barłożno 1925/24)
  75. ---------- Magdalena x Gadomski Stanisław (Pniewnik 1846/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne