Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Burkowsky (wyników 319):

  1. Bur Anna x Subkowski Marcin (Gniew 1810/25)
  2. ---------- Marianna x Berebecki Maciej (Gniew 1795/3)
  3. Bura Elżbieta Jadwiga x Piróg Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1830/4)
  4. ---------- Ewa x Bandura Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Szczecno 1829/1)
  5. ---------- Julianna x Butowski Jan (Stężyca 1878/28)
  6. ---------- Katarzyna x Dziedzic Franciszek (Pierzchnica: wieś Szczecno 1824/4)
  7. Buracik Maciej x Kolasa Marianna (Dmenin 1735/6)
  8. Burak Anna x Błajszczyk Andrzej (Działoszyce 1849/8)
  9. ---------- Anna x Kowalski Norbert (Dzierzgów 1829/14)
  10. ---------- Anna x Starzyński Leon (Kraków - św. Szczepan 1835/3)
  11. ---------- Antonina x Dąbek Jacek (Dmenin 1804/1)
  12. ---------- Grzegorz x Rożański Anna (Kraków - św. Anna 1833/19)
  13. ---------- Jan x Dybowski Joanna (Gniew 1842/5)
  14. ---------- Justyna x Mixa Tomasz (Dmenin 1797/10)
  15. ---------- Katarzyna x Patyna Mariusz (Raciąż 1994/6)
  16. ---------- Katarzyna x Tomaszewski Jan (Rakoszyn 1838/4)
  17. ---------- Małgorzata x Susuł Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1832/33)
  18. ---------- Teresa x Walczyk Kacper (Rakoszyn 1818/5)
  19. ---------- Wincenty x Filipowski Józefa (Kraków - św. Florian 1843/44)
  20. Burakowski Agnieszka x Słodownik Jakub (Pniewnik 1830/5)
  21. ---------- Antoni x Białecki Józefa (Białobrzegi 1864/4)
  22. ---------- Antonina x Orzechowski Jakub (Grudusk 1874/12)
  23. ---------- Elżbieta x Baran Krzysztof (Bebelno 1688/1)
  24. ---------- Franciszek x Kosakowski Marianna (Grudusk 1888/1)
  25. ---------- Franciszka x Gużewski Stanisław (Pniewnik 1840/21)
  26. ---------- Jan x Kamiński Monika (Gniew 1905/31)
  27. ---------- Jan x Kieras Julianna (Grudusk 1866/8)
  28. ---------- Marianna x Jatczak Jan (Grudusk 1868/1)
  29. ---------- Monika x Garsta Walenty (Gniew 1893/20)
  30. ---------- Piotr x Grabowski Józefa (Pniewnik 1859/4)
  31. ---------- Rozalia x Waszkiewicz Piotr (Pniewnik 1862/8)
  32. ---------- Stanisław x Świętochowski Józefa (Pniewnik 1818/4)
  33. ---------- Tomasz x Laskowski Franciszka (Pniewnik 1823/9)
  34. ---------- Tomasz x Płuciennik Eleonora (Pniewnik 1830/3)
  35. ---------- Weronika x Czyżewski Edmund (Gniew 1897/1)
  36. Burandt Franciszka x Jankowski Józef (Papowo Toruńskie 1884/9)
  37. ---------- Józef x Grotha Józefina (Stężyca 1893/15)
  38. Buras Antoni x Jabłoński Małgorzata (Pierzchnica: wieś Szczecno 1900/1)
  39. ---------- Franciszka x Dziedzic Stefan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/12)
  40. ---------- Jakub x Majkowski Ludwika (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1878/1)
  41. ---------- Jan x Skowron Jadwiga (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1885/2)
  42. ---------- Joanna x Bandura Jacenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/15)
  43. ---------- Józef x Twardowski Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1806/2)
  44. ---------- Marianna x Dziedzic Wincenty (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1826/2)
  45. ---------- Piotr x Sokołowski Helena (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1849/3)
  46. ---------- Zofia x Frącek Maciej (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1821/4)
  47. Burasik Wawrzyniec x Gwoździk Regina (Dmenin 1819/11)
  48. Burasina Marianna x Dzieciątkowski Michał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/19)
  49. Burasiński Antoni x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/43)
  50. Burasz Filip x Paszkowski Julia (Kraków - Mariacka 1834/101)
  51. Buraszewski Józef x Lewandowski Julianna (Dobrzejewice 1843/6)
  52. Burbaytis Katarzyna x Grygaytis Michał (Łabunowo 1802/8)
  53. Burchacki Szczepan x Repski Julianna (Płock 1862/84)
  54. Burchaczewski Filip x Szałucki Marianna (Raciążek 1772/2)
  55. Burchard Adam x Haaf Marianna (Mileszki 1866/19)
  56. ---------- Anna Marianna x Maćkowiak Jan (Mileszki 1874/5)
  57. ---------- Barbara x Głuchowski Jan (Mileszki 1872/22)
  58. ---------- Izydor x Patzkowski Marianna (Raciąż 1827/6)
  59. ---------- Józef x Kowalski Marianna (Mileszki 1866/18)
  60. ---------- Magdalena x Szrejnert Bogusław (Mileszki 1875/33)
  61. ---------- Marianna Józefa x Herman Konrad (Mileszki 1872/41)
  62. ---------- Zofia x Naab Jan (Mileszki 1874/18)
  63. Burchardt Anna x Górski Szymon (Gniew 1851/14)
  64. ---------- Teresa x Czakert Marian (Pabianice 1858/55)
  65. Burchart Franciszka x Kłoss Franciszek (Barłożno 1860/8)
  66. ---------- Jan x Szmelich Magdalena (Mileszki 1866/10)
  67. ---------- Józef x Frauenfelder Ewa Małgorzata (Mileszki 1869/15)
  68. ---------- Karol x Rynkowski Marianna (Barłożno 1839/13)
  69. ---------- Katarzyna x Fuks Jakub (Mileszki 1870/17)
  70. ---------- Krystyna x Rygiel Piotr (Mileszki 1864/27)
  71. ---------- Małgorzata x Kajzer Bernard (Mileszki 1870/14)
  72. ---------- Marianna Józefa x Haff Baltazar (Mileszki 1865/25)
  73. ---------- Sebastian x Pacel Katarzyna (Mileszki 1867/17)
  74. ---------- Wojciech x Smelig Wiktoria (Mileszki 1865/12)
  75. Burchhars Anna x Briediger Karol (Raciąż 1851/5)
  76. Burcicki Tomasz x Myk Marianna (Czermno 1844/4)
  77. Burcik Barbara x Bobowski Maciej (Gniew 1833/5)
  78. ---------- Franciszek x Katarzyna Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1831/12)
  79. Burcza Helena x Jaworski Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1942/4)
  80. ---------- Marianna x Czech Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1941/5)
  81. ---------- Stanisława x Ramos Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1936/12)
  82. Burczak Agnieszka x Pałuska Antoni (Jelonki 1861/5)
  83. ---------- Florentyna x Zwierzyński Jan Kanty (Kraków - Wszyscy Święci 1839/19)
  84. ---------- Franciszek x Ostrowski Franciszka (Jelonki 1865/7)
  85. ---------- Marianna x Sębkowski Jakub (Jelonki 1862/23)
  86. ---------- Wojciech x Wędzik Anna (Jelonki 1859/10)
  87. Burczeński Aleksandra x Talarek Wincenty (Górzno k. Garwolina 1832/22)
  88. Burczk Antonina x Lubowski Andrzej (Gniew 1826/18)
  89. Burczy Helena x Kapałka Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1941/23)
  90. ---------- Janina x Piskarski Bolesław (Niekrasów Świętokrzyski 1943/8)
  91. ---------- Józef x Czech Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1935/9)
  92. ---------- Leon x Bandziarowska Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1927/26)
  93. ---------- Piotr x Mizińska Wiktoria (Niekrasów Świętokrzyski 1924/28)
  94. ---------- Stefan x Smagowska Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1938/1)
  95. ---------- Władysław x Ramos Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1936/26)
  96. ---------- Władysława x Kowalski Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1941/24)
  97. ---------- Wojciech x Dydo Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1931/9)
  98. Burczyk Agnieszka x Musiał Wojciech (Podlesie 1805/3)
  99. ---------- Aleksander x Sikora Agnieszka (Gniew 1890/1)
  100. ---------- Antoni x Serocki Józefina (Grabowo kościerskie 1880/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne