Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Buliński (wyników 107):

  1. Bul Anna x Majka Tomasz (Zielonki 1851/23)
  2. ---------- Magdalena x Raczyński Michał (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1901/2)
  3. ---------- Marianna x Frankowski Szymon (Gniew 1790/3)
  4. ---------- Salomea x Balorski Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1812/93)
  5. Bula Katarzyna x Spałek Antoni (Kraków - św. Szczepan 1827/56)
  6. ---------- Marianna x Stachnik Mikołaj (Kraków - św. Szczepan 1824/42)
  7. ---------- Nikodem x Marsel Antonina (Kraków - Boże Ciało 1832/17)
  8. ---------- Wiktoria x Magula Jan (Kraków - św. Szczepan 1813/79)
  9. ---------- Wiktoria x Pietraszczyk Andrzej (Dzierzgów 1832/59)
  10. Bulak Agnieszka x Jankowski Franciszek (Lgota Wielka 1818/6)
  11. Bulański Joachim x Grabowska Teresa (Brzeziny 1798/2)
  12. Bulara Feliks x Mikuła Regina (Siercza, par. Wieliczka 1848/4)
  13. ---------- Józef x Kusina Anna (Siercza, par. Wieliczka 1869/2)
  14. Bularski Florian x Moszyński Magdalena (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/55)
  15. ---------- Jan x Kowalski Jozafata (Kraków - św. Salwator 1810/32)
  16. Bularz Józef x Warga Józefa (Kraków - św. Salwator 1833/140)
  17. Bulas Agnieszka x Woyciaczyk Mateusz (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1803/2)
  18. Bulasiński Helena x Mikulewicz Antoni (Płock 1886/72)
  19. Bulawski Antoni x Rak Dorota (Raciąż 1820/9)
  20. Bulbierski Jan x Prepel Justyna (Raciąż 1853/9)
  21. Bulcak Elżbieta x Wojcik Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1842/19)
  22. Bulcz Paweł x Naap Małgorzata (Mileszki 1852/15)
  23. Bulczyna Krystyna x Szeląg Wojciech (Koprzywnica 1860/40)
  24. Bulczyński Leon x Puzyna Zofia (Hrubieszów 1855/20)
  25. Buldycz Małgorzata x Smolarz Jan (Podlesie 1751/4)
  26. Bulenda Piotr x Sinkowski Ewa (Kraków - Wszyscy Święci 1833/9)
  27. Buleński Elżbieta x Maternicki Jan (Papowo Toruńskie 1812/3)
  28. ---------- Marianna x Wolff Deograt (Papowo Toruńskie 1800/12)
  29. ---------- Stanisław x Dziemnejski Katarzyna (Raciążek 1798/2)
  30. Buler Antoni x Zołkowski Julianna (Raciążek 1799/1)
  31. ---------- Beniamin x Gertz Agnieszka (Czermno 1832/21)
  32. ---------- Fryderyka x Kliewer Józef (Czermno 1855/7)
  33. ---------- Jan x Dębkow Jadwiga (Raciążek 1775/3)
  34. ---------- Korneliusz x Bata Rozalia (Czermno 1826/3)
  35. ---------- Piotr x Frantz Anna (Czermno 1828/4)
  36. Bulera Jan x Gradzik Marianna (Klimontów 1872/13)
  37. ---------- Józef x Wrona Katarzyna (Koprzywnica 1853/1)
  38. Bulerski Marianna x Tutajski Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1816/6)
  39. Bulic Rozyna x Kersztejn Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/8)
  40. Bulichowski Apolonia x Płutnikiewicz Jan (Hrubieszów 1867/16)
  41. Bulicki Karolina x Piątek Maciej (Dzierzgów 1832/37)
  42. ---------- Maciej x Kaźmierczyk Marianna (Bebelno 1814/2)
  43. ---------- Róża Wiktoria x Stępniewski Stefan (Dzierzgów 1825/5)
  44. Buliera Jacek x Urbański Józefa (Łoniów 1839/25)
  45. Bulik Franciszek x Kolankiewicz Barbara (Kraków - Mariacka 1829/50)
  46. Bulikowski Antonina x Brodowski Józef (Kraków - św. Anna 1832/14)
  47. ---------- Apolonia x Bąkowski Jan (Kraków - św. Anna 1822/13)
  48. ---------- Franciszek x Bulikowski Wiktoria (Kraków - św. Anna 1837/14)
  49. ---------- Wiktoria x Bulikowski Franciszek (Kraków - św. Anna 1837/14)
  50. Bulinski Barbara x Manikowski Maciej (Gniew 1832/38)
  51. Buliński Erazm x Doliusz Emilia (Gniew 1954/23)
  52. ---------- Irena x Hinc Michał (Gniew 1946/69)
  53. ---------- Józefa x Stefaniak Jan (Żytno 1893/5)
  54. ---------- Julianna x Stępin Antoni (Dzierzgów 1828/18)
  55. ---------- Kacper x Matyja Marianna (Dmenin 1889/6)
  56. ---------- Karolina x Kudła Kazimierz (Dzierzgów 1826/15)
  57. ---------- Katarzyna x Gralak Wojciech (Budziszewice 1870/6)
  58. ---------- Katarzyna x Jastrzębski Jan (Bebelno 1845/4)
  59. ---------- Konstancja x Kosicki Ludwik (Kraków - Mariacka 1822/48)
  60. ---------- Konstancja x Morawicki Ignacy (Dzierzgów 1833/18)
  61. ---------- Maciej x Podsadowski Rozalia (Bebelno 1826/8)
  62. ---------- Marianna x Andzel Jan (Bebelno 1857/16)
  63. ---------- Marianna x Kaleciński Bartłomiej (Kraków - Mariacka 1822/13)
  64. ---------- Marianna x Maternicki Franciszek (Papowo Toruńskie 1830/5)
  65. ---------- Marta x Popczyk Wawrzyniec (Dzierzgów 1822/8)
  66. ---------- Piotr x Ulkowski Karolina Katarzyna (Mileszki 1855/18)
  67. ---------- Rozalia x Suliga Michał (Bebelno 1848/5)
  68. ---------- Tekla x Tokarski Józef (Bebelno 1856/22)
  69. ---------- Zofia x Kania Piotr (Dzierzgów 1832/34)
  70. ---------- Zuzanna x Radka Jakub (Jeżów 1820/38)
  71. Bulizy Agnieszka x Jędrzejowski Felix (Koprzywnica 1828/11)
  72. Bulka Stanisław x Karaś Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1844/23)
  73. ---------- Szymon x Prochal Marianna (Kraków - św. Salwator 1822/25)
  74. ---------- Wojciech x Barć Marianna (Kraków - św. Salwator 1842/5)
  75. Bulki Agnieszka x Bartnyczyk Jakub (Raciąż 1813/3)
  76. Bulla Piotr x Machnik Salomea (Zielonki 1824/33)
  77. Buller Anna x Penner Henryk (Czermno 1844/15)
  78. ---------- Helena x Kunke Karol (Czermno 1835/12)
  79. ---------- Henryk x Kliewer Elżbieta (Czermno 1857/30)
  80. ---------- Katarzyna x Frej Piotr (Czermno 1819/8)
  81. ---------- Marianna x Ratzlaw Beniamin (Czermno 1836/7)
  82. ---------- Piotr x Wedel Magdalena (Czermno 1845/7)
  83. ---------- Rozalia x Penner Jakub (Czermno 1849/11)
  84. ---------- Tobiasz x Foht Anna (Czermno 1823/4)
  85. ---------- Tobiasz x Penner Petronela (Czermno 1848/22)
  86. ---------- Zuzanna x Kliewer Henryk (Czermno 1848/11)
  87. ---------- Zuzanna x Unru Henryk (Czermno 1819/9)
  88. Bulsiak Marianna x Parobczyk Albert (Podlesie 1641/2)
  89. Bulski Franciszka x Gajewski Andrzej (Bebelno 1857/9)
  90. ---------- Jadwiga x Suliga Wojciech (Bebelno 1864/5)
  91. ---------- Józefa x Biesiada Szymon (Bebelno 1905/7)
  92. ---------- Kacper x Kot Julianna (Bebelno 1864/3)
  93. ---------- Kacper x Łowicki Katarzyna (Bebelno 1875/5)
  94. ---------- Katarzyna x Czyżewski Andrzej (Bebelno 1903/9)
  95. ---------- Magdalena x Czerwiec Jan (Bebelno 1867/10)
  96. ---------- Marianna x Kocela Ludwik (Bebelno 1882/13)
  97. ---------- Michał x Chojnacki Katarzyna (Bebelno 1901/10)
  98. ---------- Paweł x Bieniewicz Anastazja (Czermno 1858/18)
  99. ---------- Wincenty x Górski Franciszka (Bebelno 1899/7)
  100. ---------- Wojciech x Cebulski Józefa (Bebelno 1892/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne