Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bugalski (wyników 186):

  1. Bugaion Magdalena x Wałach Antoni (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1817/2)
  2. Bugaj Anastazja x Turski Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/2)
  3. ---------- Andrzej x Kopeć Agata (Gnojno 1844/3)
  4. ---------- Anna x Górnikiewicz Michał (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1836/2)
  5. ---------- Anna x Wawszczyk Stanisław (Gnojno 1846/38)
  6. ---------- Antoni x Wiatr Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1926/21)
  7. ---------- Antonina x Sobala Mikołaj (Gnojno 1861/33)
  8. ---------- Franciszek x Maj Katarzyna (Połaniec 1878/6)
  9. ---------- Franciszka x Jakubowski Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/2)
  10. ---------- Franciszka x Stępień Andrzej (Gnojno 1849/43)
  11. ---------- Ignacy x Skład Wiktoria (Połaniec 1874/44)
  12. ---------- Jacek x Małkowski Wiktoria (Gnojno 1825/7)
  13. ---------- Jadwiga x Zachaj Antoni (Gnojno 1849/4)
  14. ---------- Jakub x Widanek Zofia (Połaniec 1868/20)
  15. ---------- Jan x Boczek Marianna (Chabielice 1871/7)
  16. ---------- Jan x Ryszka Barbara (Obiechów 1833/14)
  17. ---------- Joanna x Kisiński Antoni (Działoszyce 1861/25)
  18. ---------- Józef x Frank Marianna (Buczek 1871/14)
  19. ---------- Justyna x Gajowski Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1815/3)
  20. ---------- Karolina x Koźbiał Jan (Gnojno 1872/8)
  21. ---------- Katarzyna x Fiała Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1817/4)
  22. ---------- Katarzyna x Koźbiał Karol (Gnojno 1823/1)
  23. ---------- Katarzyna x Kwapisz Adam (Gnojno 1863/29)
  24. ---------- Katarzyna x Pluta Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/25)
  25. ---------- Katarzyna x Rudzki Adam (Dmenin 1891/20)
  26. ---------- Katarzyna x Sanidur Wojciech (Połaniec 1864/8)
  27. ---------- Katarzyna x Turek Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/3)
  28. ---------- Katarzyna x Wilk Stanisław (Połaniec 1865/3)
  29. ---------- Konstancja x Brzezicki Marcin (Obiechów 1833/15)
  30. ---------- Magdalena x Barwiński Jan (Bebelno 1716/5)
  31. ---------- Magdalena x Rojek Andrzej (Siercza, par. Wieliczka 1826/1)
  32. ---------- Małgorzata x Chrobot Michał (Gnojno 1856/25)
  33. ---------- Marianna x Koźbiał Adam (Gnojno 1832/6)
  34. ---------- Marianna x Misiewicz Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/23)
  35. ---------- Marianna x Pawelek Jakub (Połaniec 1875/2)
  36. ---------- Marianna x Pszczoła Paweł (Połaniec 1878/28)
  37. ---------- Marianna x Racud Kazimierz (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1821/4)
  38. ---------- Marianna x Stępień Jan (Gnojno 1820/11)
  39. ---------- Marianna x Wątroba Kazimierz (Połaniec 1876/47)
  40. ---------- Marianna x Włodarczyk Jan (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1843/1)
  41. ---------- Michał x Bąk Marianna (Połaniec 1862/45)
  42. ---------- Mikoaj x Wieczorek Kunegunda (Siercza, par. Wieliczka 1870/9)
  43. ---------- Mikołaj x Wadowski Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1830/1)
  44. ---------- Paulina x Drozdz Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/24)
  45. ---------- Paweł x Wawszczyk Marianna (Gnojno 1861/32)
  46. ---------- Piotr x Kozieł Rozalia (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/8)
  47. ---------- Regina x Skowroński Hieronim (Kraków - Mariacka 1829/14)
  48. ---------- Rozalia x Kucharski Klemens (Siercza, par. Wieliczka 1825/5)
  49. ---------- Salomea x Fortuna Maciej (Połaniec 1868/3)
  50. ---------- Stanisław x Górski Leonarda (Turek 1891/32)
  51. ---------- Tomasz x Bąk Małgorzata (Gnojno 1840/17)
  52. ---------- Tomasz x Brzeziński Józefa (Obiechów 1835/4)
  53. ---------- Tomasz x Godzwon Agnieszka (Połaniec 1861/41)
  54. ---------- Tomasz x Koźbiał Jadwiga (Gnojno 1837/28)
  55. ---------- Walenty x Majcherek Ludwika (Turek 1889/54)
  56. ---------- Wawrzyniec x Mierzejowski Marianna (Zielonki 1826/13)
  57. ---------- Wojciech x Koźbiał Marianna (Gnojno 1831/13)
  58. ---------- Wojciech x Skład Tekla (Połaniec 1865/20)
  59. ---------- Wojciech x Wasilewski Małgorzata (Gnojno 1823/2)
  60. Bugajczyk Jan x Lubelczyk Józefa (Kościelec pow. kaliski 1862/21)
  61. Bugajny Marianna x Talar Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1863/18)
  62. ---------- Michał x Kisielowski Barbara (Kraków - Mariacka 1819/59)
  63. Bugajski Albert x NN Jadwiga (Barłożno 1725/10)
  64. ---------- Aleksander x Flak Antonina (Obiechów 1845/1)
  65. ---------- Aleksander x Janowski Henryka (Kraków - Wszyscy Święci 1849/42)
  66. ---------- Anna x Dożdała Maciej (Barłożno 1750/9)
  67. ---------- Anna x Wojcik Kazimierz (Lgota Wielka 1829/9)
  68. ---------- Antonina x Młynarczyk Jan (Bodzentyn 1866/6)
  69. ---------- Apolonia x Janczyk Mateusz (Obiechów 1834/1)
  70. ---------- Bartłomiej x Miroł Barbara (Kraków - Wszyscy Święci 1852/2)
  71. ---------- Błażej x Molek Barbara (Lgota Wielka 1832/20)
  72. ---------- Błażej x Nita Konstncja (Lgota Wielka 1866/4)
  73. ---------- Błażej x Płachta Marianna (Obiechów 1852/7)
  74. ---------- Błażej x Tokarski Antonina (Obiechów 1843/7)
  75. ---------- Dorota x Redmer Marcin (Barłożno 1730/6)
  76. ---------- Elżbieta x Palusiński Jan (Obiechów 1848/10)
  77. ---------- Ewa x Jasieński Tomasz (Dmenin 1729/7)
  78. ---------- Feliks x Strzemianowski Marianna (Kraków - św. Salwator 1817/44)
  79. ---------- Franciszek x Guminek Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1824/33)
  80. ---------- Franciszek x Strąk Marianna (Lgota Wielka 1819/15)
  81. ---------- Ignacy x Orzechowski Ewa (Łoniów 1859/2)
  82. ---------- Izydor x Otlewski Barbara (Barłożno 1733/3)
  83. ---------- Jakób x Grosz Łucja (Lgota Wielka 1819/7)
  84. ---------- Jakub x Samburski Marianna (Obiechów 1865/5)
  85. ---------- Jan x Baran Jadwiga (Obiechów 1832/1)
  86. ---------- Joanna x Waryś Walenty (Lgota Wielka 1847/12)
  87. ---------- Karolina x Białek Tomasz (Lgota Wielka 1864/26)
  88. ---------- Katarzyna x Tazbir Michał (Lgota Wielka 1856/1)
  89. ---------- Kazimierz x Wąsik Łucja (Barłożno 1732/2)
  90. ---------- Łucja x Taźbier Kasper (Lgota Wielka 1866/7)
  91. ---------- Maciej x Łączk Regina (Barłożno 1707/4)
  92. ---------- Małgorzata x Łazucha Ludwik (Lgota Wielka 1843/15)
  93. ---------- Małgorzata x Samczyński Maciej (Kraków - św. Salwator 1835/19)
  94. ---------- Marceli x Mączeński Ksawera (Kraków - Mariacka 1820/33)
  95. ---------- Marcin x Białek Katarzyna (Lgota Wielka 1853/1)
  96. ---------- Marcin x Małkusiak Rozalia (Lgota Wielka 1862/21)
  97. ---------- Marianna x Białek Grzegorz (Lgota Wielka 1839/2)
  98. ---------- Marianna x Możdżeń Józef (Lgota Wielka 1855/11)
  99. ---------- Marianna x Nita Kazimierz (Lgota Wielka 1841/30)
  100. ---------- Marianna x Nita Stanisław (Lgota Wielka 1859/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne