Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Budzakowski (wyników 96):

  1. Budzakowski Kasper x Stefanczyk Dorota (Zielonki 1834/12)
  2. Budzeń Franciszka x Grzyb Jan (Działoszyce 1874/14)
  3. ---------- Jadwiga x Kałat Mateusz (Działoszyce 1878/18)
  4. ---------- Małgorzata x Chabarowicz Alojzy (Działoszyce 1873/2)
  5. ---------- Marianna x Zając Franciszek (Działoszyce 1889/8)
  6. ---------- Zuzanna x Boruta Piotr (Działoszyce 1888/17)
  7. Budziak N. x Grześnik Jan (Turek 1889/65)
  8. Budziarek Aniela x Podczaski Jędrzej (Nieborów 1840/5)
  9. ---------- Franciszek x Tataj Marianna (Nieborów 1829/11)
  10. ---------- Michał x Ciszewski Gertruda (Nieborów 1836/8)
  11. ---------- Paweł x Sawicki Konstancya (Nieborów 1828/16)
  12. ---------- Paweł x Stanisławski Julianna (Nieborów 1835/2)
  13. ---------- Szymon x Chałański Helena (Nieborów 1841/17)
  14. ---------- Tekla x Mętka Franciszek (Nieborów 1838/17)
  15. Budzicki Wojciech x Pytlewski Regina (Mileszki 1862/23)
  16. Budzieński Małgorzata x Piehurski Szymon (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1809/1)
  17. Budzierewski Józef x Chociszewski Helena (Babsk 1839/5)
  18. Budzierowski Paweł x Związek Marianna (Nieborów 1810/15)
  19. Budziewska Jadwiga x Banasieński Ignacy (Brzeziny 1777/1784)
  20. ---------- Kunegunda x Dłutek Kazimierz (Brzeziny 1784/1957)
  21. Budziewski Franciszek x Skórska Franciszka (Brzeziny 1796/11)
  22. Budzik Helena x Jackowski Franciszek (Gniew 1967/6)
  23. ---------- Marianna x Frankowski Edward (Gniew 1945/21)
  24. ---------- Piotr x Lusiewicz Małgorzata (Babsk 1836/1)
  25. ---------- Władysława x Pawlak Stanisław (Gniew 1966/19)
  26. Budzików Ignacy x Zakociński Agnieszka (Bebelno 1849/10)
  27. Budzikowski Marianna x Zumacha Michał (Raciąż 1764/16)
  28. Budzil Joanna x Albini Antoni (Kraków - Mariacka 1837/61)
  29. Budziłek Anna x Kamrat Krystian (Brok 1811/21)
  30. Budzina Julianna x Tęczarski Wojciech (Koprzywnica 1855/31)
  31. Budzinowski Marianna x Klimczyk Józef (Lgota Wielka 1853/12)
  32. Budziński Aleksander x Bell Marcjanna (Kazimierz Biskupi 1860/5)
  33. ---------- Anna x Smorawski Maksymilian (Kazimierz Biskupi 1918/2)
  34. ---------- Antonina x Przybylski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1921/42)
  35. ---------- Barbara x Kaska Izydor (Kiczki 1807/1)
  36. ---------- Eleonora x Grabowski Franciszek (Kraków - Mariacka 1837/41)
  37. ---------- Grzegorz x Dybalski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1837/45)
  38. ---------- Ignacy x Dryjański Marianna (Kazimierz Biskupi 1931/31)
  39. ---------- Jan x Ludkowski Zofia (Kazimierz Biskupi 1930/18)
  40. ---------- Jan x Miąskowski Albertyna (Stężyca 1896/19)
  41. ---------- Katarzyna x Kozioł Walenty (Skórkowice 1871/10)
  42. ---------- kazimierz x Wojcicki Rozalia (Kraków - Boże Ciało 1834/7)
  43. ---------- Łucja x Jaskulski Czesław (Gniew 1964/3)
  44. ---------- Roman x Bylewski Bronisława (Kazimierz Biskupi 1930/31)
  45. Budzinski Rozalia x Konracki Jan (Gniew 1799/16)
  46. Budziński Stanisław x Niedziela Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1919/49)
  47. ---------- Wiktoria x Prochowski Szymon (Kraków - św. Szczepan 1831/36)
  48. Budziosz Józef x Kazibudzki Józefa (Obiechów 1831/1)
  49. Budziowski Piotr x Tkaczyk ewa (Dzierzgów 1832/5)
  50. Budzisz Magdalena x Smuga Maciej (Pierzchnica: wieś Osiny 1805/2)
  51. ---------- Stanisław x Skiba Katarzyna (Bebelno 1788/9)
  52. Budzisz/Wozniak Franciszek x Okupniarek Gertruda (Kazimierz Biskupi 1821/22)
  53. Budziszewski Ewa x Pawłowski Józef (Lubraniec 1840/3)
  54. ---------- Florian x Borkowski Ludwika (Lubraniec 1838/12)
  55. ---------- Franciszka x Szkordziński Jan (Kraków - Mariacka 1817/60)
  56. ---------- Jan x Sielski Zofia (Lubraniec 1844/13)
  57. ---------- Julianna x Głowacki Antoni (Lubraniec 1841/22)
  58. ---------- Julianna x Łuczak Piotr (Lubraniec 1838/24)
  59. ---------- Julianna x Pilichowski Felicjan (Lubraniec 1841/8)
  60. ---------- Monika x Twardoski Wawrzyniec (Lubraniec 1857/3)
  61. ---------- Piotr x Cesarski Elżbieta (Lubraniec 1841/12)
  62. ---------- Weronika x Wiśniewski Wojciech (Lubraniec 1844/2)
  63. ---------- Wojciech x Krzewiński Marianna (Lubraniec 1838/16)
  64. Budzkowik Józefa x Urasiński Wincenty (Kraków - Mariacka 1839/46)
  65. Budzkowski Albert x Kaminski Rozalia (Raciąż 1766/2)
  66. ---------- Barbara x Łudień Maciej (Kraków - Mariacka 1813/30)
  67. ---------- Franciszek x Talaski Marianna (Raciąż 1800/7)
  68. Budzmierowski Antoni x Ciesielski Anna (Barłożno 1865/10)
  69. Budźmierowski Franciszek x Buniek Adrianna (Barłożno 1925/12)
  70. Budżmierowski Walenty x Malborski Barbara (Barłożno 1862/1)
  71. Budzolt Stanisław x Wasblewski Jadwiga (Raciąż 1765/7)
  72. Budzowski Agata x Baran Kazimierz (Kraków - św. Mikołaj 1820/22)
  73. ---------- Kazimierz x Bomba Marianna (Kraków - Mariacka 1816/6)
  74. ---------- Piotr x Stępniowski Kunegunda (Dzierzgów 1822/10)
  75. Budzyn Franciszek x Czerkas Wiktoria (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1931/2)
  76. ---------- Jakub x Jonik Marianna (Zakliczyn 1777/16)
  77. Budzyń Karol x Haluda Klara (Działoszyce 1830/10)
  78. ---------- Klara x Gołąb Józef (Działoszyce 1851/7)
  79. ---------- Paweł x Adamczyk Marianna (Działoszyce 1853/20)
  80. ---------- Salomea x Gołąb Michał (Działoszyce 1859/10)
  81. Budzynowski Jadwiga x Klimczyk Teodor (Lgota Wielka 1847/2)
  82. Budzyński Antoni x Czerkawski Eleonora (Hrubieszów 1818/3)
  83. ---------- Antonina x Rogalski Jakub (Kraków - św. Krzyż 1822/10)
  84. ---------- Franciszka x Goliszewski Adam (Szumbar 1852/5)
  85. ---------- Ignacy x Graniczny Zofia (Kazimierz Biskupi 1857/57)
  86. ---------- Jan x Klęczkowski Tekla (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1804/4)
  87. ---------- Jan x Klęczkowski Tekla (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1804/2)
  88. ---------- Józef x Pączkowski Marianna (Łoniów 1848/8)
  89. ---------- Józefa x Szczech Jan (Grudusk 1893/29)
  90. ---------- Karol x Rogalski Anastazja (Surhów 1866/20)
  91. ---------- Katarzyna x Woytowicz Paweł (Czemierniki 1812/6)
  92. ---------- Łukasz x Słowik Marianna (Działoszyce 1866/10)
  93. ---------- Marianna x Bączek Szymon (Czemierniki 1813/46)
  94. ---------- Mateusz x Kotos Anna (Ludzisko 1824/0)
  95. ---------- Tomasz x Draniczarek Bronisława (Kazimierz Biskupi 1921/53)
  96. Budzynski Wojciech x Zalewska Marianna (Wąsosze k. Konina 1842/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne