Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Brzuski (wyników 54):

  1. Brzan Ludwika x Radwański Feliks (Kraków - Mariacka 1817/34)
  2. Brze Jan x Siewert Magdalena (Chwaszczyno 1864/6)
  3. Brzecki Jakub x Wróblewski Jadwiga (Kraszewice 1890/34)
  4. ---------- Jan x Marzec Franciszka (Kazimierza Mała 1879/18)
  5. Brzęcki Ludwik x Kornacki Marianna (Kościelec pow. kaliski 1864/4)
  6. Brzeski Anastazja x Śledź Józef (Gniew 1914/19)
  7. ---------- Anastazja x Śledź Józef (Gniew 1914/20)
  8. ---------- Aniela x Karlewski Aleksander (Barłożno 1906/17)
  9. ---------- Antoni x Ciesielski Krystyna (Wieniec 1808/513)
  10. ---------- Antoni x Hinz Józefina (Stężyca 1890/40)
  11. ---------- August x Ćwikałowski Franciszka (Stężyca 1882/18)
  12. ---------- Barbara x Wyrinowski Piotr (Gniew 1855/63)
  13. ---------- Bogumiła x Rubinkowski Leon (Rogotwórsk 1834/5)
  14. ---------- Dorota x Kuczynski Franciszek (Gniew 1863/4)
  15. ---------- Elżbieta x Farian Marcin (Gniew 1733/6)
  16. ---------- Filip x Rutkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1836/16)
  17. ---------- Franciszka x Leyer Paweł (Gniew 1869/34)
  18. ---------- Ignacy x Kołodziejewski Joanna (Ludzisko 1833/0)
  19. ---------- Ignacy x Pietrzyk Jadwiga (Kraków - Mariacka 1824/19)
  20. ---------- Ignacy x Sarna Zofia (Kraków - Mariacka 1827/43)
  21. ---------- Jakub x Treder Józefina (Stężyca 1880/28)
  22. ---------- Jan x Janik Justyna (Kraków - Mariacka 1815/23)
  23. ---------- Jan x Wasilewski Janina (Górzno k. Garwolina 1966/26)
  24. ---------- Józef x Bąk Franciszka (Górzno k. Garwolina 1940/20)
  25. ---------- Józef x Madeja Józefina (Stężyca 1898/24)
  26. ---------- Ludwik x Flizik Katarzyna (Barłożno 1826/8)
  27. ---------- Małgorzata x Garwoleński Djonizy (Pniewnik 1810/213)
  28. ---------- Maria x Czajka Szymon (Gniew 1853/9)
  29. ---------- Maria x Rzątka Józef (Gniew 1832/49)
  30. ---------- Piotr x Meller Maria (Gniew 1865/35)
  31. ---------- Wawrzyniec x Pekeruhn Katarzyna (Gniew 1870/21)
  32. ---------- Władysław x Chrzanowski Dorota (Kraków - Mariacka 1827/49)
  33. ---------- Władysław x Wanta Zofia (Barłożno 1933/3)
  34. ---------- Władysław x Zientkowski Emilia (Koprzywnica 1864/2)
  35. Brzeszki Ignacy x Lengowski Paulina (Gniew 1863/22)
  36. Brzoski Anna x Siewiorek Stanisław (Dzierzgów 1833/16)
  37. ---------- Antonina x Kostrzeński Józef (Wieniec 1789/283)
  38. ---------- Józefa x Chojnowski Jan (Jelonki 1864/2)
  39. ---------- Maria x Krupi_ Franciszek (Gniew 1861/28)
  40. ---------- Michalina x Mieszkowski Gracjan (Mikołajewice 1870/6)
  41. Brzuski Andrzej x Goslyński Agnieszka (Raciążek 1781/10)
  42. ---------- Elżbieta x Zawacki Szymon (Barłożno 1868/12)
  43. ---------- Tekla x Chabrzycki Wojciech (Dzierzgów 1832/35)
  44. Brzuzki Marianna x Kuczmarcki Wojciech (Raciążek 1763/11)
  45. Brzycki Józefa x Jamroziak Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/14)
  46. ---------- Józefa x Jaroszewski Szymon (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/2)
  47. Brzyczki Józef x Skibiński Anna (Ludzisko 1824/0)
  48. Brzyski Aleksander x Niziński Katarzyna (Koprzywnica 1873/21)
  49. ---------- Helena x Reinholz Jan (Gniew 1942/10)
  50. ---------- Jakub x Racławski Marianna (Papowo Toruńskie 1800/3)
  51. ---------- Szymon x Migior Marianna (Koprzywnica 1859/2)
  52. ---------- Szymon x Żarnowski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1859/6)
  53. ---------- Tomasz x Bielawski Agata (Raciążek 1765/1)
  54. ---------- Zofia x Jakubowski Jakub (Gniew 1784/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne