Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Brzezoski (wyników 317):

  1. Brzechcy Adam x Kowalik Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/13)
  2. ---------- Agnieszka x Pękacz Sebastian (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/14)
  3. ---------- Felicjanna x Jurko Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/16)
  4. ---------- Ignacy x Szul Elżbieta (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/10)
  5. ---------- Marianna x Grześnik Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/13)
  6. ---------- Mateusz x Józefiak Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/11)
  7. Brzechey Franciszek x Bzik Rozalia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/8)
  8. ---------- Wawrzyniec x Kowalczyk Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/5)
  9. Brzechffa Balbina Aniela x Czerwieński Mateusz (Kraków - św. Szczepan 1847/12)
  10. Brzechnke Józef x Kartonik Anastazja (Barłożno 1895/18)
  11. Brzechowski Aniela x Biernat Michał (Zielonki 1842/5)
  12. ---------- Kasper x Kasiński Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1835/38)
  13. ---------- Katarzyna x Gromek Michał (Pniewnik 1822/2)
  14. Brzęchowski Wojciech x Kuciak Antonina (Kościelec pow. kaliski 1849/12)
  15. Brzechta Ewa x Dopierała Roch (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/10)
  16. ---------- Katarzyna x Ciołek Kajetan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/15)
  17. ---------- Marianna x Rosiak Bonawentura (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/7)
  18. Brzechwa Kazimierz x Bukowiński Teofila (Pierzchnica: wieś Osiny 1840/1)
  19. Brzecinski Józef x Pulczyński (Gawórzecki) Antonina (Raciążek 1833/1)
  20. Brzeczkowski Barbara x Radziszewski Karol (Wieniec 1809/526)
  21. ---------- Jakub x N. Rosa (Wieniec 1775/133)
  22. ---------- Maciej x Strzałkowski Barbara (Wieniec 1785/236)
  23. Brzęczkowski Marianna x Świechowski Maciej (Wieniec 1782/200)
  24. Brzeczowski Apolinary x Głuszkiewicz Józefa (Hrubieszów 1861/5)
  25. Brzegoski Katarzyna x Kozakiewicz Jan (Kraków - Mariacka 1823/56)
  26. Brzękowski Franciszek x Waliszewski Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1847/2)
  27. Brześciak Tomasz x Kuchowski Agnieszka (Wieniec 1808/508)
  28. Brzeska Feliks x Aszyk Marianna Marta (Grabowo kościerskie 1923/6)
  29. ---------- Mirosław x Wróblewski Małgorzata (Raciąż 1987/20)
  30. Brzeskwiński Józef x Muszyński Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1826/6)
  31. Brzestowicz Katarzyna x Wojner Maciej (Raciążek 1780/2)
  32. Brzeszcz Barbara x Dupak Andrzej (Działoszyce 1846/17)
  33. Brzeszczak Antoni x Sobolewski Anna (Prażmów 1900/4)
  34. Brzęszczak Józef x Serafin Paulina (Prażmów 1903/7)
  35. Brzeszczak Józef x Wojdowicz Józefa (Prażmów 1900/16)
  36. ---------- Marianna x Lysy Walenty (Dmenin 1858/8)
  37. ---------- Marianna x Zając Paweł (Dmenin 1850/7)
  38. Brzęszczak Walenty x Klimczak Katarzyna (Prażmów 1903/24)
  39. Brzeszczak Walenty x Sałach Paulina (Prażmów 1898/28)
  40. ---------- Zofia x Jaworski Błażej (Dmenin 1861/19)
  41. Brzeszczeński Jan x Błażejczyk Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1823/20)
  42. ---------- Justyna x Jaworski Jan (Górzno k. Garwolina 1966/3)
  43. ---------- Krystyna x Żak Antoni (Górzno k. Garwolina 1854/27)
  44. ---------- Łukasz x Ruta Marianna (Górzno k. Garwolina 1784/3)
  45. ---------- Piotr x Tomaszewski Wiktoria (Górzno k. Garwolina 1851/18)
  46. ---------- Tomasz x N. Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1724/8)
  47. Brzeszczuta Walenty x Rytkowski Franciszka (Koprzywnica 1837/2)
  48. Brzeszczyk Błażej x Korzeń Regina (Podlesie 1672/4)
  49. Brzeszczyński Jadwiga x Woźniak Józef (Chabielice 1874/6)
  50. ---------- Kazimierz x Łasieński Marianna (Kraków - św. Florian 1835/76)
  51. ---------- Mateusz x Kowalski Anna (Luszyn 1848/6)
  52. ---------- Napoleon x Rybiński Ludwika (Kraków - św. Florian 1841/22)
  53. ---------- Teofila x Małecki Tomasz (Kraków - Mariacka 1842/50)
  54. Brzeszkowski Teodor x Kinowski Weronika (Gniew 1862/30)
  55. Brzeżański Franciszek x Grabowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1841/63)
  56. ---------- Michalina x Esber Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1815/22)
  57. Brzezawski Katarzyna x Kędzierski Błażej (Klimontów 1826/1)
  58. Brzezczyowski Barbara x Laszkowicz Sebastian (Kraków - św. Salwator 1831/104)
  59. Brzezenski Anna x Łasiecki Marcin (Gniew 1817/31)
  60. Brzeźenski Jan x Remyr Marianna (Gniew 1785/4)
  61. Brzezenski Jan x Zielenski Barbara (Gniew 1818/2)
  62. Brzeziański Magdalena x Brochocki Wojciech (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1778/18)
  63. Brzezicki Antoni x Lis Magdalena (Obiechów 1833/5)
  64. ---------- Apolonia x Nowak Franciszek (Obiechów 1859/11)
  65. ---------- Błażej x Sobota Agnieszka (Obiechów 1823/2)
  66. ---------- Ewa x Świętochowski Tomasz (Pniewnik 1821/13)
  67. ---------- Franciszek x Sliwińśki Bogumiła (Kraków - Mariacka 1835/15)
  68. ---------- Franciszka x Maraś Maciej (Obiechów 1829/4)
  69. ---------- Grzegorz x Maszczyński Katarzyna (Obiechów 1832/22)
  70. ---------- Katarzyna x Baran Jacek (Obiechów 1843/1)
  71. ---------- Kazimierz x Jędrychowski Ewa (Obiechów 1833/22)
  72. ---------- Kunegunda x Milej Michał (Obiechów 1832/13)
  73. ---------- Marcin x Bugaj Konstancja (Obiechów 1833/15)
  74. ---------- Michał x Kowalski Marianna (Grudusk 1876/4)
  75. ---------- Salomea x Gabała Tomasz (Obiechów 1827/6)
  76. ---------- Tomasz x Wętchło Katarzyna (Obiechów 1826/1)
  77. Brzeziecki Jakub x Majcherek Antonina (Turek 1894/47)
  78. ---------- Leonarda x Sikora Jakub (Turek 1894/27)
  79. Brzezik Michał x Tisoder Ewa (Gniew 1861/45)
  80. Brzezina Dorota x Bara Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1843/13)
  81. Brzezinka Łucja x Grząka Antoni (Kraków - św. Szczepan 1833/99)
  82. Brzezinkiewicz Kunegunda x Janociński Antoni (Kraków - Boże Ciało 1839/8)
  83. ---------- Michał x Bilecki Marianna (Kraków - Boże Ciało 1818/91)
  84. Brzezińska Helena x Witkowski Michał (Skórkowice 1879/32)
  85. Brzezinska Jan x Wesołowski Magdalena (Gniew 1822/5)
  86. Brzezińska Michalina x Zarański Karol (Bełżyce 1835/21)
  87. Brzeziński Adela Teresa x Ciborowski Józef Jan (Raciąż 1964/29)
  88. ---------- Agnieszka x Gębka Jan (Obiechów 1851/1)
  89. ---------- Agnieszka x Kowalski Jędrzej (Nieborów 1842/7)
  90. ---------- Agnieszka x Trelewicz Józef (Okrzeja 1858/25)
  91. ---------- Anastazja x Dzieżanowski Jan (Kraków - św. Anna 1839/6)
  92. ---------- Andrzej x Chwałek Katarzyna (Koprzywnica 1858/4)
  93. ---------- Andrzej x Jakubowski Teresa (Kraków - św. Florian 1814/117)
  94. ---------- Andrzej x Krupski Magdalena (Kraków - św. Salwator 1832/105)
  95. ---------- Andrzej x Kutyń Gertruda (Koprzywnica 1866/2)
  96. ---------- Anicet Józef x Berent Katarzyna (Grudusk 1881/5)
  97. ---------- Anna x Drozdowski Piotr (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1777/17)
  98. ---------- Anna x Hinz Franciszek (Stężyca 1887/7)
  99. ---------- Anna x Kruszynski Piotr (Gniew 1906/2)
  100. ---------- Anna x Kurkowski Michał (Gniew 1906/27)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne