Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Brzózkowski (wyników 221):

  1. Brząkoski Apolonia x Wolski Walenty (Kazimierz Biskupi 1831/4)
  2. Brząszkowski August x Telewski Joanna (Barłożno 1888/10)
  3. Brzonski Joanna x Krużycki Józef (Gniew 1894/9)
  4. Brzosek Konstancya x Suski Jan (Nieborów 1808/5)
  5. Brzosk Marta x Felchner Konrad (Barłożno 1924/4)
  6. Brzoska Antoni x Wasil Małgorzata (Ostrów mazowiecka 1864/22)
  7. Brzóska Edmund x Guziński Helena (Gniew 1965/1)
  8. Brzoska Franciszek x Wonsik Barbara (Barłożno 1848/15)
  9. ---------- Jakub x Małogoszcz Katarzyna (Podlesie 1657/2)
  10. ---------- Józef x Badziong Franciszka (Barłożno 1849/1)
  11. Brzóska Józef x Czekałka Ewa (Turek 1891/58)
  12. Brzoska Kazimierz x Bendkowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1818/8)
  13. Brzóska Leonard x Jabłoński Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/24)
  14. ---------- Leonard x Pietrzak Jadwiga (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/23)
  15. Brzoska Michał x Dziobianka Marianna (Wieniec 1762/29)
  16. Brzóska Roch x Studzienny Józefa (Turek 1890/54)
  17. Brzoska Stanisław x N. Katarzyna (Raciążek 1759/3)
  18. ---------- Tomasz x Łuczak Ewa (Podlesie 1674/2)
  19. ---------- Walenty x N. Anna (Podlesie 1671/2)
  20. Brzoskow Marianna x Górecki Michał (Raciążek 1756/1)
  21. Brzóskowski Albrecht x Cieszyński Anna (Stężyca 1879/16)
  22. Brzoskowski Jakub x Czapiewski Julianna (Stężyca 1875/11)
  23. ---------- Józef x Ryk Konstancja (Grabowo kościerskie 1848/4)
  24. ---------- Józefina x Olbranz Jan (Stężyca 1862/24)
  25. Brzóskowski Leokadia x Ott Józef (Raciąż 1931/26)
  26. ---------- Walenty x Weilandt Józefa (Grabowo kościerskie 1930/10)
  27. ---------- Wiktor x Brygman Leokadia (Raciąż 1934/15)
  28. Brzoskwiński Józef x Biegacz Marianna (Kraków - św. Florian 1842/16)
  29. Brzostek Agnieszka x Biernacki Jan (Pniewnik 1835/15)
  30. ---------- Andrzej x Skonieczny Marianna (Brok 1824/31)
  31. ---------- Anna x Brzostek Jan (Brok 1812/6)
  32. ---------- Anna x Kozioł Jan (Brok 1827/27)
  33. ---------- Antoni x Reluga Marianna (Brok 1824/22)
  34. ---------- Antoni x Śladewski Katarzyna (Brok 1818/18)
  35. ---------- Antonina x Lipka Kazimierz (Brok 1832/47)
  36. ---------- Franciszek x Michalski Ewa (Brok 1829/9)
  37. ---------- Franciszek x Poniektóry Katarzyna (Ostrów mazowiecka 1863/5)
  38. ---------- Gertruda x Michalik Izydor (Ostrów mazowiecka 1863/6)
  39. ---------- Jan x Brzostek Anna (Brok 1812/6)
  40. ---------- Jan x Poślad Marianna (Ostrów mazowiecka 1863/12)
  41. ---------- Jan x Sadowski Konstancja (Brok 1834/14)
  42. ---------- Jan x Śladewski Katarzyna (Brok 1816/2)
  43. ---------- Jan x Smołkowski Łucja (Brok 1823/8)
  44. ---------- Józef x Szwartz Balbina (Ostrów mazowiecka 1863/2)
  45. ---------- Katarzyna x Jędryszczyk Andrzej (Brok 1817/30)
  46. ---------- Katarzyna x Pych Maciej (Brok 1822/1)
  47. ---------- Katarzyna x Zalewski Franciszek (Ostrów mazowiecka 1863/27)
  48. ---------- Konstanty x Gumkowski Józefa (Ostrów mazowiecka 1863/17)
  49. ---------- Maciej x Grabowski Franciszka (Brok 1832/43)
  50. ---------- Marianna x Fabijański Stanisław (Ostrów mazowiecka 1865/31)
  51. ---------- Marianna x Grabowski Paweł (Brok 1829/13)
  52. ---------- Marianna x Kochański Jan (Brok 1828/5)
  53. ---------- Marianna x Nowak Piotr (Ostrów mazowiecka 1864/1)
  54. ---------- Michał x Żarek Katarzyna (Ostrów mazowiecka 1863/18)
  55. ---------- Piotr x Zyśk Franciszka (Brok 1826/10)
  56. ---------- Rozalia x Romanik Marcin (Ostrów mazowiecka 1863/16)
  57. ---------- Rozalia x Zadrożny Wojciech (Ostrów mazowiecka 1865/33)
  58. ---------- Stanisław x Duda Julianna (Ostrów mazowiecka 1865/8)
  59. ---------- Teofila x Szyskowski Mateusz (Ostrów mazowiecka 1864/13)
  60. ---------- Weronika x Szczyciński Mikołaj (Brok 1833/24)
  61. Brzostkowicz Apolonia x Zaborski Wawrzyniec (Przyłęk 1855/4)
  62. ---------- Katarzyna x Biernat Bartłomiej (Przyłęk 1855/5)
  63. ---------- Małgorzata x Cierpiński Feliks (Przyłęk 1851/11)
  64. ---------- Marianna x Dziuba Kacper (Przyłęk 1857/14)
  65. ---------- Rosalia x Pośpiech Bartłomiej (Przyłęk 1856/2)
  66. ---------- Teresja x Kita Adam (Przyłęk 1853/3)
  67. ---------- Wawrzyniec x Bąbka Józefa (Przyłęk 1855/1)
  68. ---------- Weronika x Dziuba Kacper (Przyłęk 1856/17)
  69. Brzostowicz Andrzej x Kwiatkowska Katarzyna (Połaniec 1879/9)
  70. ---------- Marianna x Bobrowski Marcin (Połaniec 1824/45)
  71. ---------- Marianna x Ramos Marcin (Połaniec 1873/41)
  72. Brzostowski Bolesław x Dzwonkowski Franciszka (Grabowo kościerskie 1931/13)
  73. ---------- Ksawery x Mayzner Adolfina (Kazimierz Biskupi 1845/24)
  74. Brzoszczyk Jakub x Czajka Anna (Podlesie 1679/1)
  75. Brzoszkoski N. x Zgoda Jakub (Gniew 1818/49)
  76. Brzoszkowski Julia x Lipa Jan (Gniew 1862/72)
  77. Brzoz Marianna x Niklewski Jakub (Gniew 1802/30)
  78. ---------- Otylia x Kociński Władysław (Raciąż 1937/13)
  79. Brzoza Anna x Radtke Wawrzyniec (Gniew 1901/11)
  80. ---------- Jakub x Falkowski Katarzyna (Gniew 1842/4)
  81. ---------- Józef x Krasowski Zuzanna (Gniew 1861/63)
  82. ---------- Katarzyna x Bednarczyk Grzegorz (Podlesie 1713/5)
  83. ---------- Katarzyna x Pietrzyk Adam (Podlesie 1653/3)
  84. ---------- Marianna x Dymułka Tyburcy (Podlesie 1691/2)
  85. ---------- Marianna x Poroszek Jan (Podlesie 1655/3)
  86. ---------- Regina x Mahola Jan (Podlesie 1668/4)
  87. ---------- Wilhelmina x Krzywdzieński Franciszek (Gniew 1839/19)
  88. ---------- Wincenty x Richfalski Maria (Gniew 1858/10)
  89. Brzozk Anna x Stawicki Maciej (Gniew 1828/33)
  90. ---------- Paweł x Grotha Maria (Grabowo kościerskie 1856/6)
  91. Brzozka Franciszek x Chojnski Katarzyna (Gniew 1847/8)
  92. Brzózkowski Antoni x Lipiński Franciszka (Grabowo kościerskie 1935/9)
  93. Brzozkowski Franciszek x Briegmann Zofia (Raciąż 1902/13)
  94. ---------- Franciszek x Szelner Dorota (Gniew 1820/5)
  95. ---------- Franciszka x Osadowski Józef (Gniew 1855/43)
  96. ---------- Jan x Jadamowski Anna (Gniew 1855/4)
  97. Brzózkowski Józef x Kamiński Janina (Gniew 1952/2)
  98. ---------- Józef x Kujawski Julia (Gniew 1864/69)
  99. ---------- Leokadia x Ott Józef (Raciąż 1932/14)
  100. Brzozniewski Antonina x Woźniewski Wojciech (Papowo Toruńskie 1872/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne