Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Brydczanka (wyników 67):

  1. Brydau Ertman x Jąńczynski Marianna (Gniew 1732/2)
  2. Brydczanka Franciszka x Filipczak Jakub (Brzeziny 1794/10)
  3. Brydek Marianna x Rydel Sebastian (Kraków - św. Szczepan 1812/33)
  4. Bryl Agnieszka x Radke Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/2)
  5. ---------- Agnieszka x Wypych Jakub (Lgota Wielka 1854/3)
  6. ---------- Antonina x Adamski Józef (Dmenin 1866/23)
  7. ---------- Józefa x Kaleciński Antoni (Dmenin 1879/33)
  8. ---------- Marianna x Kalinowski Jan (Wieniec 1787/254)
  9. ---------- Marianna x Ruskiewicz Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1845/3)
  10. ---------- Marianna x Walaszek Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/20)
  11. ---------- Marianna x Włodarczyk Andrzej (Dmenin 1869/14)
  12. ---------- Michał x Marczak Marianna (Dmenin 1895/9)
  13. ---------- Róża x Dybuś Roch (Koprzywnica 1864/9)
  14. ---------- Stanisław x Ciesiołkiewicz Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/7)
  15. ---------- Tekla x Błaszczyk Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/26)
  16. Bryła Aniela x Kos Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1938/13)
  17. ---------- Antoni x Mularczyk Zofia (Bebelno 1862/8)
  18. ---------- Antoni x Pozłotko Marianna (Działoszyce 1884/17)
  19. ---------- Antonina x Glica Antoni (Połaniec 1880/67)
  20. ---------- Antonina x Stępień Wojciech (Niekrasów Świętokrzyski 1927/22)
  21. ---------- Antonina x Tomczyk Mateusz (Truskolasy 1810/8)
  22. ---------- Antonina x Winiarski Józef (Bodzentyn 1866/4)
  23. ---------- Dominik x Głuszek Katarzyna (Bebelno 1817/5)
  24. ---------- Dominik x Krąbski Elżbieta (Bebelno 1819/4)
  25. ---------- Florentyna x Kwiecień Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1916/5)
  26. ---------- Jan x Janiec Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1926/11)
  27. ---------- Jan x Morawiec Katarzyna (Kraków - Mariacka 1812/57)
  28. ---------- Józef x Mazur Aniela (Niekrasów Świętokrzyski 1935/18)
  29. ---------- Józef x Żugaj Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1939/14)
  30. ---------- Józefa x Grzybowski Andrzej (Połaniec 1864/54)
  31. ---------- Karolina x Cebula Stanisław (Koprzywnica 1872/33)
  32. ---------- Katarzyna x Pietrzak Kasper (Truskolasy 1819/1)
  33. ---------- Marcin x Kurgan Marianna (Połaniec 1876/9)
  34. ---------- Marianna x Graba Jan (Bodzentyn 1866/30)
  35. ---------- Marianna x Prokop Błażej (Łoniów 1865/11)
  36. ---------- Marianna x Trzaska Walenty (Kazimierza Mała 1884/22)
  37. ---------- Mikołaj x Brzychcy Franciszka (Połaniec 1820/38)
  38. ---------- Mikołaj x Paruzel Julianna (Truskolasy 1810/13)
  39. ---------- Piotr x Borówka Marianna (Kraków - Mariacka 1842/25)
  40. ---------- Piotr Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/1)
  41. ---------- Salomea x Dziubek Michał (Bebelno 1820/9)
  42. ---------- Stanisław x Gatna Bronisława (Niekrasów Świętokrzyski 1929/17)
  43. ---------- Stefan x Wyrzykowska Genowefa (Niekrasów Świętokrzyski 1935/29)
  44. ---------- Teofila x Strojnowski Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1927/12)
  45. ---------- Tomasz x Parys Katarzyna (Działoszyce 1873/18)
  46. Bryla Weronika x Brilowski Andrzej (Chwaszczyno 1861/9)
  47. Bryła Władysław x Stachowicz Genowefa (Niekrasów Świętokrzyski 1945/6)
  48. Brylas Wojciech x Michał Magdalena (Wieniec 1803/447)
  49. Brylasiak Józef x Ziółkowski Urszula (Wieniec 1795/367)
  50. Brylasianka Agnieszka x Drzewiecki Maciej (Wieniec 1800/410)
  51. Brylaski Urszula x Czajkowski Bartłomiej (Wieniec 1808/522)
  52. Brylewski Tekla x Kaczorowski Maciej (Lubraniec 1846/14)
  53. Bryliński Franciszek Ksawery x Szmidziński Teresa (Kraków - Boże Ciało 1813/10)
  54. ---------- Jan x Peszyński Marianna (Raciążek 1791/7)
  55. ---------- Karol x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/60)
  56. ---------- Mateusz x Goździkowski Elżbieta (Dmenin 1841/17)
  57. Bryll Józefa x Tomczyk Jakub (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/13)
  58. ---------- Tomasz x Pakuła Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/1)
  59. Brylowski Józef x Okoniewski Rozalia (Grabowo kościerskie 1864/1)
  60. ---------- Józef x Schroeder N. (Chwaszczyno 1880/7)
  61. Brylski Dorota x Zagajewski Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1817/88)
  62. ---------- Józefa x Sułkowski Jacek (Kraków - Boże Ciało 1820/10)
  63. ---------- Karol x Kuzmiński Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1826/26)
  64. ---------- Marianna x Sowiński Konstanty (Lubraniec 1846/10)
  65. ---------- Wawrzyniec x Konoopka Marianna (Kraków - Boże Ciało 1819/24)
  66. Brytek Zofia x Gzell Adam (Kraków - św. Szczepan 1813/91)
  67. Brytko Paweł x Klein Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1820/68)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne