Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bryc (wyników 115):

  1. Bryc Dorota x Korbut Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1832/9)
  2. Brych Agnieszka x Chmura Ignacy (Dzierzgów 1832/41)
  3. ---------- Anastazja x Wieczorek jakub (Dzierzgów 1832/60)
  4. ---------- Barbara x Cichecki Marian (Górzno k. Garwolina 1970/40)
  5. ---------- Barbara x Kopecki Jakub (Dzierzgów 1827/12)
  6. ---------- Bartłomiej Jacek x Mierzwa Agnieszka (Dzierzgów 1826/13)
  7. ---------- Filipina x Zawadka Stanisław (Górzno k. Garwolina 1930/46)
  8. ---------- Jan x Kuczewski Marianna (Pabianice 1858/39)
  9. ---------- Klemens x Rojczyk Ewa (Dmenin 1642/7)
  10. ---------- Marianna x Sroka Stanisław (Dmenin 1895/11)
  11. ---------- Marianna x Wypych Leon (Dzierzgów 1827/28)
  12. ---------- Paulina x Wystup Józef (Dmenin 1865/24)
  13. ---------- Zofia x Burzawa Tomasz (Dzierzgów 1825/13)
  14. Brychcy Marcin x Kowalczyk Salomea (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/8)
  15. Brychcza Józefa x Cepilak Ignacy (Niekrasów Świętokrzyski 1923/22)
  16. ---------- Marianna x Klocek Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1945/10)
  17. Brychowicz Jan x Zynk Agnieszka (Podlesie 1705/2)
  18. Bryga Justyna x Pasternak Marcin (Gnojno 1760/14)
  19. Brygan Adam x Schwarz Marianna (Gniew 1830/5)
  20. Brygiewicz Barbara x Borowski Paweł (Grodzisk Mazowiecki 1847/22)
  21. Brygman Agnieszka x Thyda Maciej (Raciąż 1802/5)
  22. ---------- Franciszka x Żygowski Jan (Raciąż 1957/3)
  23. ---------- Gertruda x Gołuński Stanisław Józef (Raciąż 1963/9)
  24. ---------- Leokadia x Brzóskowski Wiktor (Raciąż 1934/15)
  25. ---------- Łucja x Landmesser Jan (Raciąż 1958/5)
  26. ---------- Lucjan Stefan x Betyna Zofia Maria (Raciąż 1963/6)
  27. ---------- Marianna x Karnowski Marcin (Raciąż 1814/12)
  28. ---------- Stanisław x Gatz Agnieszka (Raciąż 1795/9)
  29. Brygmann Andrzej x Janowicz Marianna (Raciąż 1809/3)
  30. ---------- Elżbieta x Janowicz Jan (Raciąż 1818/3)
  31. Brygota Karol x Szczepanski Elżbieta (Gniew 1827/7)
  32. Bryk Adam x Kozak Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1808/1)
  33. ---------- Agata x Mikus Michał (Połaniec 1871/14)
  34. ---------- Agnieszka x Sikora Maciej (Połaniec 1872/7)
  35. ---------- Andrzej x Kopiniak Anna (Połaniec 1864/49)
  36. ---------- Andrzej x Sabat Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1825/3)
  37. ---------- Andrzej x Wojnowski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Osiny 1856/3)
  38. ---------- Anna x Kawka Ignacy (Dmenin 1875/22)
  39. ---------- Antoni x Dulnik Józefa (Pierzchnica: wieś Osiny 1817/4)
  40. ---------- Antoni x Pawełek Marianna (Połaniec 1862/41)
  41. ---------- Antoni x Zawłocki Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/8)
  42. ---------- Antoni x Życki Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/17)
  43. ---------- Antonina x Dorosiński Jan (Połaniec 1878/21)
  44. ---------- Bolesław x Babula Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1931/10)
  45. ---------- Franciszek x Zaręba Anna (Połaniec 1878/54)
  46. ---------- Franciszka x Pietrzyk Andrzej (Połaniec 1879/23)
  47. ---------- Franciszka x Sierpiński Jacenty (Pierzchnica: wieś Szczecno 1845/1)
  48. ---------- Franciszka x Wielgus Andrzej (Pierzchnica: wieś Osiny 1872/1)
  49. ---------- Ignacy x Bobek Wiktoria (Połaniec 1862/18)
  50. ---------- Ignacy x Dudek Agnieszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1805/1)
  51. ---------- Ignacy x Maciągowski Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1892/2)
  52. ---------- Jadwiga x Ruszkowski Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1878/2)
  53. ---------- Jadwiga x Smuga Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/14)
  54. ---------- Jakub x Balicka Agnieszka (Połaniec 1876/54)
  55. ---------- Jakub x Bator Apolonia (Połaniec 1868/27)
  56. ---------- Jakub x Gil Karolina (Połaniec 1877/19)
  57. ---------- Jan x Chrzątczeska Agnieszka (Połaniec 1861/26)
  58. ---------- Jan x Jabłoński Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1885/6)
  59. ---------- Józef x Bandura Jadwiga (Pierzchnica: wieś Szczecno 1864/2)
  60. ---------- Józefa x Długosz Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1902/1)
  61. ---------- Katarzyna x Łukawski Stanisław (Pierzchnica: wieś Osiny 1849/1)
  62. ---------- Katarzyna x Szabla Piotr (Pierzchnica: wieś Gumienice 1832/7)
  63. ---------- Katarzyna x Wawrzkowicz Piotr (Połaniec 1880/36)
  64. ---------- Kazimierz x Durlej Józefa (Pierzchnica: wieś Osiny 1863/1)
  65. ---------- Kazimierz x Latosiński Agnieszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1859/1)
  66. ---------- Ludwik x Sadłocha Katarzyna (Połaniec 1880/53)
  67. ---------- Łukasz x Wróbel Julianna (Połaniec 1867/37)
  68. ---------- Małgorzata x Majsak Jan (Połaniec 1878/27)
  69. ---------- Małgorzata x Nowicki Adam (Połaniec 1824/21)
  70. ---------- Małgorzata x Powałkiewicz Stanisław (Pierzchnica: wieś Osiny 1875/3)
  71. ---------- Marcin x Zalińska Marianna (Połaniec 1870/29)
  72. ---------- Marianna x Dragon Michał (Połaniec 1879/17)
  73. ---------- Marianna x Kudelski Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/11)
  74. ---------- Marianna x Ludwisiak Antoni (Pierzchnica: wieś Osiny 1883/2)
  75. ---------- Marianna x Nowak Jakub (Pierzchnica: wieś Osiny 1854/1)
  76. ---------- Marianna x Palkowski Jakub (Połaniec 1824/2)
  77. ---------- Marianna x Petrzyk Mikołaj (Zborówek 1884/11)
  78. ---------- Marianna x Samborski Franciszek (Połaniec 1865/70)
  79. ---------- Mateusz x Armański Antonina (Pierzchnica: wieś Osiny 1890/3)
  80. ---------- Piotr x Ludwisiak Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1879/2)
  81. ---------- Piotr x Trzeciak Marianna (Połaniec 1874/60)
  82. ---------- Piotr x Wójcicki Zofia (Pierzchnica: wieś Osiny 1902/2)
  83. ---------- Regina x Górski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1776/9)
  84. ---------- Tekla x Palkowski Marcin (Połaniec 1879/25)
  85. ---------- Tomasz x Piwowarczyk Zofia (Pierzchnica: wieś Gumienice 1815/3)
  86. ---------- Tomasz x Rogowski Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1830/1)
  87. ---------- Tomasz x Styczeń Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1834/2)
  88. ---------- Walenty x Borowiecki Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1837/4)
  89. ---------- Walenty x Frączek Helena (Pierzchnica: wieś Osiny 1825/1)
  90. ---------- Walenty x Kopyto Marianna (Połaniec 1820/36)
  91. ---------- Wiktoria x Borek Tadeusz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1896/7)
  92. ---------- Wojciech x Adamczyk Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1926/38)
  93. ---------- Wojciech x Palkowska Magdalena (Połaniec 1872/12)
  94. ---------- Wojciech x Stachowicz Franciszka (Połaniec 1820/41)
  95. ---------- Wojciech x Wątroba Katarzyna (Połaniec 1863/20)
  96. ---------- Wojciech x Wawrzkowicz Katarzyna (Połaniec 1861/36)
  97. Brykacz Stanisław x Lehmann Józefa (Wierzeja, USC 1883/7)
  98. Brykcy Piotr x Stefaniak Magdalena (Jeżów 1822/4)
  99. Brykowski Antoni x Pojeda Joanna (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1838/2)
  100. ---------- Jakub x Kosobucki Katarzyna (Papowo Toruńskie 1785/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne