Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Brummond (wyników 218):

  1. Brubaszek Barbara x Bąbieński Krzysztof (Kraków - św. Salwator 1819/64)
  2. ---------- Katarzyna x Serda Michał (Kraków - św. Salwator 1850/16)
  3. Bruchacki Jan x Dąbrowski Barbara (Hrubieszów 1819/55)
  4. ---------- Teodor x Bembenek Małgorzata (Hrubieszów 1837/11)
  5. Bruchajzer Marianna x Światłowicz Antoni (Grocholice 1882/51)
  6. ---------- Rafał x Markiewicz Weronika (Grocholice 1879/16)
  7. ---------- Zuzanna x Chojnacki Mateusz (Grocholice 1884/15)
  8. Bruchnalski Wilhelm x Nowotny Marianna (Domosławice, wieś Domosławice 1893/6)
  9. Bruchroald Franciszek x Głowacki Anna (Gniew 1904/2)
  10. Bruchwald Agnieszka x Zittermann Aleksander (Gniew 1938/35)
  11. ---------- Alojzy x Waliński Agnieszka (Gniew 1924/5)
  12. ---------- Anna x Strużyński Jerzy (Gniew 1961/34)
  13. ---------- Barbara x Grochowski Jan (Gniew 1860/20)
  14. ---------- Bernard x Zawaski Janina Teresa (Gniew 1967/2)
  15. ---------- Franciszek x Mondrzejewski Anastazja (Gniew 1935/15)
  16. ---------- Helena x Olejniczak Józef (Gniew 1923/36)
  17. ---------- Jan x Szybkowski Franciszka (Gniew 1864/45)
  18. ---------- Józef x Kowalski Anna (Gniew 1873/15)
  19. ---------- Maciej x Leng Katarzyna (Gniew 1850/2)
  20. ---------- Maria x Konicki Marcin (Gniew 1860/35)
  21. ---------- Marta x Brandt Jan (Gniew 1932/23)
  22. ---------- Stanisław x Kaczanowski Maria (Gniew 1873/24)
  23. ---------- Stanisław x Krause Julia (Gniew 1859/6)
  24. ---------- Stanisław x Majewski Barbara (Gniew 1859/7)
  25. ---------- Stanisław x Wożanowski Justyna (Gniew 1842/3)
  26. ---------- Stanisław x Życzynski Anna (Gniew 1883/31)
  27. ---------- Szymon x Wrocławski Marianna (Gniew 1854/11)
  28. Bruchwaldt Maciej x Kurowski Anna (Gniew 1812/4)
  29. ---------- Marianna x Klamrowski Jan (Gniew 1850/24)
  30. Bruchwalski Otylia x Fityczman Feliks (Barłożno 1938/4)
  31. Bruchwalt Anna x Florek Maciej (Gniew 1818/14)
  32. Bruczkowicz Joanna x Winiarski Franciszek (Papowo Toruńskie 1856/7)
  33. Brud Franciszek x Wesołowski Dorota (Kazimierz Biskupi 1811/11)
  34. ---------- Grzegorz x Donay Marianna (Kazimierz Biskupi 1857/19)
  35. ---------- Katarzyna x Napieralski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1859/32)
  36. ---------- Katarzyna x Wuytaszewski Jan (Kazimierz Biskupi 1821/35)
  37. ---------- Marianna x Strzelczyk Jakub (Kazimierz Biskupi 1851/13)
  38. ---------- Mateusz x Rogoziek Marianna (Kazimierz Biskupi 1839/26)
  39. ---------- Tomasz x Kaczmarski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1832/13)
  40. Brudak Katarzyna x Kartasiński Walenty (Budziszewice 1869/19)
  41. Brudała Józef x Kurek Rozalia (Łomna 1893/7)
  42. Brudek Marianna x Niezgodziński Jacek (Klimontów 1833/7)
  43. Brudel Katarzyna x Nowak Szczepan (Działoszyce 1881/9)
  44. Bruderek Konstanty x Jajczak Zofia (Gniew 1935/16)
  45. ---------- Marianna x Klinowski Józef (Gniew 1932/19)
  46. Brudier Maciej x Cent Teresa (Raciąż 1761/8)
  47. Brudka Antonina x Gardziński Stefan (Klimontów 1852/8)
  48. ---------- Katarzyna x Szlichta Wincenty (Klimontów 1847/5)
  49. ---------- Maciej x Wywiałkowski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/27)
  50. ---------- Magdalena x Wróblewski Walenty (Klimontów 1839/7)
  51. Brudkiewicz Agnieszka x Dudek Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1900/4)
  52. ---------- Antoni x Dziedzic Aniela (Pierzchnica: wieś Szczecno 1895/1)
  53. ---------- Błażej x Pawlik Zofia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1898/2)
  54. ---------- Ewa x Gorlowski Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/28)
  55. ---------- Jan x Dudek Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/7)
  56. ---------- Łucja x Wierzbicki Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1821/7)
  57. ---------- Marcin x Stochmal Ludwika (Pierzchnica: wieś Osiny 1896/2)
  58. ---------- Marcin x Wojnowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Osiny 1884/4)
  59. ---------- Marianna x Jabłoński Augustyn (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1896/3)
  60. ---------- Marjanna x Ozga Szczepan (Cisów 1943/20)
  61. ---------- Stanisław x Powałkiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1881/3)
  62. Brudkowski Bonawentura x Orzechowska Magdalena (Skórkowice 1879/37)
  63. Brudnicki Anna x Kotowski Franciszek (Barłożno 1823/4)
  64. ---------- Józef x Iwankiewicz Urszula (Dmenin 1857/19)
  65. ---------- Józef x Smółka Katarzyna (Dmenin 1855/10)
  66. ---------- Konstancja x Marczak Antoni (Dmenin 1894/35)
  67. ---------- Konstancja x Witiszkiewicz Marcin (Dmenin 1869/7)
  68. ---------- Marianna x Chamczyk Jakub (Dmenin 1861/6)
  69. Brudniewska Elżbieta x Przynacki? Franciszek (Brzeziny 1772/1664)
  70. Brudnowski Józef x Jaworski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1833/14)
  71. Brudowski Michał x Marcinianka Marianna (Ludzisko 1826/0)
  72. Brudziarek Franciszka x Chmielak Benedykt (Nieborów 1812/4)
  73. Brudziński Anna x Dudek Bernard (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1802/3)
  74. ---------- Balbina x Gajsner Wilhelm (Płock 1886/14)
  75. Brudzinski Józef x Rustoski Agnieszka (Raciąż 1797/9)
  76. Brudziński Magdalena x Zielonacki Piotr (Ludzisko 1823/0)
  77. ---------- Marianna x Maszewski Leon (Kraków - św. Anna 1834/6)
  78. Brudzinski Tomasz x Stryszak Marianna (Kazimierz Biskupi 1835/14)
  79. Brudzisz Adam x Lubowiecki Józefa (Kraków - Mariacka 1832/40)
  80. Brudzyński Aleksander x Mej Franciszka (Płock 1861/82)
  81. Bruger Andrzej x Jaszke Anna (Raciąż 1868/2)
  82. Bruggmann Agnieszka x Lewandowski Antoni (Raciąż 1909/24)
  83. ---------- Andrzej Tomasz x Lock Anna (Raciąż 1885/1)
  84. ---------- Anna x Grzonkowski Franciszek (Raciąż 1898/18)
  85. ---------- Anna x Scheffs Andrzej Jakub (Raciąż 1896/1)
  86. ---------- Anna x Schefs Jan (Raciąż 1900/10)
  87. ---------- Franciszek x Gałka Julianna (Raciąż 1890/9)
  88. ---------- Katarzyna x Grugel August (Raciąż 1897/22)
  89. ---------- Rozalia Teresa x Patzke Jan (Raciąż 1904/12)
  90. ---------- Weronika x Okonek Józef (Raciąż 1898/11)
  91. Brugian Elżbieta x Jajet Aleksy (Raciąż 1762/4)
  92. Brugier Antoni x Czarnowski Katarzyna (Raciąż 1819/14)
  93. ---------- Józef x Kolc Agnieszka (Raciąż 1811/7)
  94. ---------- Józef x Patyn Marianna (Raciąż 1803/1)
  95. ---------- Katarzyna x Dzwonkowski Adam (Raciąż 1770/6)
  96. ---------- Marianna x Kączierski Jan (Raciąż 1865/8)
  97. ---------- Mateusz x Puch Marianna (Raciąż 1796/6)
  98. Brugler Katarzyna x Schreiber Jakub (Raciąż 1877/3)
  99. Brugman Anna x Sz Mikołaj (Raciąż 1771/10)
  100. ---------- Elżbieta x Gorsecki Grzegorz (Raciąż 1820/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne