Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Braun (wyników 104):

  1. Bracha Marianna x Skotarczyk Paweł (Działoszyce 1838/8)
  2. Brachaniec Franciszek x Raźny Teresa (Kraków - św. Mikołaj 1840/19)
  3. ---------- Michał x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/71)
  4. ---------- Rozalia x Adamczyk Franciszek (Działoszyce 1855/8)
  5. Brachański Katarzyna x Barabas Piotr (Gniew 1857/2)
  6. Brachman Magdalena x Łukoski Paweł (Kazimierz Biskupi 1817/7)
  7. Brachnian Regina x Jachner Szymon (Kazimierz Biskupi 1826/11)
  8. Brachorski Wawrzyniec x Łucz Zofia (Podlesie 1712/4)
  9. Brachowicz Franciszek x Smaługa Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1851/19)
  10. Brachowski Józef x Dulski Józefa (Kraków - św. Florian 1841/6)
  11. ---------- Katarzyna x Zywiecki Stanisław (Kraków - Mariacka 1834/72)
  12. ---------- Mateusz x Kański Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1813/16)
  13. ---------- Paweł x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/41)
  14. ---------- Paweł x Woszczyn Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1845/47)
  15. Brachwalski Franciszek x Lenatowski Małgorzata (Gniew 1920/81)
  16. Bracichowicz Marcin x Gorlowski Wiktoria (Pierzchnica: wieś Osiny 1903/3)
  17. Bracisiewski Elżbieta x Przypiszny Franciszek (Gniew 1862/65)
  18. Braciszewicz Jan x Lukowski Julia (Gniew 1882/28)
  19. ---------- Leon x Klimecki Aniela (Gniew 1748/26)
  20. ---------- Leon x Klimecki Aniela (Gniew 1913/3)
  21. Braczkowski Jan x Dyktarski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1813/8)
  22. Bradasz Emilia x Kaniora Franciszek (Mileszki 1864/11)
  23. Bradoński Marianna Helena x Witkowski Jan Kanty (Kraków - św. Florian 1844/17)
  24. Bradowski Antoni x Bogusz Katarzyna (Brzeziny 1798/16)
  25. ---------- Maria x Kuczyński Bernard (Gniew 1946/5)
  26. Bradzynski Franciszka x Kwiatkowski Jan (Dobrzejewice 1842/3)
  27. Bragman Elżbieta x Suminski Jan (Raciąż 1774/5)
  28. Brajer Anna x Sobolewski Józef (Pabianice 1858/23)
  29. Brajlik Marianna x Wicher Jakub (Kraków - św. Szczepan 1829/16)
  30. Brajniger Jan x Frank Maria (Grocholice 1886/25)
  31. Brakowski Jan x Dąbrowski Katarzyna (Raciąż 1824/4)
  32. ---------- Konstanty Grzegorz x Sierota Helena (Bebelno 1896/5)
  33. Braksal Barbara x Lemieszek Mikołaj (Okrzeja 1825/72)
  34. ---------- Kazimierz x Zawadzki Józefa (Okrzeja 1844/14)
  35. Braktner Daniel x Polol Anna (Gniew 1801/2)
  36. Bral Antoni x Rutkowski Marianna (Grudusk 1874/21)
  37. ---------- Franciszek x Burkacki Katarzyna (Grudusk 1888/8)
  38. ---------- Marianna x Nawacki Stanisław (Grudusk 1885/14)
  39. ---------- Wawrzyniec x Dworak Łucja (Chlewiska 1836/1)
  40. Bralek Antoni x Pietas Konstancja (Kraków - św. Salwator 1822/49)
  41. Braliat Wojciech x Jabłońska Agnieszka (Połaniec 1873/1)
  42. Bralik Agnieszka x Wojcik Józef (Kraków - św. Szczepan 1833/50)
  43. ---------- Franciszka x Boniakowski Leon (Kraków - św. Szczepan 1850/54)
  44. Bralikowski Franciszka x Boniakowski Leon (Kraków - św. Szczepan 1850/54)
  45. ---------- Ludwika x Domagalski Jan (Kraków - św. Anna 1841/1)
  46. Bramowicz Antoni Mirosław x Kurpinski Barbara (Raciąż 1973/20)
  47. Braś Tekla x Dziubiński Jakub (Kraków - Boże Ciało 1823/15)
  48. Braszczyński Antoni x Hoffman Tekla (Dmenin 1883/13)
  49. ---------- Franciszek x Hofman Antonina (Dmenin 1897/6)
  50. ---------- Jan x Rybarz Petronela (Dmenin 1796/8)
  51. ---------- Katarzyna x Hermanowicz Wincenty (Dmenin 1838/8)
  52. ---------- Katarzyna x Kisiela Marcin (Dmenin 1840/9)
  53. Braszka Jadwiga x Ziółkowski Szczepan (Luszyn 1864/3)
  54. ---------- Józefa x Szurek Józef (Luszyn 1851/1)
  55. ---------- Petronela x Krystofik Leon (Luszyn 1840/1)
  56. Braszkiewicz Konstancja x Bobrowski Maciej (Gniew 1811/4)
  57. Braszkowski Antonia x Wiatrowski Józef (Gniew 1881/26)
  58. ---------- Józef x Zamrowski Elżbieta (Gniew 1778/21)
  59. Bratczak Maciej x Karbowski Marcjanna (Kraków - św. Mikołaj 1840/6)
  60. ---------- Tekla x Lotko Piotr (Kraków - św. Mikołaj 1833/31)
  61. ---------- Wojciech x Walczak Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1845/9)
  62. Bratek Franciszka x Zalewa Maciej (Kraków - św. Salwator 1851/25)
  63. ---------- Katarzyna x Drążek Jan (Kraków - św. Salwator 1846/40)
  64. Bratesiewicz Mikołaj Michał x Tarchalski Marianna Ludwika (Chlewiska 1834/37)
  65. Bratkowksi Wincenty x Ostaszewski Julianna (Kraków - Mariacka 1826/31)
  66. Bratkowski Józef x Komodziński Marianna (Działoszyce 1860/9)
  67. ---------- Magdalena x Janelski Franciszek (Kraków - św. Florian 1838/51)
  68. ---------- Marianna x Makowski Maciej (Kraków - Mariacka 1823/7)
  69. ---------- Waleria x Staniszowski Błażej (Skórkowice 1870/12)
  70. ---------- Wincenty x Krzywdziński Helena (Kraków - Katedra 1824/11)
  71. Bratler Maryanna x Wajgert Józef (Pabianice 1859/26)
  72. Bratnik Maria x Wróblewski Ignacy (Gniew 1900/27)
  73. Bratosik Gabriel x Suszcz Marianna (Podlesie 1789/8)
  74. Bratoszewski Antoni x Grodzki Michalina (Płock 1887/79)
  75. Brattig Karol x Giełczyński Feliksa (Górzno k. Garwolina 1873/14)
  76. Brauel Gunter x Hermańczak Wanda (Gniew 1933/2)
  77. Brauer Anna x Szeffs Walerian Wojciech (Raciąż 1957/11)
  78. ---------- Jan x Glinkowska Małgorzata (Wąsosze k. Konina 1840/10)
  79. ---------- Ksawera x Gierszewski Aleksander (Raciąż 1951/19)
  80. ---------- Łucja x Wesołowski Bronisław Władysław (Raciąż 1952/7)
  81. ---------- Piotr x Deja Anastazja (Raciąż 1920/19)
  82. Braum August x Straus Joanna (Szumbar 1841/1)
  83. Braumer Jerzy x Kramarski Elżbieta (Kraków - św. Salwator 1820/55)
  84. Braun Edward x Kalat Józefa (Pabianice 1858/47)
  85. ---------- Franciszek x Kitel Rozalia (Pabianice 1858/9)
  86. ---------- Fryderyk x Hoffmann Marianna (Gniew 1819/4)
  87. ---------- Fryderyk x Kordowski Józefina (Gniew 1867/1)
  88. ---------- Józef x Krol Marianna (Raciąż 1874/17)
  89. ---------- Józefa x Koziarkiewicz Antoni (Pabianice 1859/76)
  90. ---------- Krzysztof x Rudziewski Anna (Brok 1832/26)
  91. ---------- Weronika x Jaworski Ludwik (Górzno k. Garwolina 1839/6)
  92. ---------- Wilhelm x Glixelli Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1835/14)
  93. Braunig Bogumił x Steykeller Karolina (Kraków - Mariacka 1822/27)
  94. Brause Julianna x Ballach Józef (Gniew 1838/1)
  95. Braussa Andrzej x Ciar Julianna (Gniew 1829/1)
  96. Braut Mateusz x Butor Anna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1786/1)
  97. Brawczak Tekla x Jakubowski Kajetan (Bełżyce 1836/13)
  98. Brawiński Szymon x Cieslikowski Marianna (Barłożno 1832/3)
  99. Braza Jan x Bątkowski Małgorzata (Gniew 1776/42)
  100. Brazaytis Katarzyna x Zelwis Maciej (Łabunowo 1802/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne