Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Boraczyński (wyników 1088):

  1. Bor Anna x Sledzikowski Andrzej (Gniew 1769/20)
  2. ---------- Anna x Welsz Jan (Gniew 1771/27)
  3. ---------- Jan x NN Marianna (Gniew 1767/17)
  4. Bora Jakub x Bakowski Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1824/35)
  5. ---------- Jakub x Klimkiewicz Katarzyna (Kraków - Mariacka 1838/6)
  6. Boraczkowski Dominik x Trydulski Teresa (Nieborów 1809/18)
  7. Boraczyński Franciszka x Bączkowski Błażej (Hrubieszów 1872/1)
  8. Borajkiewicz Ignacy x Wosolowski Waleria (Dobrzejewice 1858/15)
  9. Boral Andrzej x Bugała Antonina (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/12)
  10. Borański Józef x Klein Katarzyna (Barłożno 1874/18)
  11. Boras Jakób x Głowacki Katarzyna (Raciążek 1791/1)
  12. Boraszczyk Franciszek x Lewandowski Antonina (Kraków - św. Krzyż 1831/1)
  13. Boraszewski Adam x Kalinowski Małgorzata (Barłożno 1733/10)
  14. Boraszkiewicz Helena x Waśkowski Marcin (Raciążek 1768/2)
  15. Boratyn Maria Józefa x Wawrzynkiewicz Jan (Gniew 1930/28)
  16. Boratyński Anna x Zarzycki Roman (Górzno k. Garwolina 1974/12)
  17. ---------- Jakub x Tajo Franciszka (Pniewnik 1759/35)
  18. ---------- Jan x Lis Rozalia (Górzno k. Garwolina 1884/8)
  19. ---------- Julian x Radziej Janina (Górzno k. Garwolina 1944/41)
  20. ---------- Paweł x Gromuł Marianna (Górzno k. Garwolina 1887/25)
  21. Borau Mirosław x Lorek Barbara (Raciąż 1991/20)
  22. Borawiak Michał x Gorecki Marianna (Papowo Toruńskie 1871/12)
  23. Borawicz Józef Paweł x Barankiewicz Tekla (Kraków - Boże Ciało 1828/21)
  24. Borca Marcin x Pawłowski Elżbieta (Gniew 1841/4)
  25. ---------- Piotr x Pawelec Anna (Gniew 1822/4)
  26. Borchard Fryderyk x Jankowski Antonia (Gniew 1881/7)
  27. Borchardt August x Chwateński Anna (Gniew 1907/16)
  28. Borcher Katarzyna x Giersch Jan (Raciąż 1848/15)
  29. Borcicki Marianna x Adamkiewicz Jakub (Rogotwórsk 1834/7)
  30. Borciuch Błażej x Jeż Marianna (Mierzyn 1880/7)
  31. ---------- Wojciech x Chrapek Antonina (Mierzyn 1885/2)
  32. Borck Berta x Falinski Bernard (Gniew 1874/17)
  33. Borcowski Antoni x Baniecki Pelagia (Barłożno 1930/20)
  34. Borczan Helena x Zarzycki Walenty (Jelonki 1859/23)
  35. Borczanow Marianna x Strawczyński Jan (Klimontów 1871/6)
  36. Borczuch Antoni x Kopczyński Marianna (Kraków - św. Salwator 1826/25)
  37. ---------- Joanna x Wydrychowicz Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1832/52)
  38. Borczyk Marianna x Nowakowski Jan Kanty (Kraków - św. Szczepan 1829/40)
  39. Borczykowski Elżbieta x Juzkowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1823/10)
  40. ---------- Jan x Boczkowski Elżbieta (Papowo Toruńskie 1809/8)
  41. ---------- Marcin x Sikor Katarzyna (Gniew 1733/2)
  42. Borczyński Maciej x Stefanowski Aniela (Kraków - Katedra 1843/4)
  43. Bordal Marianna x Juszczuk Piotr (Hrubieszów 1838/17)
  44. Bordalewski Wincenty x Szmalud Apolonia (Hrubieszów 1815/55)
  45. Bordan Franciszek x Trawinski Katarzyna (Gniew 1821/5)
  46. Bordziński Agnieszka x Pawlak Józef (Serokomla 1813/9)
  47. Borecki Marcjanna x Gorzkowski Szczepan (Kraków - Mariacka 1828/69)
  48. ---------- Wojciech x Zabłocki Bronisława (Kraszewice 1889/25)
  49. ---------- Zbigniew x Biały Maria (Gniew 1954/15)
  50. Boreczek Helena x Załęcki Szymon (Górzno k. Garwolina 1956/15)
  51. ---------- Roman x Rogulski Wanda (Górzno k. Garwolina 1963/6)
  52. ---------- Weronika x Ziomek Onufry (Górzno k. Garwolina 1935/2)
  53. ---------- Wojciech x Suchecki Marianna (Górzno k. Garwolina 1874/1)
  54. ---------- Zofia x Lis Jakub (Górzno k. Garwolina 1946/5)
  55. Borejko Katarzyna x Nowak Józef (Kraków - św. Florian 1833/51)
  56. Borejsza Stefan x Graybner Anna (Górzno k. Garwolina 1829/20)
  57. Borek Adam x Wieczorek Wiktoria (Borzykowa 1864/5)
  58. ---------- Adam x Wójcik Jadwiga (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1874/6)
  59. ---------- Andrzej x Bielecki Tekla (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1850/5)
  60. ---------- Andrzej x Piotrowski Elżbieta (Pierzchnica: wieś Szczecno 1816/1)
  61. ---------- Antoni x Jabłoński Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1846/5)
  62. ---------- Barbara x Fijas Wojciech (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1848/7)
  63. ---------- Brygida x Siekański Szymon (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1867/3)
  64. ---------- Ewa x Strójwąs Piotr (Pierzchnica: wieś Osiny 1885/2)
  65. ---------- Ewa x Wróblewski Józef (Pierzchnica: wieś Szczecno 1896/3)
  66. ---------- Feliks x Zielińska Agnieszka (Połaniec 1874/14)
  67. ---------- Feliksa x Śliwiński Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/37)
  68. ---------- Franciszek x Strójwąs Katarzyna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1880/1)
  69. ---------- Franciszka x Bąk Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1903/3)
  70. ---------- Franciszka x Korzyniewski Aleksander (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1846/5)
  71. ---------- Franciszka x Kurzawa Józef (Kazimierz Biskupi 1896/1)
  72. ---------- Franciszka x Kurzawa Józef (Kazimierz Biskupi 1896/1)
  73. ---------- Helena x Domagała Florian (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/8)
  74. ---------- Ignacy x Żubrowski Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1834/7)
  75. ---------- Jadwiga x Gorlowski Piotr (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1893/1)
  76. ---------- Jadwiga x Kozera Mikołaj (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1843/2)
  77. ---------- Jan x Bochnacki Rozalia (Cisów 1922/10)
  78. ---------- Jan x Kuzia Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1888/2)
  79. ---------- Jan x Nowak Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1895/2)
  80. ---------- Jan x Pawlik Agnieszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1813/3)
  81. ---------- Jan x Pawlik Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1892/2)
  82. ---------- Jan x Sułkowicz Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1864/1)
  83. ---------- Joachim x Bieniek Dorota (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/22)
  84. ---------- Józef x Marcjan Maria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1873/3)
  85. ---------- Józef x Matuszak Józefa (Kazimierz Biskupi 1918/3)
  86. ---------- Józef x Pietrzak Władysława (Kazimierz Biskupi 1928/50)
  87. ---------- Józef x Taras Jana (Niekrasów Świętokrzyski 1944/3)
  88. ---------- Katarzyna x Bombrysiak Łukasz (Chlewiska 1839/38)
  89. ---------- Katarzyna x Brela Antoni (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1833/5)
  90. ---------- Katarzyna x Gamoński Adam (Pierzchnica: wieś Gumienice 1904/1)
  91. ---------- Katarzyna x Rokicki Piotr (Pierzchnica: wieś Szczecno 1883/1)
  92. ---------- Kazimierz x Kosowski Zofia (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1889/1)
  93. ---------- Łukasz x Dziedzic Agnieszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1842/1)
  94. ---------- Łukasz x Szwarc Brygida (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1856/2)
  95. ---------- Maciej x Borowiecki Maria (Pierzchnica: wieś Szczecno 1871/1)
  96. ---------- Magdalena x Stępień Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1842/3)
  97. ---------- Małgorzata x Pawlik Wojciech (Pierzchnica: wieś Szczecno 1870/4)
  98. ---------- Marcin x Radomski Tekla (Gnojno 1850/31)
  99. ---------- Marcin x Smuga Marianna (Cisów 1839/2)
  100. ---------- Marcjanna x Lipski Augustyn (Kraków - św. Szczepan 1818/64)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne