Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Boneberger (wyników 121):

  1. Bon Marianna x Smet Maciej (Raciąż 1772/5)
  2. ---------- Wojciech x Wejmanowicz Judyta (Raciążek 1766/12)
  3. Bona Jan x Kamrowski Gertruda (Barłożno 1937/16)
  4. ---------- Sylwester x Dulek Władysława (Raciąż 1933/18)
  5. Bonachowicz Anastazja x Górnisiewicz Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1831/22)
  6. Bonar Małgorzata x Mendel Andrzej (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1895/6)
  7. Bonarowicz Józef x Sokolnicki Franciszka (Kraków - Mariacka 1834/89)
  8. Bonarski N. x Jednorowicz N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/33)
  9. ---------- Salomea x Dąbrowski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1838/21)
  10. Bonawicz Szymon x Kiełkowski Anna (Raciążek 1780/12)
  11. Bonay Piotr x Szteyka Anna Marianna (Gniew 1766/15)
  12. Boncki Konrada x Lipa Bolesław (Gniew 1899/25)
  13. Bonczkowski Petronela x Kraszynski Michał (Gniew 1793/18)
  14. Bonczykowski Marianna x Domagała Jan (Turek 1890/1)
  15. Bonczynski Franciszek x Frankowski Joanna (Gniew 1897/16)
  16. Bonczyński Franciszek x Freda Paulina (Grabowo kościerskie 1862/1)
  17. Bonczynski Józef Karol x Kloss Franciszka (Gniew 1891/21)
  18. Bonda Marianna x Majeranowski Konstanty (Kraków - Wszyscy Święci 1813/5)
  19. ---------- Szymon x Czupczyński Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1850/12)
  20. Bondaczuk Pelagia x Kondratick Bazyl (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/14)
  21. Bondarczuk Jan x Zdobyczewski Julianna (Hrubieszów 1863/36)
  22. ---------- Jan x Zdobyszewski Julianna (Hrubieszów 1869/36)
  23. Bondarewicz Bazyli x Ciesielczuk Marianna (Hrubieszów 1856/9)
  24. ---------- Julianna x Banaszkiewicz Antoni (Hrubieszów 1872/9)
  25. ---------- Marianna x Prewo Stanisław (Hrubieszów 1871/17)
  26. Bondasiewicz Salomea x Miciński Andrzej (Kraków - św. Salwator 1827/105)
  27. Bondazuk Antoni x Laszuk Pelagia (Kolembrody, par. grekokatolicka 1858/7)
  28. Bonder Franciszek x Młoźniak Wiktoria (Prażmów 1901/9)
  29. Boneberger Józef x Tuszyński Brygida (Nieborów 1832/1)
  30. Bonecki Franciszek x Rokucka Antonina (Połaniec 1873/15)
  31. ---------- Walenty x Abramczyk Małgorzata (Łomna 1884/16)
  32. Bonett Józef x Hesse Rozalia (Kraków - św. Florian 1849/18)
  33. Boniakowski Leon x Bralikowski (Bralik) Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1850/54)
  34. Bonie Michał x Książczyk Marianna (Kraków - św. Salwator 1849/32)
  35. Boniec Rozalia x Nejko Krzysztof (Kraków - Mariacka 1837/29)
  36. Boniecki Andrzej x Piątkowski Tekla (Babsk 1838/6)
  37. ---------- Jan x Janicki Julianna (Hrubieszów 1869/6)
  38. ---------- Julian x Cichon Amelia (Barłożno 1907/14)
  39. ---------- Katarzyna x Falkowski Ignacy (Papowo Toruńskie 1887/2)
  40. ---------- Katarzyna x Laskowski Karol (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/48)
  41. ---------- Ludwik x Grodzicki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1834/48)
  42. ---------- Marianna x Lipinski Marcin (Dobrzejewice 1855/11)
  43. ---------- Michał x Wierzkowski Anna (Dobrzejewice 1839/5)
  44. ---------- Piotr x Blokowska Zuzanna (Dobrzejewice 1837/6)
  45. ---------- Roman x Podwalski Gertruda Cecylia (Gniew 1967/1)
  46. ---------- Rozalia x Wieczórkowski Antoni (Papowo Toruńskie 1882/3)
  47. ---------- Stanisław x Zając Anna (Górzno k. Garwolina 1860/7)
  48. ---------- Wawrzyniec x Pawłowski Marianna (Papowo Toruńskie 1882/20)
  49. Boniek Antoni x Juchomski Anna (Raciąż 1856/4)
  50. ---------- Jan x Bieliński Rozalia (Gniew 1941/31)
  51. Bonier Józefa x Pacholczyk Władysław (Kazimierz Biskupi 1919/38)
  52. Bonietkowski Anna x Linert Antoni (Turek 1893/55)
  53. Boniewicz Barbara x Lątkowski Tomasz (Raciążek 1763/3)
  54. Boniewski Anna x Zalewski Jan (Hrubieszów 1832/39)
  55. ---------- Eliasz x Szumiata Wincenta (Hrubieszów 1855/6)
  56. ---------- Ignacy x Czarnecki Dominika (Hrubieszów 1841/5)
  57. ---------- Jan x Janicki Julianna (Hrubieszów 1863/6)
  58. ---------- Julianna x Sydorowicz Łukasz (Hrubieszów 1859/9)
  59. ---------- Szymon x Zawadzki Marianna (Hrubieszów 1841/8)
  60. ---------- Tomasz x Gajewski Katarzyna (Hrubieszów 1855/23)
  61. Boniewsski Szymon x Fijałkowski Jadwiga (Hrubieszów 1862/41)
  62. Bonik Andrzej x Bentka Anna Elżbieta (Jeżów 1819/45)
  63. ---------- Stanisław x Mortka Helena (Koprzywnica 1832/3)
  64. Bonikowski Anna x Arnowski Jakub (Gniew 1839/1)
  65. ---------- Barbara x Włoch Franciszek (Gniew 1861/35)
  66. ---------- Elżbieta x Kolinski Jan (Gniew 1865/46)
  67. ---------- Jan x Gerk Elżbieta (Gniew 1827/6)
  68. ---------- Julian x Zięba Marianna (Cisów 1900/7)
  69. ---------- Leokadia x Weller Paweł (Papowo Toruńskie 1888/5)
  70. ---------- Marcjanna x Słupek Jan (Gniew 1861/56)
  71. ---------- Maria x Kruszka Franciszek (Gniew 1887/27)
  72. ---------- Marianna x Krillowski Mateusz (Gniew 1833/15)
  73. ---------- Weronika x Kowalski Józef (Gniew 1860/37)
  74. Bonin Jan x Teyl Elżbieta (Raciąż 1800/4)
  75. ---------- Rozalia x Witt Krystian (Raciąż 1843/13)
  76. Bonis Julianna x Krasinski Dawid (Gniew 1819/18)
  77. Boniś Katarzyna x Popiel Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1835/44)
  78. Bonisch Franciszek Ryszard x Bladzikowski Weronika (Gniew 1911/1)
  79. Bonisławski Elżbieta x Konarzewski Piotr (Płock 1888/5)
  80. Bonitzer Agnieszka Maria x Ortmann Jan (Raciąż 1896/20)
  81. Boniwicz Stanisław x Kruczewski Katarzyna (Raciążek 1798/1)
  82. Bonk Franciszek x Zieliński Marianna (Raciąż 1909/6)
  83. ---------- Ireneusz x Goncerzewicz Maria (Raciąż 1985/8)
  84. ---------- Józef x Wołowiec Maria (Pierzchnica: wieś Szczecno 1873/4)
  85. ---------- Maria x Siegt Karol (Gniew 1859/59)
  86. ---------- Marianna x Kurzas Antoni (Dmenin 1871/14)
  87. ---------- Stanisław x Kamiński Marianna (Raciąż 1903/5)
  88. Bonkowski Franciszek x Binerowski Katarzyna (Gniew 1871/41)
  89. ---------- Franciszek x Freymark Katarzyna (Gniew 1857/6)
  90. ---------- Marianna x Danielewski Jan (Gniew 1838/6)
  91. ---------- Petronela x Rogowski Jan (Gniew 1860/57)
  92. ---------- Wincenty x Miciński Franciszka (Kraków - Boże Ciało 1832/18)
  93. Bonna Jan x Kuchter Zuzanna (Raciąż 1887/14)
  94. ---------- Justyna x Klossowski Michał (Raciąż 1858/22)
  95. Bonochowicz Józef x Kwoczyński Julianna (Kraków - św. Szczepan 1840/23)
  96. Bonori Marianna x Makowski Franciszek (Barłożno 1877/4)
  97. Bonos Wojciech x Czarost Anna (Gniew 1786/5)
  98. Bonowicz Andrzej x Maklakiewicz Katarzyna (Raciążek 1828/6)
  99. ---------- Franciszka x Zdobiński Kacper (Raciążek 1832/13)
  100. ---------- Jan x Gostyński Juliana (Raciążek 1830/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne