Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bojanowicz (wyników 61):

  1. Bojakowski Jan x N. Agata (Wieniec 1773/129)
  2. ---------- Marianna x Kopytko Jan (Mileszki 1858/4)
  3. Bojanowicz Agata x Jasnowski Bonifacy (Białobrzegi 1823/4)
  4. ---------- Florian x Jasiorowski Tekla (Białobrzegi 1861/4)
  5. ---------- Jakub x Śliwiński Anastazja (Jeżów 1824/11)
  6. ---------- Jan x Majewski Marianna (Białobrzegi 1844/1)
  7. ---------- Jan x Rucki Anna (Białobrzegi 1816/5)
  8. ---------- Magdalena x Trzosieński Walenty (Białobrzegi 1824/5)
  9. ---------- Małgorzata x Stoczewski Jerzy (Białobrzegi 1816/7)
  10. ---------- Marianna x Staszewski Józef (Białobrzegi 1842/1)
  11. ---------- Stanisław x Jasieroski Magdalena (Białobrzegi 1819/4)
  12. ---------- Stanisław x Majewski Jadwiga (Białobrzegi 1857/4)
  13. ---------- Walenty x Bednarski Wiktoria (Białobrzegi 1850/2)
  14. ---------- Waleria x Lutz Jan (Płock 1867/14)
  15. ---------- Weronika x Rzeczkowski Piotr (Białobrzegi 1860/7)
  16. ---------- Wojciech x Sokołoski Marianna (Białobrzegi 1817/4)
  17. Bojar Józef x Michna Anna (Raciąż 1837/6)
  18. ---------- Marianna x Berendt Jan (Raciąż 1827/10)
  19. Bojara Piotr x Lewicki Rozalia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1837/6)
  20. Bojarczuk Anastazja x Machiewicz Jakub (Hrubieszów 1829/9)
  21. ---------- Antoni x Czarnecki Tekla (Hrubieszów 1811/20)
  22. ---------- Dymitr x Wojciechowski Marianna (Hrubieszów 1813/19)
  23. ---------- Elżbieta x Patkowski Antoni (Hrubieszów 1832/8)
  24. ---------- Grzegorz x Krzyskowski Anna (Hrubieszów 1832/5)
  25. ---------- Jan x Malinowski Franciszka (Hrubieszów 1837/15)
  26. ---------- Marianna x Gmytruk Grzegorz (Hrubieszów 1836/4)
  27. ---------- Tekla x Chodurko Benedykt (Hrubieszów 1841/19)
  28. ---------- Wojciech x Kiliszczewicz Anastazja (Hrubieszów 1813/63)
  29. Bojarska Julianna x Janiec Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1927/19)
  30. Bojarski Andrzej x Jędryka Marianna (Borzykowa 1858/42)
  31. ---------- Anna x Łabutis Jakub (Łabunowo 1797/3)
  32. ---------- Augustyn x Korczakowski Katarzyna (Koprzywnica 1810/1)
  33. ---------- Barbara x Kościański Kanty (Borzykowa 1851/14)
  34. ---------- Ewa x Anksztolis Mateusz (Łabunowo 1817/8)
  35. ---------- Franciszek x Juśkiewicz Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1820/30)
  36. ---------- Franciszek x Korzeniowski Weronika (Kraków - Wszyscy Święci 1834/54)
  37. ---------- Franciszek x Kudasiewicz Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1835/66)
  38. ---------- Gertruda x Bujanowski Wawrzyniec (Łabunowo 1826/4)
  39. ---------- Jacek x Trzaskacz Zofia (Borzykowa 1851/35)
  40. ---------- Jacenty x Fijałkowski Józefa (Borzykowa 1836/7)
  41. ---------- Jadwiga x Czapiga Maciej (Borzykowa 1845/5)
  42. ---------- Jakub x Kołczyk Zofia (Borzykowa 1866/6)
  43. ---------- Jakub x Sowisz Zuzanna (Podlesie 1793/10)
  44. ---------- Jan x Kaczmarczyk Marianna (Borzykowa 1845/7)
  45. ---------- Jan x Sagmenter Rozalia (Łabunowo 1801/2)
  46. ---------- Jan x Samoytis Rozalia (Łabunowo 1802/3)
  47. ---------- Jan x Wolukaytis Petronela (Łabunowo 1826/9)
  48. ---------- Katarzyna x Kaczmarczyk Łukasz (Borzykowa 1836/44)
  49. ---------- Katarzyna Petronela x Wannik Antoni (Kraków - św. Anna 1845/2)
  50. ---------- Katarzyna x Szczepański Maciej (Koprzywnica 1817/44)
  51. ---------- Kazimierz x Czaplicki Cecylia (Kazimierz Biskupi 1930/25)
  52. ---------- Maciej x Szot Jadwiga (Borzykowa 1840/1)
  53. ---------- Magdalena x Liśkiewicz Walenty (Koprzywnica 1863/17)
  54. ---------- Marianna x Bocheński Antoni (Koprzywnica 1854/4)
  55. ---------- Marianna x Jednorowicz Wilhelm (Kraków - Wszyscy Święci 1832/44)
  56. ---------- Mateusz x Matilonis Marianna (Łabunowo 1797/2)
  57. ---------- Mateusz x Pietraytis Ewa (Łabunowo 1798/16)
  58. ---------- Michał x Joniec Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1915/3)
  59. ---------- Michał x Słupski Salomea (Kraków - św. Anna 1846/6)
  60. ---------- Petronela x Garas Walenty (Klimontów 1852/9)
  61. Bojaskiewicz Rozalia x Latos Jan (Skała 1859/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne