Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bogdał (wyników 236):

  1. Bogacki Agnieszka x zymoląg Wojciech (Kraków - Mariacka 1819/45)
  2. ---------- Aleksander x Dobrowolski Magdalena (Płock 1861/66)
  3. ---------- Franciszka x Scheiba Franciszek (Papowo Toruńskie 1884/10)
  4. ---------- Ignacy x Nagórski Julianna (Łoniów 1817/45)
  5. ---------- Jan x Lichański Barbara (Kraków - św. Florian 1816/46)
  6. ---------- Jan x Pukliczant Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1814/150)
  7. ---------- Józef x Pilarski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1829/3)
  8. ---------- Karol x Zawolski Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1828/11)
  9. ---------- Marcin x Mioducki Antonina (Kazimierz Biskupi 1843/28)
  10. ---------- Marianna x Skowronski Wojciech (Dobrzejewice 1837/15)
  11. ---------- Mikołaj x Florowski Marianna (Pniewnik 1875/12)
  12. ---------- Paweł x Narloch Marianna (Raciąż 1934/30)
  13. ---------- Wawrzyniec x Szafrański Katarzyna (Ludzisko 1833/0)
  14. ---------- Władysław x Kubicki Antonina (Kazimierz Biskupi 1896/23)
  15. Bogacz Antoni x Romianowski Teresa (Ludzisko 1839/0)
  16. ---------- Jakub x Więckowski Marianna (Klimontów 1871/12)
  17. ---------- Justyna x Hermanowski Jan (Ludzisko 1835/0)
  18. ---------- Katarzyna x Wiśniewski Tomasz (Ludzisko 1829/0)
  19. ---------- Teofila x Trzęsowski Franciszek (Kokanin 1879/2)
  20. Bogaczeski Marianna x Ignaczak Piotr (Kościelec pow. kaliski 1858/9)
  21. Bogaj Andrzej x Ławiczak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1862/17)
  22. ---------- Franciszek x Przebieracz Marianna (Kazimierza Mała 1880/27)
  23. ---------- Józefa x Łuczak Tomasz (Kościelec pow. kaliski 1862/25)
  24. Bogajewski Konstancja x Bobrowski Wincenty (Łoniów 1843/9)
  25. Bogalecki Antoni x Guziński Weronika (Gniew 1919/33)
  26. ---------- Antoni x Guziński Weronika (Gniew 1919/34)
  27. ---------- Marta x Szczepiński Józef (Barłożno 1929/19)
  28. ---------- Piotr x Kitowski Julianna (Barłożno 1866/19)
  29. Bogalewski Teofil x Ałaszewski Klara (Gniew 1937/1)
  30. Boganiecki Magdalena x Macionis Maciej (Łabunowo 1784/7)
  31. Bogayski Teresa x Sędkiewicz Franciszek (Kazimierz Biskupi 1834/12)
  32. Bogda Katarzyna x Dzikowski Józef (Kraków - św. Mikołaj 1820/21)
  33. Bogdał Agata x Pasoń Sebastian (Bebelno 1711/4)
  34. ---------- Antoni x Kowalik Jadwiga (Bebelno 1740/1)
  35. ---------- Apolonia x Wolski Stanisław (Bebelno 1743/1)
  36. ---------- Katarzyna x Wawszczyk Józef (Bebelno 1714/2)
  37. ---------- Kazimierz x Zielinski Małgorzata (Rakoszyn 1834/6)
  38. ---------- Marianna x Mularczyk Stefan (Bebelno 1702/3)
  39. ---------- Mateusz x Klosek Marianna (Bebelno 1716/4)
  40. ---------- Szymon x Haładzin Agnieszka (Bebelno 1708/5)
  41. Bogdala Salomea x Cetnarski Józef (Kraków - Boże Ciało 1826/7)
  42. Bogdalski Andrzej x Stempień Elżbieta (Bebelno 1707/5)
  43. Bogdan Agnieszka x Majdra Szczepan (Zielonki 1817/20)
  44. ---------- Katarzyna x Mikołajczyk Jan (Brok 1811/6)
  45. ---------- Katarzyna x Siwek Kazimierz (Brok 1836/23)
  46. ---------- Marcin x Fiut Wiktoria (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1881/7)
  47. ---------- Marianna x Abramczyk Benedykt (Brok 1827/34)
  48. ---------- Marianna x Zawadzki Jakub (Brok 1823/4)
  49. ---------- Regina x Osławski Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1833/9)
  50. ---------- Rozalia x Kiełek Jan (Połaniec 1871/22)
  51. ---------- Stanisław x N. N. (Kazimierz Biskupi 1920/33)
  52. Bogdaniak Regina x Olearski Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1820/12)
  53. Bogdanowicz Antoni x Kozak Prakseda (Hrubieszów 1865/17)
  54. ---------- Jan x Kuźnicki Marianna (Dmenin 1669/1)
  55. ---------- Jan x Żelazowski Katarzyna (Pniewnik 1801/107)
  56. ---------- Michał x Popiołkowski Marianna (Kraków - św. Anna 1848/10)
  57. Bogdanowski Wincenty x Balcerowski Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1850/43)
  58. ---------- Wincenty x Drożny Jadwiga (Kraków - św. Mikołaj 1850/32)
  59. Bogdańska Józefa x Federa Jan (Połaniec 1867/45)
  60. ---------- Marianna x Mazgaj Antoni (Połaniec 1873/23)
  61. Bogdański Andrzej x Skotnicka Katarzyna (Połaniec 1878/5)
  62. ---------- Aniela x Bobolewski Mikołaj (Pniewnik 1850/9)
  63. ---------- Aniela x Danielski Grzegorz (Kraków - Mariacka 1846/41)
  64. ---------- Anna x Districhof Teodor (Klimontów 1844/4)
  65. ---------- Barbara x Susicki Józef (Kazimierz Biskupi 1862/11)
  66. ---------- Elżbieta x Tutakiewicz Kazimierz (Klimontów 1856/9)
  67. ---------- Jan x Bilski Katarzyna (Klimontów 1833/11)
  68. ---------- Jan x Mikorzewski Józefa (Kazimierz Biskupi 1864/10)
  69. ---------- Jerzy x Górski Genowefa (Gniew 1956/29)
  70. ---------- Józef x Czyżykowski Marianna (Mileszki 1848/6)
  71. ---------- Józef x Feder Antonina (Połaniec 1872/6)
  72. ---------- Józef x Kaźmierski Marianna (Klimontów 1862/4)
  73. ---------- Józef x Kujawa Anna (Płock 1888/39)
  74. ---------- Józef x Lipiński Julianna (Łomna 1886/2)
  75. ---------- Józef x Piramowicz Marianna Bogumiła (Kraków - Mariacka 1814/79)
  76. ---------- Józef x Sztelmach Marianna (Kraków - Mariacka 1816/7)
  77. ---------- Justyna x Przybyłowski Jędrzej (Nieborów 1817/14)
  78. ---------- Katarzyna x Brzozowski Jan (Klimontów 1849/4)
  79. ---------- Klemens x Kuśmierek Rozalia (Jeżów 1812/15)
  80. ---------- Kunegunda x Dławichowski Jan (Kazimierz Biskupi 1860/4)
  81. ---------- Ludwik x Mąkowski Józefa (Lubraniec 1844/10)
  82. ---------- Ludwik x Skrzypiński Eleonora (Nieborów 1839/4)
  83. ---------- Ludwika x Bilski Tomasz (Klimontów 1853/2)
  84. ---------- Maciej x Auer Aniela (Kraków - św. Szczepan 1828/15)
  85. Bogdanski Maciej x Robaczewski Jadwiga (Kazimierz Biskupi 1833/2)
  86. Bogdański Marcin x Kowalski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1820/44)
  87. ---------- Marianna x Bargel Franciszek (Klimontów 1866/3)
  88. ---------- Marianna x Chąstowski Andrzej (Klimontów 1838/7)
  89. ---------- Marianna x Dławichowski Marcin (Kazimierz Biskupi 1863/2)
  90. ---------- Marianna x Templin Jan (Papowo Toruńskie 1870/21)
  91. ---------- Michał x Zalewski Ludwika (Płock 1886/12)
  92. ---------- Michalina x Perczyński Józef (Płock 1863/45)
  93. ---------- Michalina x Sobieszczański Wojciech (Turek 1893/113)
  94. ---------- Paweł x Gorecki Franciszka (Płock 1887/3)
  95. ---------- Rozalia x Laskowski Marceli (Kazimierz Biskupi 1854/7)
  96. ---------- Salomea x Haberski Antoni (Kraków - św. Anna 1821/14)
  97. ---------- Stanisław x Kołakowski Marianna (Grudusk 1876/16)
  98. ---------- Stanisław x Leimanowicz Teofila (Płock 1864/29)
  99. ---------- Wojciech x Chorąży Anna (Pabianice 1860/52)
  100. ---------- Wojciech x Przybyszewski Salomea (Płock 1862/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne