Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bochnacki (wyników 205):

  1. Bocek Wawrzyniec x Gach Agnieszka (Koprzywnica 1849/2)
  2. Bocheń Franciszek x Chłoń Marianna (Działoszyce 1881/16)
  3. ---------- Franciszek x Pozłotko Marianna (Działoszyce 1880/5)
  4. Bochen Marianna x Figiel Jan (Działoszyce 1856/2)
  5. Bocheń Marianna x Saradzki Andrzej (Działoszyce 1881/28)
  6. ---------- Marianna x Skóra Szczepan (Działoszyce 1886/17)
  7. Bochen Tomasz x Krąp Marianna (Działoszyce 1849/14)
  8. Bochenek Adam x Rydel Julia (Górzno k. Garwolina 1855/11)
  9. ---------- Adam x Wrona Franciszka (Koprzywnica 1864/3)
  10. ---------- Agata x Porębski Tomasz (Kraków - Mariacka 1819/32)
  11. ---------- Ewa x Sabat Walenty (Koprzywnica 1871/23)
  12. ---------- Franciszek x Nowak Agata (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1864/6)
  13. ---------- Grzegorz x Paruch Franciszka (Koprzywnica 1833/2)
  14. ---------- Jakub x Kukułka Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1843/23)
  15. ---------- Jakub x Radłowski Magdalena (Kraków - Mariacka 1828/21)
  16. ---------- Jan Kanty x Nowakowski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1814/78)
  17. ---------- Jan x Kostka Regina (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1802/2)
  18. ---------- Józef x Rzepecki Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1848/4)
  19. ---------- Katarzyna x Pazdanski Ignacy (Kraków - Mariacka 1814/6)
  20. ---------- Klemens x Pękalski Elżbieta (Kraków - Mariacka 1829/22)
  21. ---------- Leon x Rieger Aniela (Kraków - Mariacka 1830/62)
  22. ---------- Maciej x Krzan Agata (Kraków - Boże Ciało 1818/58)
  23. ---------- Marianna x Chlewicki Antoni (Cisów 1898/2)
  24. ---------- Marianna x Ciastoń Jan (Kraków - Boże Ciało 1826/8)
  25. ---------- Marianna x Czopkowski Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1841/58)
  26. ---------- Marianna x Dymiałek Jakub (Kraków - Mariacka 1824/53)
  27. ---------- Marianna Julianna x Rożek Franciszek (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1868/1)
  28. ---------- Marianna x Kucharski Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1836/4)
  29. ---------- Marianna x Podlewski Jan (Koprzywnica 1858/37)
  30. ---------- Michał x Pisseki Katarzyna (Kraków - Mariacka 1817/21)
  31. ---------- Rozalia x Szota Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1827/10)
  32. ---------- Stanisław x Bialik Salomea (Kraków - św. Szczepan 1847/43)
  33. ---------- Tekla x Słomka Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1814/183)
  34. ---------- Tekla x Słoninski Antoni (Kraków - Mariacka 1837/72)
  35. ---------- Teodozja x Zapolski Aleksander (Kraków - Mariacka 1831/66)
  36. ---------- Zofia x Gałka Stanisław (Koprzywnica 1864/14)
  37. ---------- Zofia x Książka Maciej (Łoniów 1827/6)
  38. Bocheniak Elżbieta x Zebraczek Andrzej (Kraków - Mariacka 1837/69)
  39. Bochenkiewicz Agnieszka x Cengler Marcin (Kraków - św. Szczepan 1818/95)
  40. ---------- Katarzyna x Rapciński Józef (Kraków - św. Szczepan 1838/13)
  41. ---------- Magdalena x Słomski Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1816/20)
  42. Bochenowski Marianna x Staniszewski Ferdynand (Papowo Toruńskie 1841/10)
  43. Bocheński Agnieszka x Latosiński Maciej (Koprzywnica 1829/22)
  44. ---------- Andrzej x Smagłoski Teofila (Koprzywnica 1846/2)
  45. ---------- Antoni x Bojarski Marianna (Koprzywnica 1854/4)
  46. ---------- Antoni x Grzesiak Marianna (Koprzywnica 1848/1)
  47. ---------- Antoni x Pluta Apolonia (Koprzywnica 1837/3)
  48. ---------- Bernard x Marczewski Elżbieta (Koprzywnica 1814/28)
  49. ---------- Elżbieta x Wojcicki Jan (Koprzywnica 1829/35)
  50. ---------- Franciszek x Łopatka Joanna (Koprzywnica 1870/1)
  51. ---------- Ignacy x Gasiński Anna (Koprzywnica 1846/3)
  52. ---------- Jadwiga x Liśkiewicz Józef (Koprzywnica 1851/22)
  53. ---------- Jadwiga x Zawolik Teofil (Koprzywnica 1872/4)
  54. ---------- Jakób x Sadowa Tekla (Koprzywnica 1830/3)
  55. ---------- Joanna x Jasiński Franciszek (Koprzywnica 1829/9)
  56. ---------- Julianna Małgorzata x Baniowski Michał (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1935/2)
  57. ---------- Julianna x Strzałkowski Sylwester (Koprzywnica 1839/50)
  58. ---------- Katarzyna x Doliński Wincenty (Koprzywnica 1846/11)
  59. ---------- Katarzyna x Kowalski Grzegorz (Kraków - Mariacka 1830/78)
  60. ---------- Katarzyna x Kurowski Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1840/26)
  61. ---------- Katarzyna x Wilkowicz Krzysztof (Podlesie 1614/8)
  62. ---------- Kunegunda x Lubiński Błażej (Kraków - św. Florian 1823/66)
  63. ---------- Kunegunda x Małek Paweł Józef (Kraków - Mariacka 1814/66)
  64. ---------- Maciej x Kurosad Tekla (Koprzywnica 1812/1)
  65. ---------- Magdalena x Zwolski Jan (Koprzywnica 1858/57)
  66. ---------- Małgorzata x Hojak Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1832/3)
  67. ---------- Marcin x Czernecki Katarzyna (Kraków - Mariacka 1826/63)
  68. ---------- Marcin x Żurek Stefania (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1931/1)
  69. ---------- Maria x Łośko Michał (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1928/1)
  70. ---------- Maria x Ryłko Michał (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1919/4)
  71. ---------- Maria x Średniawa Wincenty (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1903/2)
  72. ---------- Marianna x Dłużniewski Wojciech (Górzno k. Garwolina 1824/15)
  73. ---------- Marianna x Skrok Stanisław (Koprzywnica 1821/20)
  74. ---------- Marianna x Staczyński Kacper (Koprzywnica 1855/24)
  75. ---------- Mikołaj x Mielczarek Elzbieta (Czermno 1819/11)
  76. ---------- Paweł x Kurzydło Zofia (Domosławice, wieś Domosławice 1905/2)
  77. ---------- Razalia x Mruczkowski Antoni (Koprzywnica 1819/30)
  78. ---------- Rozalia x Domaradzki Walenty (Koprzywnica 1841/2)
  79. ---------- Salomea x Antoniak Andrzej (Koprzywnica 1846/1)
  80. ---------- Stanisław x Siciarski Józefa (Kraków - Boże Ciało 1848/2)
  81. ---------- Stefania x Żurek Sebastian (Domosławice, wieś Domosławice 1934/1)
  82. ---------- Tekla Józefa x Sawicki Jan (Kraków - Mariacka 1813/27)
  83. ---------- Teofila x Cyżowski Mateusz (Kraków - św. Anna 1833/6)
  84. ---------- Tomasz x Marczewski Franciszka (Koprzywnica 1849/1)
  85. ---------- Walenty x Chamerski Magdalena (Koprzywnica 1835/1)
  86. ---------- Wanda x Luterski Hilary (Hrubieszów 1855/8)
  87. ---------- Wincenty x Gorycki Marianna (Koprzywnica 1833/3)
  88. ---------- Wincenty x Patrzyński Marcjanna (Działoszyce 1886/25)
  89. ---------- Zofia x Bukowski Jan (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1834/3)
  90. ---------- Zofia x Wilk Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1829/10)
  91. Bochiński Anna x Pudelski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1828/20)
  92. Bochlke Antonia x Wasielewski Jan (Gniew 1893/32)
  93. Bochnacki Adam x Musiał Zofia (Cisów 1923/6)
  94. ---------- Franciszek x Liskowski Marianna (Cisów 1861/4)
  95. ---------- Franciszka x Mochocki Władysław (Cisów 1943/21)
  96. ---------- Joanna x Donański Paweł (Cisów 1849/4)
  97. ---------- Joanna x Pióro Kazimierz (Cisów 1937/2)
  98. ---------- Józef x Mochocki Stanisława (Cisów 1939/8)
  99. ---------- Józef x Pietras Barbara (Cisów 1921/4)
  100. ---------- Julianna x Gradka Wojciech (Cisów 1937/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne