Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bobrowski (wyników 166):

  1. Bobarek Magdalena x Płonkowski Joachim (Hrubieszów 1836/11)
  2. Bobber Jan x Zils Marianna (Raciąż 1887/13)
  3. ---------- Marianna x Błaszkowski Teofil (Gniew 1935/14)
  4. Bobecki Jakub x Zawadzki Katarzyna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/32)
  5. Bobek Ignacy x Bakoski Katarzyna (Książnice Wielkie 1863/25)
  6. ---------- Jadwiga x Maj Antoni (Połaniec 1875/46)
  7. ---------- Katarzyna x Kozioł Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1939/4)
  8. ---------- Katarzyna x Sojda Adam (Połaniec 1863/21)
  9. ---------- Małgorzata x Jaguś Paweł (Połaniec 1862/39)
  10. ---------- Marianna x Antonik Franciszek (Połaniec 1820/28)
  11. ---------- Marianna x Pawełek Adam (Połaniec 1868/38)
  12. ---------- Marianna x Wiącek Jan (Połaniec 1876/19)
  13. ---------- Stanisława x Ramos Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1925/17)
  14. ---------- Stanisława x Sałat Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1934/28)
  15. ---------- Teofila x Hyla Wojciech (Połaniec 1870/27)
  16. ---------- Walenty x Czernecki Teresa (Kraków - św. Szczepan 1825/42)
  17. ---------- Wawrzyniec x Gąska Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1923/31)
  18. ---------- Wawrzyniec x Sałat Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1926/13)
  19. ---------- Wiktoria x Bryk Ignacy (Połaniec 1862/18)
  20. ---------- Władysław x Jeczeń Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1926/32)
  21. Bobel Marianna x Urbanski Wawrzyniec (Gniew 1886/37)
  22. Bobenista Kazimierz x Przybysz Katarzyna (Luszyn 1851/2)
  23. Bober Agnieszka x Staniec Ignacy (Połaniec 1874/53)
  24. ---------- Andrzej x Stacherski Izabela (Kraków - Boże Ciało 1838/2)
  25. ---------- Anna x Błąd Stanisław (Połaniec 1877/38)
  26. ---------- Genowefa x Tworek Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1934/11)
  27. ---------- Jan x Dąbrowski Zuzanna (Stężyca 1866/12)
  28. ---------- Jan x Jędrych Anastazja (Okrzeja 1849/14)
  29. ---------- Jan x Książka Apolonia (Surhów 1856/12)
  30. ---------- Jan x Kulwikowski Paulina (Stężyca 1893/23)
  31. ---------- Jan x Piczuła Katarzyna (Okrzeja 1858/38)
  32. ---------- Karolina x Kasperski Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1927/11)
  33. ---------- Katarzyna x Orłowski Jan (Gniew 1861/68)
  34. ---------- Marcin x Suchodolski Marianna (Czemierniki 1813/11)
  35. ---------- Marianna x Kogut Jan (Gnojno 1818/16)
  36. ---------- Marianna x Wiatr Piotr (Niekrasów Świętokrzyski 1923/28)
  37. ---------- Marta x Hinz Piotr (Stężyca 1895/22)
  38. ---------- Mateusz x Jarzębiński Katarzyna (Stężyca 1862/16)
  39. ---------- Michał x Bronk Tekla (Stężyca 1859/24)
  40. ---------- Michał x Gad Eleonora (Połaniec 1863/3)
  41. ---------- Paulina x Kostuch Józef (Stężyca 1886/27)
  42. ---------- Pelagia x Jaworski Albin (Gniew 1928/20)
  43. ---------- Piotr x Żmuda Agnieszka (Połaniec 1872/23)
  44. ---------- Stanisława x Tworek Feliks (Niekrasów Świętokrzyski 1937/12)
  45. ---------- Tekla x Boxa Jakub (Kraków - Mariacka 1830/76)
  46. ---------- Tekla x Jednoralski Adolf (Gniew 1936/21)
  47. ---------- Teofil x Dera Anna (Stężyca 1869/20)
  48. ---------- Teofil x Meyer Anna (Stężyca 1898/5)
  49. ---------- Teofila x Lamparski Leon (Gniew 1934/34)
  50. ---------- Wawrzyniec x Kuraś Agnieszka (Połaniec 1862/35)
  51. ---------- Wincenty x Dolężek Kunegunda (Połaniec 1864/57)
  52. ---------- Wojciech x Szczygieł Antonina (Połaniec 1880/32)
  53. Boberek Edward x Kleman Teresa (Raciąż 1981/19)
  54. Bobicz Leokadia x Szeffs Józef (Raciąż 1951/16)
  55. Bobiczewski Salomea x Jankiewo Kazimierz (Łabunowo 1812/6)
  56. Bobielewicz Błażej x Zawadzki Julianna (Kraków - Mariacka 1833/14)
  57. Bobieński Katarzyna x Roguski Antoni (Pniewnik 1800/89)
  58. ---------- Marianna x Wąsowski Ksawery (Pniewnik 1856/5)
  59. ---------- Stanisław x Świętochowski Petronela (Pniewnik 1799/77)
  60. ---------- Weronika x Roguski Wojciech (Pniewnik 1825/13)
  61. Bobierski Ignacy x Zajączkowski Julianna (Papowo Toruńskie 1871/1)
  62. Bobik Marianna x Dzierżak Kazimierz (Opole Lubelskie 1859/69)
  63. Bobiński Adam x Roguski Józefa (Pniewnik 1834/1)
  64. ---------- Antonina x Łopatka Piotr (Koprzywnica 1871/11)
  65. ---------- Franciszek x Grzybowski Marcjanna (Grudusk 1888/18)
  66. ---------- Jan x Skarzyński Aleksandra (Pniewnik 1873/15)
  67. ---------- Józefa x Wielądek Maciej (Pniewnik 1832/9)
  68. ---------- Karolina x Skarzyński Jan (Pniewnik 1873/13)
  69. ---------- Katarzyna x Łopatka Jacek (Zakliczyn 1744/12)
  70. ---------- Magdalena x Roguski Roch (Pniewnik 1806/155)
  71. ---------- Stanisław x Świętochowski Antonina (Pniewnik 1807/166)
  72. ---------- Stefan x Mądra Aniela (Niekrasów Świętokrzyski 1933/25)
  73. Bobk Maria Marta x Szczypiór Jan (Gniew 1929/24)
  74. ---------- MArianna x Szkodowski Bolesław (Gniew 1929/11)
  75. Bobkiewicz Aleksander x Krysicki Apolonia (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1837/2)
  76. Bobkowski Aleksander x Gruda Łucja (Stężyca 1891/4)
  77. ---------- Marianna x Wegner Michał (Barłożno 1879/16)
  78. Boblich Wincenty x Nowosad Brygida (Hrubieszów 1812/26)
  79. Bobło Katarzyna x Szumiec Walenty (Kraków - św. Szczepan 1828/33)
  80. Bobłowski Agata x Dobroczyński Stefan (Hrubieszów 1858/27)
  81. ---------- Franciszka x Lipnicki Wojciech (Hrubieszów 1864/7)
  82. ---------- Michał x Rabczyński Józefa (Hrubieszów 1863/11)
  83. ---------- Michał x Rabczyński Józefa (Hrubieszów 1869/11)
  84. ---------- Wincenty x Soszan Agnieszka (Hrubieszów 1832/16)
  85. Bobniak Franciszka x Kapuściński Florian (Koprzywnica 1832/29)
  86. Bobniarski Jadwiga x Piątek Antoni (Koprzywnica 1832/69)
  87. Bobolewski Józef x Dudek Julianna (Gniew 1836/2)
  88. ---------- Mikołaj x Bogdański Aniela (Pniewnik 1850/9)
  89. Boboniewski Grzegorz x Dziedzicki Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1822/1)
  90. Boboniowski Grzegorz x Lis Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1816/31)
  91. Boboski N. x Procharski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/42)
  92. Bobotek Jan x Adamiec Marianna (Kiczki 1810/4)
  93. Bobow Justyna x Weremczuk Teodor (Hrubieszów 1833/3)
  94. Bobowczyk Szymon x Soln...k Zofia (Końskowola 1666/22)
  95. Bobowski Andrzej x Dybowski Marianna (Gniew 1836/3)
  96. ---------- Anna x Lobdowski Marcin (Gniew 1855/34)
  97. ---------- Barbara x Ciura Jakub (Gniew 1844/5)
  98. ---------- Grzegorz x Bóbr Apolonia (Łanowce 1842/3)
  99. ---------- Maciej x Burcik Barbara (Gniew 1833/5)
  100. ---------- Małgorzata x Piskora Jan (Kraków - św. Szczepan 1846/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne