Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Blomka (wyników 86):

  1. Bloch Jan x Pająk Marta (Lgota Wielka 1828/2)
  2. ---------- Joanna x Żurawiński Tomasz (Lgota Wielka 1845/9)
  3. ---------- Józefa x Wroński Jacek (Lgota Wielka 1821/15)
  4. ---------- Katarzyna x Magiera Ludwik (Lgota Wielka 1866/3)
  5. ---------- Marcin x Słok Marianna (Lgota Wielka 1833/4)
  6. ---------- Michał x Garbarczyk Anna (Jelonki 1861/9)
  7. ---------- Piotr x Biniek Marianna (Lgota Wielka 1832/1)
  8. Block Agata x Makurat Jan (Stężyca 1893/37)
  9. ---------- Agnieszka x Badziąg Tomasz (Grabowo kościerskie 1926/6)
  10. ---------- Agnieszka x Lipski Wiktor Bartłomiej (Grabowo kościerskie 1927/1)
  11. ---------- Agnieszka x Zwara Albert (Grabowo kościerskie 1917/4)
  12. ---------- Albert x Jurczyk Franciszka (Grabowo kościerskie 1883/6)
  13. ---------- Anastazja Julianna x Kowalewski Franciszek Aleksander (Grabowo kościerskie 1943/3)
  14. ---------- Anna x Armatowski Michał (Grabowo kościerskie 1861/1)
  15. ---------- Anna Leokadia x Jankowski Stanisław (Grabowo kościerskie 1932/10)
  16. ---------- Anna x Machalewski Jan (Grabowo kościerskie 1908/5)
  17. ---------- Anna Marianna x Szymanski Jan (Gniew 1835/38)
  18. ---------- Antoni x Grosch Rozalia (Grabowo kościerskie 1841/3)
  19. ---------- August Teodor x Pioik Augusta (Grabowo kościerskie 1902/6)
  20. ---------- Augustyn x Górsko Agnieszka (Grabowo kościerskie 1937/8)
  21. ---------- Augustyn Teodor x Bemowski Franciszka (Grabowo kościerskie 1906/12)
  22. ---------- Barbara x Liczywek Piotr (Raciąż 1875/14)
  23. ---------- Bernard x Schwichtenberg Leokadia (Grabowo kościerskie 1937/2)
  24. ---------- Bruno x Steinke Paulina (Grabowo kościerskie 1896/8)
  25. ---------- Elżbieta x Kreft Wojciech (Stężyca 1889/24)
  26. ---------- Ewa x Brunecki Bernard (Grabowo kościerskie 1902/7)
  27. ---------- Franciszek x Pawłowski Zofia (Gniew 1924/4)
  28. ---------- Franciszka Anna x Kleinhardt Jan Aureliusz (Grabowo kościerskie 1924/3)
  29. ---------- Gertruda x Szewel Bernard (Grabowo kościerskie 1936/16)
  30. ---------- Helena Augusta x Kaleschke August Gustaw (Raciąż 1886/3)
  31. ---------- Helena x Węsierski (Gruchała) Leon (Grabowo kościerskie 1938/15)
  32. ---------- Hieronim x Brzeziński Antonina (Stężyca 1894/28)
  33. ---------- Jakub x Hirsch Aniela (Grabowo kościerskie 1919/2)
  34. ---------- Jan x Batowski Katarzyna (Gniew 1849/4)
  35. ---------- Jan x Grozd Joanna Olimpia (Grabowo kościerskie 1924/12)
  36. ---------- Jan x Joskowski Matylda (Stężyca 1870/28)
  37. ---------- Jan x Kostuch Konstancja (Stężyca 1872/33)
  38. ---------- Józef Walenty x WIecki Maria (Gniew 1919/7)
  39. ---------- Józef Walenty x WIecki Maria (Gniew 1919/8)
  40. ---------- Józefina x Lorbietzki Maciej (Grabowo kościerskie 1888/3)
  41. ---------- Józefina x Rogalewski Robert Augustyn (Grabowo kościerskie 1913/7)
  42. ---------- Julianna x Deyk Albrecht (Stężyca 1872/25)
  43. ---------- Julianna Joanna x Lewandowski Józef (Grabowo kościerskie 1905/2)
  44. ---------- Karol x Firkus Franciszka (Grabowo kościerskie 1857/1)
  45. ---------- Karol x Hellass Justyna (Grabowo kościerskie 1851/8)
  46. ---------- Katarzyna x Staniszewski Izydor (Barłożno 1863/8)
  47. ---------- Klementyna x Szczodrowski August (Grabowo kościerskie 1898/3)
  48. ---------- Leon x Kuhn Matylda (Grabowo kościerskie 1931/2)
  49. ---------- Leon x Makurat Marianna (Stężyca 1897/5)
  50. ---------- Łucja x Rogalewski Jan (Grabowo kościerskie 1912/5)
  51. ---------- Magdalena x Rolbiecki Józef (Grabowo kościerskie 1876/7)
  52. ---------- Monika Marta x Bławat Stanisław (Grabowo kościerskie 1927/13)
  53. ---------- Paulina x Treder Józef (Grabowo kościerskie 1878/2)
  54. ---------- Teodor x Kankowski Marta (Grabowo kościerskie 1902/1)
  55. ---------- Teofil x Miąskowski Julianna (Stężyca 1881/21)
  56. ---------- Teofil x Tusk Marianna (Stężyca 1874/25)
  57. ---------- Teofil x Wysocki N. (Stężyca 1880/12)
  58. ---------- Weronika x Pipka August (Stężyca 1899/22)
  59. ---------- Zofia Paulina x Gorski Paweł Ernest (Grabowo kościerskie 1919/22)
  60. ---------- Zofia x Polinowski Edmund (Grabowo kościerskie 1938/5)
  61. Blockus Leon x Rogalewski Anna Anastazja (Grabowo kościerskie 1920/10)
  62. Blohowski Teofila x Budnarowski Michał (Barłożno 1869/15)
  63. Bloik Jakub Józef x Kreft Anastazja (Grabowo kościerskie 1890/6)
  64. Blok Anna x Biczkowski Marcin (Grabowo kościerskie 1835/3)
  65. ---------- Hieronim x Tuchlin Ewa (Grabowo kościerskie 1885/3)
  66. ---------- Józef x Hellas Ewa (Grabowo kościerskie 1848/2)
  67. ---------- Józef x Steinke Marta (Grabowo kościerskie 1934/4)
  68. ---------- Konstancja x Biczkowski Adam (Grabowo kościerskie 1838/3)
  69. ---------- Marianna x Wałdom Piotr (Grabowo kościerskie 1844/6)
  70. ---------- Tomasz x Pet Marianna (Chwaszczyno 1759/2)
  71. Blokawna Barbara x Gustena Michał (Barłożno 1853/5)
  72. Blokowska Zuzanna x Boniecki Piotr (Dobrzejewice 1837/6)
  73. Blokowski Anna x Ruminski Jan (Dobrzejewice 1844/9)
  74. ---------- Anna x Warcki Jakub (Dobrzejewice 1858/26)
  75. ---------- Katarzyna x Chojnacki Michał (Dobrzejewice 1841/4)
  76. ---------- Michał x Kroblewski Katarzyna (Barłożno 1846/17)
  77. ---------- Tekla x Przewiezikowski Tadeusz (Dobrzejewice 1853/7)
  78. Blokus Karol Fryderyk x Rogalewski Zofia (Grabowo kościerskie 1924/10)
  79. ---------- Stanisław x Fiącek Bożena (Gniew 1965/15)
  80. Blokzewski Katarzyna x Dziba Paweł (Chwaszczyno 1767/4)
  81. Blomenau Michał x Michet Katarzyna (Gniew 1733/17)
  82. Blomk Marianna x Olszewski Marcin (Gniew 1767/13)
  83. Blomka Marianna x Cieplowski Michał (Borzykowa 1860/4)
  84. Blond Jakub x Mazur Katarzyna (Połaniec 1868/30)
  85. Blonski Jakub x Choynowski Katarzyna (Gniew 1832/8)
  86. Blosk Julianna x Sulkowski Ignacy (Papowo Toruńskie 1824/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne