Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Blady (wyników 79):

  1. Blach Małgorzata x Mikowicz Jan (Kraków - św. Szczepan 1816/108)
  2. Blacha Jan x N. Katarzyna (Wieniec 1762/42)
  3. ---------- Justyna x Sołtys Marcin (Kraków - św. Salwator 1820/43)
  4. Blacharek Katarzyna x Jankowski Ignacy (Kraków - Mariacka 1819/3)
  5. Blachnierski Marianna x Tomaszewski Franciszek (Ludzisko 1833/0)
  6. Blachowski Barbara x Czechowski Józef (Wieniec 1794/356)
  7. ---------- Józef x Krawczyk Ewa (Kościelec pow. kaliski 1844/33)
  8. Blachus Kazimierz x Parzelski Salomea (Skała 1830/5)
  9. Blachut Damian x Mikulski Brygida (Dzierzgów 1828/20)
  10. ---------- Jadwiga x Majcher Stanisław (Dzierzgów 1833/3)
  11. ---------- Jakub x Czok Katarzyna (Dzierzgów 1833/6)
  12. Blaciak Zofia x Biela Walenty (Łoniów 1825/240)
  13. Blada Franciszka x Kubalak Franciszek (Grocholice 1887/16)
  14. ---------- Jadwiga x Kowalczyk Stanisław (Dmenin 1854/2)
  15. ---------- Jadwiga x Rajchert Józef (Dmenin 1891/16)
  16. ---------- Ludwika x Rebson Jan (Dmenin 1863/13)
  17. ---------- Michał x Bugała Julianna (Dmenin 1867/15)
  18. ---------- Zofia x Jambor Stanisław (Dmenin 1893/27)
  19. Bladerski Marianna x Kowalski Michał (Koprzywnica 1827/20)
  20. Bladowski Piotr x Tomaszak Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/8)
  21. Bladusiak Anna x Kinapewski Stanisław (Lubraniec 1844/20)
  22. Blady Jadwiga x Kowalczyk Stanisław (Dmenin 1854/2)
  23. ---------- Jadwiga x Szulc Franciszek (Dmenin 1868/11)
  24. ---------- Salomea Katarzyna x Janik Błażej (Dmenin 1838/3)
  25. Bladzikowski Anna x Schroeder Justyn (Gniew 1896/42)
  26. ---------- Joanna x Powierski (Pomierski) Franciszek (Gniew 1932/11)
  27. ---------- Józef x Marchlewski Joanna (Gniew 1893/12)
  28. ---------- Marian x Pokern Małgorzata (Gniew 1943/16)
  29. ---------- Marianna x Schonknecht Ferdynand (Gniew 1895/41)
  30. ---------- Weronika x Bonisch Franciszek Ryszard (Gniew 1911/1)
  31. Blahut Julia x Taroni Kazimierz (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1850/1)
  32. Blajek Barbara x Paluchowski Jakub (Gniew 1851/50)
  33. Blaschkowski Gertruda x Garbe Otto Fryderyk (Gniew 1943/30)
  34. ---------- Leon Jan x Hinz Stefania Anna (Grabowo kościerskie 1941/2)
  35. Blasek Anna x Szewczyk Jan (Końskowola 1661/11)
  36. Blasiak Wojciech x Wieczorek Marianna (Łoniów 1828/26)
  37. Blasiński Filip x Morawski Katarzyna (Skała 1888/10)
  38. ---------- Kasper x Cora Anastazja (Kraków - Wszyscy Święci 1837/30)
  39. Blaskiewicz Piotr x Lasiesnki Franciszka (Dobrzejewice 1850/12)
  40. Blaskowic Mikołaj x Janczyk Agnieszka (Końskowola 1652/5)
  41. ---------- Paweł x N. Apolonia (Dmenin 1644/1)
  42. Blaszak Krzysztof x Wenerzonka Regina (Wieniec 1770/102)
  43. Blaszka Jan x Srebrnicki Antonia (Gniew 1887/22)
  44. Blaszkiewicz Daniel x Wroński Józefa (Skórkowice 1866/11)
  45. ---------- Franciszka x Ruminski Jan (Dobrzejewice 1856/17)
  46. ---------- Łucja x Księżnik Piotr (Skórkowice 1866/12)
  47. ---------- Marianna x Dąbrowski Jan (Papowo Toruńskie 1871/24)
  48. ---------- Marianna x Ryżewski Antoni (Papowo Toruńskie 1806/11)
  49. Blaszkowski Anna x Duminski Szymon (Gniew 1820/9)
  50. ---------- Bruno x Penkalla Bolesława (Gniew 1918/3)
  51. ---------- Bruno x Penkalla Bolesława (Gniew 1918/4)
  52. ---------- Jan x Guzinski Julianna (Gniew 1811/3)
  53. ---------- Józef x Grucza Joanna (Gniew 1885/28)
  54. ---------- Katarzyna x Rauch Wojciech (Gniew 1811/25)
  55. ---------- Marianna x Lobdowski Franciszek (Gniew 1882/17)
  56. ---------- Marta x Soliński Józef (Gniew 1920/36)
  57. ---------- Marta x Szulz Jan (Gniew 1920/19)
  58. ---------- Marta x Szulz Jan (Gniew 1920/20)
  59. Blaszynko Franciszka x Nielepski Stanisław (Skała 1804/12)
  60. Blaszynski Andrzej x Gajek Magdalena (Skała 1814/7)
  61. Blaszyński Andrzej x Morawski Tekla (Skała 1865/25)
  62. ---------- Apolonia x Baranek Ignacy (Skała 1872/1)
  63. ---------- Katarzyna x Natkaniec Maciej (Skała 1882/20)
  64. Blaszynski Kazimierz x Opalski Marianna (Skała 1838/6)
  65. Blaszyński Maria x Jankowski Łukasz (Skała 1840/5)
  66. ---------- Salomea x Morawski Franciszek (Skała 1850/5)
  67. Blatek Marianna x Lis Mateusz (Łoniów 1819/54)
  68. Blatt Franciszek x Wygocki Helena (Gniew 1891/20)
  69. Blaucht Małgorzata x Gniotek Andrzej (Kraków - św. Florian 1822/27)
  70. Blawat Anna x Wozinski (Ważynski) Antoni (Grabowo kościerskie 1855/3)
  71. ---------- Marcin x Freda Anna (Grabowo kościerskie 1853/4)
  72. Blażejczyk Katarzyna x Król Ignacy (Górzno k. Garwolina 1826/18)
  73. Blażek Antonina x Kitowski Jan (Gniew 1885/18)
  74. ---------- Emilia x Gwizdalski Franciszek (Gniew 1884/35)
  75. ---------- Klara x Paluchowski Jan (Gniew 1894/30)
  76. ---------- Maria x Czarra Józef (Gniew 1887/2)
  77. Blazek Maria x Klein Maciej (Gniew 1846/27)
  78. Blażek Marianna x Dreyer August (Gniew 1854/24)
  79. Blażynski Michał x Nadolny Barbara (Gniew 1807/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne