Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Biskup (wyników 51):

  1. Biskup Agata x Rekoski Kacper (Koprzywnica 1853/25)
  2. ---------- Agnieszka x Nowakowski August (Kraków - św. Anna 1818/8)
  3. ---------- Antoni x Bokwiak Magdalena (Koprzywnica 1866/3)
  4. ---------- Florian x Sobaniach Marianna (Koprzywnica 1821/3)
  5. ---------- Franciszek x Bokwiak Marianna (Koprzywnica 1843/5)
  6. ---------- Franciszek x Miklosz Agata (Koprzywnica 1850/2)
  7. ---------- Helena x Piekarski Karol (Działoszyce 1880/23)
  8. ---------- Katarzyna x Dubaj Michał (Surhów 1861/9)
  9. ---------- Katarzyna x Machała Grzegorz (Koprzywnica 1827/25)
  10. ---------- Magdalena x Tworek Wawrzyniec (Koprzywnica 1827/48)
  11. ---------- Magdalena x Żurawski Wojciech (Koprzywnica 1826/36)
  12. ---------- Małgorzata x Kołacz Adam (Koprzywnica 1847/17)
  13. ---------- Marianna x Grela Tomasz (Surhów 1864/11)
  14. ---------- Marianna x Kapusta Maciej (Surhów 1866/2)
  15. ---------- Michał x Adamczak Apolonia (Koprzywnica 1817/4)
  16. ---------- Michał x Tworek Petronela (Koprzywnica 1853/3)
  17. ---------- Michał x Żołnowski Anna (Koprzywnica 1839/2)
  18. ---------- Szczepan x Jabłoński Katarzyna (Surhów 1868/8)
  19. ---------- Szczepan x Michalczuk Rozalia (Surhów 1865/21)
  20. ---------- Szymon x Sabat Salomea (Koprzywnica 1825/3)
  21. ---------- Walenty x Mania Magdalena (Koprzywnica 1813/5)
  22. ---------- Wawrzyniec x Caruk Jadwiga (Surhów 1858/4)
  23. ---------- Wojciech x Olszeski Marianna (Koprzywnica 1855/2)
  24. ---------- Wojciech x Warzocha Magdalena (Koprzywnica 1844/3)
  25. Biskupska Aniela x Kwiatkowski Tomasz (Wąsosze k. Konina 1836/4)
  26. Biskupski Agata x Sabat Stanisław (Koprzywnica 1856/38)
  27. ---------- Agnieszka x Chyliński Jan (Pabianice 1858/112)
  28. ---------- Jadwiga x Pałka Mikołaj (Koprzywnica 1815/16)
  29. ---------- Jan x Wieczorkiewicz Józefa (Pabianice 1860/65)
  30. ---------- Józefa x Buchalski Antoni (Płock 1886/91)
  31. ---------- Katarzyna x Gradlewicz Tomasz (Pabianice 1859/22)
  32. ---------- Katarzyna x Mürtz Jan (Dmenin 1865/35)
  33. ---------- Konstanty x Kokos Julianna (Pabianice 1858/6)
  34. ---------- Kunegunda x Cykarski Walenty (Dmenin 1849/5)
  35. ---------- Kunegunda x Demerle Łukasz (Dmenin 1861/25)
  36. ---------- Łucja x Rębaczek Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/14)
  37. ---------- Ludwika x Wojciechowski Antoni (Dmenin 1869/6)
  38. ---------- Magdalena x Gryzel Adolf (Pabianice 1858/49)
  39. ---------- Magdalena x Sabat Szymon (Koprzywnica 1836/33)
  40. ---------- Małgorzata x Łucki Franciszek (Koprzywnica 1817/29)
  41. ---------- Marcin x Kiebal Małgorzata (Kraków - Wszyscy Święci 1821/37)
  42. ---------- Marianna x Kołacz Antoni (Koprzywnica 1824/5)
  43. ---------- Michał x Ornaf Anna (Pabianice 1857/8)
  44. ---------- Salomea x Wujcik Łukasz (Koprzywnica 1817/53)
  45. ---------- Stefan x Kraj Barbara (Pabianice 1858/16)
  46. ---------- Stefan x Rębalski Tekla (Pabianice 1859/46)
  47. ---------- Tomasz x Gałązki Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1859/13)
  48. ---------- Tomasz x Rzesiński Marianna (Kraków - Mariacka 1831/19)
  49. ---------- Zofia x Franc Stefan (Koprzywnica 1835/8)
  50. Biszczak Anna x Witczak Michał (Turek 1893/114)
  51. ---------- Paweł x Urbaniak Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne