Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Binkoski (wyników 62):

  1. Binc Aleksander x Makowski Julia (Gnojno 1857/36)
  2. Binczycki Andrzej x Ochmański Katarzyna (Kraków - Mariacka 1834/18)
  3. ---------- Paweł x Sienniacki Agnieszka (Kraków - św. Krzyż 1827/2)
  4. Binczyk Kasper x Garus Marianna (Kraków - św. Szczepan 1829/18)
  5. Bingalski Barbara x Kozlowski Antoni (Barłożno 1872/8)
  6. Binger Agnieszka x Strowizna Jan (Raciąż 1855/5)
  7. ---------- Jan x Brugmann Agnieszka (Raciąż 1842/9)
  8. Biniczak Franciszka x Galas Wincenty (Koprzywnica 1846/13)
  9. Biniek Marianna x Bloch Piotr (Lgota Wielka 1832/1)
  10. ---------- Stanisław x Kłosowski Katarzyna (Turek 1892/44)
  11. ---------- Tekla x Zatorski Jakub (Lgota Wielka 1856/15)
  12. Bink Anna x Ligmann Jan (Raciąż 1843/17)
  13. ---------- Joanna x Gołuński Józef (Raciąż 1929/9)
  14. Binkieicz Jacek x Dunin Kunegunda (Kraków - Mariacka 1812/34)
  15. Binkiewic Michał x Willert Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1850/6)
  16. Binkiewicz Anna Antonina x Moskwa (Moskalski) Jan (Kraków - św. Szczepan 1837/28)
  17. ---------- Antoni x Strycharski Zuzanna (Kraków - św. Anna 1816/1)
  18. ---------- Franciszka x Jakubowski Michał (Kraków - św. Florian 1837/124)
  19. ---------- Franciszka x Pietrończyk Tomasz (Kraków - św. Salwator 1851/1)
  20. ---------- Franciszka x Radwan Wincenty (Kraków - św. Salwator 1847/32)
  21. ---------- Petronela x Toboła Wincenty (Kraków - Mariacka 1836/20)
  22. ---------- Wojciech x Jagodziński Ewa (Kraków - św. Florian 1837/125)
  23. Binkoski Barbara x Kazimierczak Jan (Kazimierz Biskupi 1827/24)
  24. ---------- Wojciech x Pakuła Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1830/19)
  25. ---------- Wojciech x Snieg Franciszka (Kazimierz Biskupi 1827/4)
  26. ---------- Zofia x Podsad Antoni (Kazimierz Biskupi 1822/23)
  27. Binkoszczanka Aniela x Kaczmarek Antoni (Skórkowice 1880/10)
  28. ---------- Weronika x Kozula Franciszek (Skórkowice 1880/3)
  29. Binkowicz Julianna x Waligura Jacek (Kraków - św. Salwator 1819/121)
  30. Binkowska Anastazja x Purgał Wojciech (Skórkowice 1880/19)
  31. ---------- Daniela x Brzozowski Ignacy (Skórkowice 1886/27)
  32. Binkowski Adam x Dobrowolski Salomea (Dmenin 1889/1)
  33. ---------- Andrzej x Kawalec Tekla (Gnojno 1820/13)
  34. ---------- Anna x Bielecki Grzegorz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/6)
  35. ---------- Anna x Szymczykowski Szczepan (Dmenin 1871/13)
  36. ---------- Antoni x Pawłowska Placeda (Tubądzin k. Warty 1865/5)
  37. ---------- Emilia x Świerczyński Walenty (Dmenin 1865/6)
  38. ---------- Florian x Wereska Franciszka (Skórkowice 1883/24)
  39. ---------- Franciszek x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/23)
  40. ---------- Gabriela x Kruch Wawrzyniec (Skórkowice 1888/3)
  41. ---------- Jan x Partyka Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1868/4)
  42. ---------- Józef x Grabowski Tekla (Kraków - św. Anna 1837/6)
  43. ---------- Józef x Sierowski Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1819/14)
  44. ---------- Józefa x Szymański Wincenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1864/5)
  45. ---------- Karol x Legierska Gabriela (Skórkowice 1882/12)
  46. ---------- Karolina x Klimek Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/23)
  47. ---------- Katarzyna x Kozieł Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/45)
  48. ---------- Katarzyna x Ladkowski Józef (Mileszki 1862/33)
  49. ---------- Konstancja x Cent Józef (Dmenin 1869/11)
  50. ---------- Konstanty x Gralewski Antonina (Mileszki 1872/5)
  51. ---------- Łukasz x Zielińska Helena (Skórkowice 1883/17)
  52. ---------- Magdalena x Pedryc Kazimierz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/4)
  53. ---------- Małgorzata x Wazych Józef (Skórkowice 1888/22)
  54. ---------- Piotr x Szymański Julianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1857/3)
  55. ---------- Regina x Stojakowski Wojciech (Kraków - Mariacka 1833/110)
  56. ---------- Rozalia x Zieliński Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/11)
  57. ---------- Tekla x Kaperski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1820/34)
  58. ---------- Teresa x Skowyra Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1819/6)
  59. ---------- Tomasz x Kaczmarczyk Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1851/2)
  60. ---------- Tomasz x Wychowałek Marianna (Skórkowice 1875/6)
  61. ---------- Wincenty x Wawersek Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1833/37)
  62. ---------- Zofia x Dróżdż Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1825/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne