Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bilewski (wyników 87):

  1. Bil Adam x Woldon Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1850/38)
  2. ---------- Aniela x Kozłoski Paweł (Koprzywnica 1831/11)
  3. ---------- Anna x Michalski Wojciech (Chlewiska 1826/12)
  4. ---------- Anna x Pyszczek Mateusz (Koprzywnica 1848/21)
  5. ---------- Anna x Robak Jakub (Kraków - św. Salwator 1850/29)
  6. ---------- Antoni x Durdziak Angela (Koprzywnica 1821/2)
  7. ---------- Apolonia x Zgoła Tomasz (Koprzywnica 1839/56)
  8. ---------- Felix x Skorupski Franciszka (Koprzywnica 1838/2)
  9. ---------- Franciszek x Król Marianna (Kraków - Mariacka 1826/10)
  10. ---------- Franciszek x Pietrzak Zofia (Żelazna 1870/5)
  11. ---------- Franciszka x Jasiak Franciszka (Koprzywnica 1862/10)
  12. ---------- Franciszka x Juda Kazimierz (Koprzywnica 1863/11)
  13. ---------- Franciszka x Pawlik Andrzej (Koprzywnica 1841/14)
  14. ---------- Franciszka x Siemieniec Szymon (Zielonki 1818/14)
  15. ---------- Helena x Łapa Kazimierz (Koprzywnica 1841/6)
  16. ---------- Ignacy x Cebula Antonina (Koprzywnica 1839/3)
  17. ---------- Jadwiga x Nowak Karol (Koprzywnica 1859/47)
  18. ---------- Jadwiga x Zgryz Andrzej (Gnojno 1747/20)
  19. ---------- Jan x Każanowski Agnieszka (Koprzywnica 1844/1)
  20. ---------- Katarzyna x Rudkowski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1826/9)
  21. ---------- Katarzyna x Tokarczyk Andrzej (Borzykowa 1842/25)
  22. ---------- Konstancja x Sporal Jan (Kraków - św. Krzyż 1820/2)
  23. ---------- Małgorzata x Leśniak Jacek (Koprzywnica 1836/20)
  24. ---------- Marianna x Bałazy Antoni (Kraków - św. Salwator 1852/14)
  25. ---------- Marianna x Kaczor Filip (Koprzywnica 1867/12)
  26. ---------- Marianna x Michalski Kielian (Koprzywnica 1841/8)
  27. ---------- Marianna x Musiał Jacek (Kraków - św. Szczepan 1836/54)
  28. ---------- Marianna x Ziemnicki Wincenty (Koprzywnica 1863/43)
  29. ---------- Mateusz x Łapieński Katarzyna (Koprzywnica 1825/4)
  30. ---------- Piotr x Karwacki Marianna (Koprzywnica 1851/1)
  31. ---------- Piotr x Książek Małgorzata (Koprzywnica 1843/2)
  32. ---------- Piotr x Musiał Regina (Zielonki 1850/72)
  33. ---------- Piotr x Staszewski Franciszka (Koprzywnica 1854/5)
  34. ---------- Rozalia x Kurzwski Andrzej (Koprzywnica 1862/13)
  35. ---------- Salomea x Kamieński Józef (Kraków - św. Mikołaj 1838/9)
  36. ---------- Szczepan x Kojet Józefa (Kraków - św. Salwator 1844/27)
  37. ---------- Tekla x Żak Grzegorz (Koprzywnica 1813/26)
  38. ---------- Walenty x Stróż Urszula (Gnojno 1739/4)
  39. ---------- Wincenty x Kost Salomea (Kraków - św. Krzyż 1818/8)
  40. ---------- Wojciech Filip x Czekajski Marianna (Kraków - św. Salwator 1847/1)
  41. ---------- Zofia x Kozielski Wawrzyniec (Koprzywnica 1832/30)
  42. Bilecki Antoni x Gałkowski Brygida (Kraków - Mariacka 1832/123)
  43. ---------- Apolonia x Kiełbasiński Ludwik (Czermno 1857/9)
  44. ---------- Bartłomiej x Wojas Agnieszka (Kraków - Mariacka 1837/13)
  45. ---------- Gertruda x Stojanowski Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1830/3)
  46. ---------- Gerwazy x Gurakiewicz Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1833/14)
  47. ---------- Helena x Krzysiak Szczepan (Grodzisk Mazowiecki 1847/13)
  48. ---------- Jadwiga x Kałuża Antoni (Czermno 1857/21)
  49. ---------- Józefa x Zwierzchoski Błażej (Czermno 1860/4)
  50. ---------- Karol x Kut Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1835/64)
  51. ---------- Ludwik x Karbowniak Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1839/3)
  52. ---------- Marianna x Brzezinkiewicz Michał (Kraków - Boże Ciało 1818/91)
  53. ---------- Marianna x Frasiński Józef (Kraków - Boże Ciało 1846/7)
  54. ---------- Mikołaj x Sowiński Józefa (Czermno 1864/7)
  55. ---------- Tekla x Oleszczuk Denis (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/17)
  56. Bileński Jakub x Łukasiewicz Agnieszka (Kraków - Mariacka 1822/49)
  57. ---------- Marianna x Nowacki Kasper (Kraków - św. Florian 1821/86)
  58. ---------- Marianna x Ogrodziński Ignacy (Kraków - św. Mikołaj 1824/4)
  59. Bilewski Cyriak x Wodzicki Julianna (Kraków - Mariacka 1823/29)
  60. Bili Katarzyna x Podgórski Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1831/9)
  61. Bilicki Katarzyna x Than Krystian (Gniew 1824/46)
  62. ---------- Szymon x Rożenski Katarzyna (Gniew 1813/4)
  63. Bille Teresa x Więckowski Ignacy (Dmenin 1855/4)
  64. Bilowski Marianna x Cygara Wawrzyniec (Lgota Wielka 1863/4)
  65. Bilski Anna x Kaczmarek Józef (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/12)
  66. ---------- Antoni x Pelański Marianna (Łoniów 1815/199)
  67. ---------- Apolonia x Suchanowski Sebestian (Kraków - św. Anna 1833/27)
  68. ---------- Bronisław x Kaźmierski Bronisława (Klimontów 1883/10)
  69. ---------- Jakub x Nowak (Nowaczyk) Katarzyna (Wierzeja, USC 1884/2)
  70. ---------- Jan x Gabara Elżbieta (Pabianice 1857/57)
  71. ---------- Jan x Kapiński Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1829/11)
  72. ---------- Joachim x Staszewski Anna (Klimontów 1832/17)
  73. ---------- Joanna x Schulz Wincenty (Barłożno 1874/16)
  74. ---------- Józef x Czaderski Ludwika (Kraków - Mariacka 1837/23)
  75. ---------- Józefa x Lipnicki Szczepan (Kraków - Wszyscy Święci 1834/47)
  76. ---------- Katarzyna x Bogdański Jan (Klimontów 1833/11)
  77. ---------- Katarzyna x Mikuczewski Aleksander (Podlesie 1699/1)
  78. ---------- Kazimierz x Banaś Małgorzata (Zielonki 1836/14)
  79. ---------- Łukasz x Wróblewski Franciszka (Klimontów 1815/129)
  80. ---------- Małgorzata x Porczyński Teodor (Nieborów 1834/10)
  81. ---------- Marianna x Nowicki Franciszek (Pabianice 1858/87)
  82. ---------- Maryanna x Jankowski Andrzej (Pabianice 1860/4)
  83. ---------- Rozalia x Odembski Stanisław (Klimontów 1844/17)
  84. ---------- Teresa x Cieslik Stanisław (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/20)
  85. ---------- Tomasz x Bogdański Ludwika (Klimontów 1853/2)
  86. ---------- Zofia x Kusina Tomasz (Siercza, par. Wieliczka 1888/5)
  87. ---------- Zofia x Majtyka Wawrzyniec (Kraków - Wszyscy Święci 1818/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne