Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Biernat (wyników 92):

  1. Biernać Wojciech Adam x Szak Katarzyna (Mileszki 1849/26)
  2. Biernaciak Katarzyna x Czachowski Paweł (Prażmów 1896/5)
  3. ---------- Marianna x Kubera Wojciech (Mikstat 1840/23)
  4. ---------- Stefan x Chmielecki Franciszka (Prażmów 1897/2)
  5. ---------- Wojciech x Kuklewski Jadwiga (Prażmów 1899/17)
  6. Biernacieński Magdalena x Matusik Michał (Kraków - św. Szczepan 1834/53)
  7. Biernacik Franciszek x Owsiński Weronika (Kraków - Mariacka 1843/69)
  8. ---------- Marcin x Szymczyk Marianna (Kraków - Mariacka 1829/28)
  9. ---------- Regina x Broś Bartłomiej (Kraków - Wszyscy Święci 1837/17)
  10. Biernacińska Agnieszka x Rusek Jakub (Brzeziny 1799/7)
  11. Biernaciński Marianna x Koziela Jacek (Kraków - św. Florian 1832/17)
  12. ---------- Walenty x Tokarski Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1821/47)
  13. Biernacki Antonina x Kulesza Roman (Górzno k. Garwolina 1870/13)
  14. ---------- Antonina x Szymański Augustyn (Borzykowa 1862/6)
  15. ---------- Czesław x Nowak Tekla (Skórkowice 1878/23)
  16. ---------- Eleonora x Sułtanoski Jan (Górzno k. Garwolina 1817/27)
  17. ---------- Franciszek x Dziubek Marianna (Koprzywnica 1857/2)
  18. ---------- Franciszek x Rumianek Anastazja (Górzno k. Garwolina 1876/11)
  19. ---------- Jakub x Budny Katarzyna (Grudusk 1882/12)
  20. ---------- Jan x Brzostek Agnieszka (Pniewnik 1835/15)
  21. ---------- Jan x Szymański Gertruda (Borzykowa 1867/16)
  22. ---------- Józef x Majchrzak Marianna (Truskolasy 1810/1)
  23. ---------- Józef x Pawelak Marianna (Truskolasy 1819/37)
  24. ---------- Józefa x Szwed Feliks (Górzno k. Garwolina 1851/20)
  25. ---------- Katarzyna x Pietrzak Antoni (Krysk 1873/1)
  26. ---------- Kazimierz x Czaja Marianna (Borzykowa 1835/7)
  27. ---------- Łukasz x Liszkowicz Julianna (Kraków - Mariacka 1817/85)
  28. ---------- Maciej x Pümffünger Adelina (Kraków - Wszyscy Święci 1844/30)
  29. ---------- Marianna x Bogus Jan (Truskolasy 1819/15)
  30. ---------- Marianna x Grzybowski Jan (Skórkowice 1870/5)
  31. ---------- Marianna x Modranka Franciszek (Mileszki 1852/30)
  32. ---------- Marianna x Nowak Kacper (Skórkowice 1864/5)
  33. ---------- Petronela Julianna x Smardzewski Jakub Krzysztof (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/39)
  34. ---------- Piotr x Zając Zofia (Górzno k. Garwolina 1892/23)
  35. ---------- Roman x Rogiński Marianna (Łomna 1890/15)
  36. ---------- Szymon x Ciskała Franciszka (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/34)
  37. ---------- Tekla x Jusieński Andrzej (Trzebieszów 1813/280)
  38. ---------- Teresa x Ożarek Marian (Górzno k. Garwolina 1963/17)
  39. ---------- Władysław x Skalski Katarzyna (Rakoszyn 1864/10)
  40. ---------- Zofia x Strupiechowski Tomasz (Pniewnik 1774/175)
  41. ---------- Zuzanna x Seweryn Wincenty (Łoniów 1848/29)
  42. Biernad Franciszek x Zawisza Jadwiga (Kraków - św. Florian 1813/35)
  43. Biernadzki Szczepan x Kanczucki Marianna (Mileszki 1870/18)
  44. Biernat Agata x Szczurek Kazimierz (Zielonki 1837/8)
  45. ---------- Antoni x Wojna Salomea (Zielonki 1837/16)
  46. ---------- Antonia x Gierszewski August (Stężyca 1891/5)
  47. ---------- Barbara x Pośpiech Ignacy (Przyłęk 1854/5)
  48. ---------- Bartłomiej x Brzostkowicz Katarzyna (Przyłęk 1855/5)
  49. ---------- Bożena x Lis Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1971/4)
  50. ---------- Franciszek x Małek Helena (Zielonki 1845/12)
  51. ---------- Franciszka x Małek Piotr (Zielonki 1851/15)
  52. ---------- Jan Nepomucen x Mączyński Anna (Kraków - Mariacka 1825/50)
  53. ---------- Józef x Hinz Franciszka (Stężyca 1894/30)
  54. ---------- Józef x Piegoszowski Agata (Zielonki 1845/37)
  55. ---------- Katarzyna x Nowak Marcin (Lgota Wielka 1843/2)
  56. ---------- Katarzyna x Pikala Ignacy (Mileszki 1848/14)
  57. ---------- Magdalena x Koba Wojciech (Przyłęk 1853/4)
  58. ---------- Małgorzata x Prochal Maciej (Zielonki 1818/34)
  59. ---------- Marcin x Cichosz Faustyna (Stężyca 1865/18)
  60. ---------- Marianna x Małek Jan (Zielonki 1839/8)
  61. ---------- Marianna x Pojałowski Jakub (Zielonki 1824/47)
  62. ---------- Mateusz x Baryasz Jadwiga (Mileszki 1862/7)
  63. ---------- Michał x Brzechowski Aniela (Zielonki 1842/5)
  64. ---------- Michał x Małek Regina (Zielonki 1841/19)
  65. ---------- Michał x Pojałowski Elżbieta (Zielonki 1838/6)
  66. ---------- Regina x Baran Błażej (Zielonki 1838/2)
  67. ---------- Regina x Kozień Franciszek (Zielonki 1844/40)
  68. ---------- Regina x Krzywdziński Andrzej (Zielonki 1846/28)
  69. ---------- Rozalia x Kowalik Kajetan (Przyłęk 1855/11)
  70. ---------- Salomea x Szyczyk Jan (Zielonki 1841/3)
  71. ---------- Teofil x Sobisz Matylda (Stężyca 1894/13)
  72. ---------- Tomasz x Zawalski Małgorzata (Przyłęk 1852/10)
  73. ---------- Walenty x Kaczmarek Jadwiga (Bebelno 1899/12)
  74. ---------- Wiktoria x Garski Franciszek (Stężyca 1859/6)
  75. ---------- Wincenty x Rożek Marianna (Zielonki 1848/56)
  76. ---------- Wojciech x Bińczycki Regina (Zielonki 1816/42)
  77. ---------- Wojciech x Kowalski Salomea (Kraków - św. Szczepan 1829/24)
  78. Biernatek Anastazja x Kobus Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1833/46)
  79. ---------- Andrzej x Zarzycki Marianna (Kraków - Boże Ciało 1821/2)
  80. ---------- Regina x Markiewicz Wincenty (Kraków - św. Florian 1834/72)
  81. Biernath Apolonia x Paszylk Michał (Stężyca 1884/24)
  82. ---------- Jan x Schutza Anna (Stężyca 1867/24)
  83. ---------- Józefina x Pręczk Józef (Stężyca 1865/26)
  84. ---------- Katarzyna x Konkol Michał (Stężyca 1863/20)
  85. ---------- Paulina x Kupper Jan (Stężyca 1883/13)
  86. Biernatowski Anna x Płąznikowski Krystian (Gniew 1772/20)
  87. Biernawski Józefa x Zabierzowski Ignacy (Dmenin 1848/20)
  88. Bierner Barbara x Kenner Leiber (Kraków - św. Salwator 1844/9)
  89. ---------- Fryment x Lewkowicz Józef (Kraków - św. Salwator 1846/10)
  90. Biernicki Tomasz x Łapa Marianna (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/14)
  91. Bierniewski Józef x K... Stanisława (Turek 1893/102)
  92. Bierzyński Antonina x Sumiński Andrzej (Papowo Toruńskie 1885/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne