Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bienczak (wyników 36):

  1. Biechholz Daniel x Deja Karolina (Raciąż 1859/4)
  2. Biedziaszek Jan x Cwiok Anna (Kraków - św. Mikołaj 1844/7)
  3. Biegacz Katarzyna x Piskorz Wojciech (Zielonki 1842/11)
  4. ---------- Łukasz x Banaś Marianna (Zielonki 1833/20)
  5. ---------- Marianna x Brzoskwiński Józef (Kraków - św. Florian 1842/16)
  6. ---------- Urszula x Banaś Grzegorz (Zielonki 1825/39)
  7. Biegalski Anastazja x Wichrowski Józef (Rogotwórsk 1834/8)
  8. Bieganowska Marianna x Błażejewski Kazimierz (Skórkowice 1885/6)
  9. Biegas Regina x Stypuła Błażej (Kraków - św. Szczepan 1818/101)
  10. Biegasek Tomasz x Florczak Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1827/10)
  11. Biegasiak Jadwiga x N. Andrzej (Wieniec 1776/139)
  12. Biegasik Antoni x Nowak Marianna (Wieniec 1790/298)
  13. ---------- Eufrozyna x Chomecki Jan (Wieniec 1773/122)
  14. ---------- Marianna x Piernik Tomasz (Wieniec 1769/93)
  15. Biegun Aniela x Kursa Józef (Siercza, par. Wieliczka 1894/6)
  16. ---------- Franciszek x Kaczor Wiktoria (Siercza, par. Wieliczka 1864/12)
  17. Bieguński Józef x Świderek Rozalia (Pniewnik 1880/18)
  18. ---------- Wojciech x Krynicki Franciszka (Pniewnik 1881/17)
  19. Biekacz Anastazja x Pluta Jan (Kraków - św. Salwator 1831/106)
  20. Biekaż Jan x Sawa Anastazja (Kraków - św. Salwator 1824/93)
  21. Biekenuza Marcin x Bąk Krystyna (Gniew 1733/31)
  22. Bieńczak Jadwiga x Sabat Wojciech (Koprzywnica 1818/30)
  23. Bienczak Maciej x Kalczyński Magdalena (Kazimierz Biskupi 1821/10)
  24. Bieńczak Wiktoria x Gajaszek Franciszek (Okrzeja 1844/9)
  25. Bieńkowska Agnieszka x Burzyński Józef (Skórkowice 1877/6)
  26. Bienkowska Katarzyna x Franc Kazimierz (Skórkowice 1881/19)
  27. ---------- Petronela x Pawlowski Antoni (Wąsosze k. Konina 1834/2)
  28. Biesaga Michał x Natkaniec Marianna (Kraków - św. Krzyż 1845/2)
  29. ---------- Piotr x Ziębiński Franciszka (Kraków - św. Florian 1830/78)
  30. Biesak Apolonia x Szymanek Jędrzej (Serokomla 1819/8)
  31. ---------- Szymon x Wołek Apolonia (Serokomla 1810/15)
  32. Biesiada Antoni x Długosz Józefa (Pierzchnica: wieś Osiny 1894/3)
  33. ---------- Marianna x Stolarczyk Wawrzyniec (Dmenin 1806/5)
  34. ---------- Szymon x Bulski Józefa (Bebelno 1905/7)
  35. ---------- Zofia x Zgrzebniaczek Jan (Dmenin 1795/6)
  36. Biesiaga Wojciech x Wasilewska Salomea (Wąsosze k. Konina 1837/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne