Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Biegaj (wyników 244):

  1. Biechański Teofil x Darmas Helena (Działoszyce 1879/6)
  2. Biechowski Agnieszka x Welońka Franciszek (Poremba: wieś Poremba 1844/60)
  3. Biedza Jadwiga x Zych Szymon (Podlesie 1750/1)
  4. Biedzieński Feliks x Kręzoch Agnieszka (Lgota Wielka 1828/20)
  5. Biegaj Adam x Stefańczuk Krystyna (Brok 1828/22)
  6. ---------- Agnieszka x Stępień Mikołaj (Chlewiska 1833/20)
  7. ---------- Elżbieta x Stokowicz Stanisław (Chlewiska 1833/13)
  8. ---------- Franciszek x Rajski Marianna (Chlewiska 1832/52)
  9. ---------- Jakub x Przywoźny Marianna (Brok 1816/24)
  10. ---------- Jan x Ferenc Marianna (Brok 1816/16)
  11. ---------- Jan x Hetman Marianna (Chlewiska 1832/71)
  12. ---------- Katarzyna x Zadrożny Antoni (Brok 1836/43)
  13. ---------- Krzysztof x Zyśk Marianna (Brok 1811/15)
  14. ---------- Marianna x Kania Tomasz (Brok 1833/15)
  15. ---------- Marianna x Kowalski Jan (Chlewiska 1828/12)
  16. ---------- Marianna x Pierzchanowski Jan (Brok 1825/13)
  17. ---------- Paweł x Janik Anna (Chlewiska 1830/10)
  18. ---------- Walenty x Miłachowski Wiktoria (Chlewiska 1838/15)
  19. ---------- Wincenty x Czerwonka Gertruda (Chlewiska 1835/10)
  20. ---------- Wojciech x Woźnikowski Julianna (Chlewiska 1827/14)
  21. Biegan Regina x Jabłoński Szczepan (Działoszyce 1826/14)
  22. Bieganowski Bartłomiej x Ryżewski Marianna (Papowo Toruńskie 1832/11)
  23. ---------- Jan x Kwiatkowski Józefa (Papowo Toruńskie 1884/2)
  24. ---------- Jan x Maniecki Marianna (Papowo Toruńskie 1865/16)
  25. ---------- Jan x Podgórski Franciszka (Hrubieszów 1875/3)
  26. ---------- Katarzyna x Fars Jakub (Papowo Toruńskie 1821/16)
  27. ---------- Katarzyna x Witkowski Kazimierz (Papowo Toruńskie 1832/23)
  28. ---------- Maciej x Gawroński Agnieszka (Kraków - Mariacka 1813/72)
  29. ---------- Małgorzata x Lewandowski Marcin (Papowo Toruńskie 1801/5)
  30. ---------- Małgorzata x Rybicki Jakub (Papowo Toruńskie 1810/3)
  31. ---------- Stefan x Mrowiński Marianna (Papowo Toruńskie 1797/3)
  32. Biegański Agnieszka x Gierudziński Stanisław (Grocholice 1885/4)
  33. ---------- Agnieszka x Kraśkiewicz Wawrzyniec (Kościelec pow. kaliski 1860/17)
  34. ---------- Aniela x Jaszczak Andrzej (Grocholice 1888/30)
  35. ---------- Anna x Stefańczyk Roch (Buczek 1873/21)
  36. ---------- Antoni x Białek Anna (Grocholice 1881/12)
  37. ---------- Bartłomiej x Walaszczyk Brygida (Kościelec pow. kaliski 1848/5)
  38. ---------- Błażej x Grabarczyk Ewa (Kościelec pow. kaliski 1828/6)
  39. ---------- Brygida x Ignasiak Maciej (Kościelec pow. kaliski 1858/8)
  40. ---------- Franciszek x Dymiński Jadwiga (Mikstat 1852/14)
  41. ---------- Franciszek x Młodzik Michalina (Grocholice 1877/9)
  42. ---------- Franciszka x Marynowski Kasper (Buczek 1874/4)
  43. ---------- Jadwiga x Michalak Andrzej (Buczek 1873/24)
  44. ---------- Jakub x Dąbkowski Domicella (Buczek 1874/2)
  45. ---------- Józef x Tatarczuk Agnieszka (Siercza, par. Wieliczka 1883/3)
  46. ---------- Józefa x Janus Tomasz (Grocholice 1887/9)
  47. ---------- Józefa x Wojtkowiak Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1864/9)
  48. ---------- Julianna x Stanik Maciej (Grocholice 1887/31)
  49. ---------- Katarzyna x Bykowski Antoni (Grocholice 1882/1)
  50. ---------- Katarzyna x Marciniak Roch (Kościelec pow. kaliski 1851/5)
  51. ---------- Konstancja x Telążek Franciszek (Grocholice 1886/18)
  52. ---------- Małgorzata x Wata Michał (Grocholice 1880/38)
  53. ---------- Marianna x Kieres Kazimierz (Grocholice 1879/40)
  54. ---------- Marianna x Rękawica Wojciech (Grocholice 1881/22)
  55. ---------- Mateusz x Frank Paulina (Grocholice 1888/35)
  56. ---------- Michalina x Warcholiński Ignacy (Grocholice 1883/21)
  57. Bieganski Onufry x Sawicki Eufrozyna (Kraków - św. Anna 1824/10)
  58. Biegański Paweł x Niewulski Marianna (Buczek 1874/13)
  59. ---------- Walenty x Warcholiński Tekla (Grocholice 1879/36)
  60. ---------- Wawrzyniec x Dolata Agnieszka (Grocholice 1885/17)
  61. ---------- Wojciech x Bykowski Katarzyna (Grocholice 1888/58)
  62. Biejkowski Marianna x Nryk Jan (Jeżów 1822/19)
  63. Biek Jakub x Wegner Marianna (Raciąż 1826/7)
  64. Biekaski Franciszka x Koziara Szymon (Kraków - św. Salwator 1820/47)
  65. Bieńczycki Bartłomiej x Styczyński Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1835/40)
  66. ---------- Magdalena x Surowiecki Piotr (Kraków - św. Szczepan 1834/57)
  67. ---------- Paweł x Makowski Barbara (Kraków - św. Krzyż 1845/4)
  68. Bieneik Sebastian x Sas Zofia (Kraków - św. Salwator 1847/15)
  69. Bienek Klara x Kubicki Stanisław (Gniew 1942/57)
  70. ---------- Marianna x Jasiński Józef (Kraków - św. Florian 1850/14)
  71. Bienicz Zuzanna x Gajetzki Jan (Barłożno 1875/9)
  72. Bieniecz Magdalena x Marcinkiewicz Bartłomiej (Łabunowo 1803/3)
  73. Bieniek Agata x Rokicki Andrzej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1828/2)
  74. ---------- Agnieszka x Bujak Jan (Lgota Wielka 1848/14)
  75. ---------- Agnieszka x Dudek Stanisław (Pierzchnica: wieś Szczecno 1860/2)
  76. ---------- Agnieszka x Łukawski Wojciech (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1886/5)
  77. ---------- Aleksy x Hybonna Agnieszka (Skórkowice 1881/1)
  78. ---------- Aleksy x Kawczyński Józefa (Skórkowice 1874/21)
  79. ---------- Anna x Krzywicki Mateusz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/14)
  80. ---------- Anna x Wójcik Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1870/2)
  81. ---------- Antoni x Barański Ewa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/1)
  82. ---------- Antoni x Piróg Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1900/2)
  83. ---------- Antonina x Sikora Tomasz (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1901/1)
  84. ---------- Barbara x Morawski Kacper (Skórkowice 1866/15)
  85. ---------- Barbara x Zatorski Karol (Lgota Wielka 1838/4)
  86. ---------- Błażej x Chuchro Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1837/31)
  87. ---------- Dorota x Borek Joachim (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/22)
  88. ---------- Eleonora x Nowak Antoni (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1896/6)
  89. ---------- Ewa x Łopatowski Sebastian (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1809/4)
  90. ---------- Franciszek x Zięba Marianna (Zielonki 1844/30)
  91. ---------- Franciszka x Dziedzic Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1776/2)
  92. ---------- Franciszka x Trela Michał (Pierzchnica: wieś Osiny 1850/1)
  93. ---------- Franciszka x Waleszewicz Walenty (Brzeziny 1774/1685)
  94. ---------- Jadwiga x Sielski Antoni (Pierzchnica: wieś Osiny 1850/3)
  95. ---------- Jakub x Urbańczyk Marianna (Skórkowice 1864/12)
  96. ---------- Jakub x Włosiński Antonina (Pierzchnica: wieś Szczecno 1901/5)
  97. ---------- Jan x Frankowska Józefa (Skórkowice 1880/35)
  98. ---------- Jan x Grzywala Tekla (Pabianice 1857/37)
  99. ---------- Joanna x Wójcik Ignacy (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1881/5)
  100. ---------- Józef x Chołota Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1854/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne