Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bieelcki (wyników 403):

  1. Bied Małgorzata x Zawacki Walenty (Gniew 1823/49)
  2. Bieda Agata x Lasota Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1921/9)
  3. ---------- Agnieszka x Skowroński Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1843/32)
  4. ---------- Agnieszka x Waligura Teodor (Kraków - św. Salwator 1817/119)
  5. ---------- Andrzej x Mocinski Waleria (Barłożno 1893/7)
  6. ---------- Bartłomiej x Kuśmierz Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1833/113)
  7. ---------- Bronisława x Zarzeński Jan (Kraków - św. Salwator 1820/18)
  8. ---------- Dominik x Dajszczyk Urszula (Kraków - św. Szczepan 1832/54)
  9. ---------- Franciszka x Mankowski Maciej (Barłożno 1830/7)
  10. ---------- Jadwiga x Kaczanowski Michał (Koprzywnica 1831/10)
  11. ---------- Jakub x Dziedzicki Marianna (Barłożno 1861/3)
  12. ---------- Jakub x Glazowski Anna (Barłożno 1826/10)
  13. ---------- Jakub x Gorgel Katarzyna (Barłożno 1864/20)
  14. ---------- Jakub x Oroch Anna (Kraków - św. Salwator 1843/27)
  15. ---------- Jakub x Wójcik Julianna (Działoszyce 1879/19)
  16. ---------- Jan x Liczmanski Marianna (Barłożno 1851/7)
  17. ---------- Jan x Rielich Marianna (Barłożno 1893/1)
  18. ---------- Jan x Samburski Marianna (Kraków - Mariacka 1827/73)
  19. ---------- Jan x Walter Antonina (Kraków - św. Mikołaj 1847/21)
  20. ---------- Józef x Baniowski Zofia (Domosławice, wieś Faliszewice 1904/2)
  21. ---------- Józefa x Siedlecki Paweł (Kraków - św. Salwator 1818/45)
  22. ---------- Justyna x Dziura Jacek (Kraków - św. Salwator 1847/29)
  23. ---------- Justyna x Kula Walenty (Kraków - św. Salwator 1820/93)
  24. ---------- Justyna x Kuropatwiński Michał (Kraków - Mariacka 1836/27)
  25. ---------- Katarzyna x Donik Błażej (Kraków - św. Salwator 1847/3)
  26. ---------- Katarzyna x Kordas Paweł (Kraków - św. Salwator 1832/214)
  27. ---------- Katarzyna x Prochal Franciszek (Kraków - św. Salwator 1825/24)
  28. ---------- Konstancja x Mazur Łukasz (Kraków - św. Salwator 1827/135)
  29. ---------- Ludwika x Skrobiszewski Mateusz (Pabianice 1859/43)
  30. ---------- Maciej x Kleyn Anna (Barłożno 1837/10)
  31. ---------- Małgorzata x Kula Błażej (Kraków - św. Salwator 1826/27)
  32. ---------- Maria x Kordas Wojciech (Kraków - św. Salwator 1827/26)
  33. ---------- Maria x Zawadzki Michał (Gniew 1867/11)
  34. ---------- Marianna x Boroński Jakub (Kraków - św. Salwator 1824/73)
  35. ---------- Marianna x Cieślik Michał (Kraków - św. Salwator 1847/17)
  36. ---------- Marianna x Jędrys Józef (Kraków - św. Salwator 1838/6)
  37. ---------- Marianna x Mrozicki Wincenty (Kraków - św. Salwator 1838/26)
  38. ---------- Marianna x Siekowski Kasper (Kraków - Mariacka 1833/49)
  39. ---------- Marianna x Siemiński Franciszek (Kraków - św. Salwator 1835/15)
  40. ---------- Mikołaj x Hytry Konstancja (Kraków - św. Salwator 1813/73)
  41. ---------- Mikołaj x Kapeć Tekla (Kraków - św. Salwator 1829/27)
  42. ---------- Norbert x Kocik Franciszka (Kraków - św. Salwator 1848/14)
  43. ---------- Piotr x Krakowski Anna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1920/1)
  44. ---------- Sebastian x Głowacki Marianna (Kraków - św. Salwator 1842/27)
  45. ---------- Sebastian x Mot Urszula (Kraków - św. Salwator 1833/74)
  46. ---------- Sebastian x Piekluś Franciszka (Kraków - św. Salwator 1820/69)
  47. ---------- Szymon x Ptak Agnieszka (Opole Lubelskie 1858/15)
  48. ---------- Tomasz x Wojak Marianna (Kraków - św. Szczepan 1817/57)
  49. ---------- Wincenty x Kordas Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1846/2)
  50. ---------- Zofia x Gabała Antoni (Obiechów 1827/16)
  51. Biedacki Franciszek x Potyracki Katarzyna (Koprzywnica 1869/1)
  52. Biedanowski Wojciech x Trzcieński Antonina (Papowo Toruńskie 1840/32)
  53. Biedowski Franciszek x Stamp Teresa (Gniew 1816/2)
  54. Bieelcki Apolonia x Kołacz Wojciech (Koprzywnica 1817/28)
  55. Biel Agnieszka x Białecki Wincenty (Kraków - Mariacka 1828/55)
  56. ---------- Agnieszka x Wojnowski Adam (Gnojno 1759/2)
  57. ---------- Anna x Gołda Szczepan (Kraków - św. Krzyż 1824/6)
  58. ---------- Benedykt x Kucharczyk Helena (Łoniów 1815/35)
  59. ---------- Błażej x Koprowski Marianna (Zielonki 1830/11)
  60. ---------- Błażej x Walczak Agnieszka (Zielonki 1828/10)
  61. ---------- Filip x Słupczyński Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1821/19)
  62. ---------- Franciszek x Żelazny Ewa (Kraków - św. Krzyż 1811/1)
  63. ---------- Helena x Lewicki Stanisław (Hrubieszów 1871/15)
  64. ---------- Jacenty x Dachowski Marianna (Kraków - św. Anna 1814/8)
  65. ---------- Katarzyna x Gapski Jakub (Gniew 1850/12)
  66. ---------- Katarzyna x Szczesniak Piotr (Końskowola 1682/11)
  67. ---------- Katarzyna x Ziomek Jan (Koprzywnica 1832/96)
  68. ---------- Ludwika x Kozłowski Józef (Kraków - św. Florian 1829/45)
  69. ---------- Marianna x Stępień Paweł (Gnojno 1755/6)
  70. ---------- Piotr x Czekajski Ewa (Kraków - św. Anna 1849/11)
  71. ---------- Róża x Serafin Wacław (Łoniów 1826/23)
  72. ---------- Rozalia x Borycki Andrzej (Łoniów 1815/169)
  73. ---------- Scholastyka x Woźnikowski Tomasz (Chlewiska 1829/2)
  74. ---------- Szymon x Gorączka Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1819/18)
  75. ---------- Wincenty x Cabion Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1821/13)
  76. ---------- Wincenty x Wyrusek Marianna (Kraków - św. Krzyż 1840/2)
  77. ---------- Wojciech x Pisarek Barbara (Gnojno 1759/17)
  78. Biela Józef x Gałczyński Antonina Maria (Bebelno 1899/16)
  79. ---------- Józef x Tokarz Marianna (Kraków - Mariacka 1817/37)
  80. ---------- Józefa x Janus Mateusz (Lgota Wielka 1853/8)
  81. ---------- Katarzyna x Bielinski Izydor (Barłożno 1872/2)
  82. ---------- Mateusz x Zatorski Marianna (Lgota Wielka 1833/6)
  83. ---------- Michał x Chrząszcz Franciszka (Lgota Wielka 1864/17)
  84. ---------- Szymon x Krzyżanowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1821/89)
  85. ---------- Tekla x Ziembieński Jan (Lgota Wielka 1822/9)
  86. ---------- Teresa x Kałorzinski Jan (Barłożno 1882/3)
  87. ---------- Walenty x Blaciak Zofia (Łoniów 1825/240)
  88. ---------- Wojciech x Lewiński Małgorzata (Łoniów 1833/2)
  89. ---------- Wojciech x Olszewski Tekla (Chlewiska 1836/28)
  90. ---------- Zofia x Poborczak Filip (Lgota Wielka 1824/5)
  91. Bielacki Marianna x Krasuski Józef (Kraków - św. Anna 1850/2)
  92. Bielan Marianna x Tuchowski Maciej (Łoniów 1822/186)
  93. ---------- Urszula x Wilski Maciej (Łoniów 1822/205)
  94. ---------- Walenty x Antosiewicz Marianna (Hrubieszów 1869/19)
  95. Bielański Apolonia x Solecki Florian (Kraków - św. Mikołaj 1831/34)
  96. ---------- Franciszek x Ostrowski Antonina (Działoszyce 1846/9)
  97. ---------- Rozalia x Maniz Franciszek (Barłożno 1914/2)
  98. Bielawski Agata x Brzyski Tomasz (Raciążek 1765/1)
  99. ---------- Agnieszka x Walicki Jan (Gniew 1763/29)
  100. ---------- Alfreda x Pędziwiatr Władysław (Gniew 1954/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne