Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bień (wyników 71):

  1. Bieczki Jan x Sikut Regina (Końskowola 1679/6)
  2. Bień Adam x Król Rozalia (Górzno k. Garwolina 1877/2)
  3. ---------- Agnieszka x Cebula Antoni (Niekrasów Świętokrzyski 1926/6)
  4. ---------- Andrzej x Garguliński Marianna (Kraków - św. Salwator 1828/20)
  5. Bien Andrzej x Ryszko Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1822/19)
  6. Bień Anna x Baran Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1942/6)
  7. ---------- Antoni x Broda Marianna (Górzno k. Garwolina 1726/1)
  8. ---------- Bronisław x Sowa Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1945/17)
  9. ---------- Eleonora x Adamczyk Stefan (Niekrasów Świętokrzyski 1942/23)
  10. ---------- Eleonora x Chmielowiec Gandenty (Niekrasów Świętokrzyski 1931/1)
  11. ---------- Eleonora x Gad Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1933/3)
  12. Bien Elżbieta x Brejdak Wawrzyniec (Rakoszyn 1813/4)
  13. Bień Franciszek x Błażejczyk Brygida (Górzno k. Garwolina 1838/6)
  14. ---------- Franciszek x Kardaś Marianna (Połaniec 1879/51)
  15. ---------- Franciszek x Paplak Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1848/29)
  16. ---------- Franciszek x Talarek Janina (Górzno k. Garwolina 1927/30)
  17. ---------- Franciszka x Wiatr Piotr (Niekrasów Świętokrzyski 1924/10)
  18. Bien Helena x Celinski Teodor (Rakoszyn 1844/7)
  19. Bień Helena x Dzieciuch Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1933/14)
  20. ---------- Henryk x Zarzycki Maria (Górzno k. Garwolina 1955/9)
  21. ---------- Hilary x Król Salomea (Górzno k. Garwolina 1824/11)
  22. ---------- Ignacy x Szwed Helena (Górzno k. Garwolina 1935/18)
  23. ---------- Jan x Szewczyk Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1880/35)
  24. ---------- Jan x Talarek Rozalia (Górzno k. Garwolina 1930/48)
  25. ---------- Jan x Zalińska Marianna (Połaniec 1861/17)
  26. ---------- Janina x Dajnowski Antoni (Niekrasów Świętokrzyski 1940/9)
  27. ---------- Józef x Wnuk Anna (Połaniec 1878/50)
  28. ---------- Józefa x Gawęcki Jan (Skała 1862/1)
  29. ---------- Katarzyna x Chwateka Stanisław (Koprzywnica 1837/7)
  30. ---------- Katarzyna x Miklas Wincenty (Koprzywnica 1849/23)
  31. ---------- Ludwika x Machalski Leopold (Niekrasów Świętokrzyski 1927/24)
  32. ---------- Marcin x Podsiadło Małgorzata (Rakoszyn 1832/7)
  33. Bien Marcin x Robak Katarzyna (Rakoszyn 1848/4)
  34. Bień Marianna x Błażejczyk Tomasz (Górzno k. Garwolina 1849/23)
  35. ---------- Marianna x Ciecierski Antoni (Górzno k. Garwolina 1926/45)
  36. ---------- Marianna x Lis Tomasz (Górzno k. Garwolina 1850/13)
  37. ---------- Marianna x Ptaszek Wojciech (Rakoszyn 1836/11)
  38. ---------- Marianna x Ramos Szczepan (Niekrasów Świętokrzyski 1931/13)
  39. ---------- Marianna x Taras Stanisław (Połaniec 1865/57)
  40. ---------- Michał x Ługawska Jadwiga (Połaniec 1877/3)
  41. ---------- Piotr x Chruściel Marianna (Kraków - św. Salwator 1829/92)
  42. ---------- Piotr x Ramos Agnieszka (Niekrasów Świętokrzyski 1938/3)
  43. ---------- Rozalia x Żak Jan (Górzno k. Garwolina 1942/22)
  44. ---------- Sebastian x Ocep Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1819/24)
  45. ---------- Stanisław x Kaczmarska Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1943/21)
  46. ---------- Stanisław x Kielnik Janina (Górzno k. Garwolina 1943/33)
  47. ---------- Stanisław x Warowny Zofia (Górzno k. Garwolina 1926/8)
  48. ---------- Tadeusz x Cebula Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1945/15)
  49. ---------- Tadeusz x Mianowski Halina (Górzno k. Garwolina 1972/25)
  50. ---------- Tekla x Zubel Michał (Kraków - Mariacka 1817/52)
  51. ---------- Teresa x Niezgoda Joachim (Górzno k. Garwolina 1832/25)
  52. ---------- Tomasz x Siarkiewicz Józefa (Górzno k. Garwolina 1887/29)
  53. ---------- Walenty x Ocep Łucja (Górzno k. Garwolina 1799/11)
  54. ---------- Walenty x Płatek Józefa (Działoszyce 1840/3)
  55. ---------- Waleria x Tałaj Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1927/29)
  56. ---------- Wiktoria x Turek Tomasz (Górzno k. Garwolina 1834/20)
  57. ---------- Władysława x Banaszak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1940/41)
  58. ---------- Władysława x Zając Stanisław (Górzno k. Garwolina 1952/12)
  59. ---------- Władysława x Żyła Stefan (Niekrasów Świętokrzyski 1942/21)
  60. ---------- Wojciech x Urbanski Magdalena (Rakoszyn 1833/3)
  61. ---------- Zofia x Pawłowski Edward (Górzno k. Garwolina 1948/2)
  62. Bieni Katarzyna x Głowacki Franciszek (Rakoszyn 1852/1)
  63. Bienia Kazimierz x Szeląg Marianna (Klimontów 1857/1)
  64. Bienicki Franciszka x Josko Błażej (Kraków - św. Krzyż 1832/16)
  65. Bieniecki Benedykt x Fornal Julianna (Brzeziny 1796/24)
  66. ---------- Marianna x Iliński Józef (Płock 1867/74)
  67. ---------- Marianna x Kuśmirek Stanisław (Grocholice 1885/25)
  68. ---------- Salomea x Ignatowicz Franciszek (Koprzywnica 1814/24)
  69. Bieniewski Marianna x Plackowski Jan (Gniew 1732/36)
  70. Bieński Barbara x Łącki Ignacy (Gnojno 1837/9)
  71. Biewski Katarzyna x Kilian Michał (Gniew 1826/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne