Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Białotka (wyników 427):

  1. Biadacz Marianna x Osial Paweł (Okrzeja 1865/38)
  2. Biadowocki Tekla x Sobecki Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1835/20)
  3. Biadowski Jan x Wadyński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/57)
  4. Biadun Anna x Szklarczyk Kazimierz (Okrzeja 1864/32)
  5. ---------- Franciszka x Kępka Józef (Okrzeja 1858/35)
  6. ---------- Szymon x Beczek Katarzyna (Okrzeja 1840/11)
  7. Biaduń Szymon x Wiech Katarzyna (Okrzeja 1838/4)
  8. Biał Elżbieta x Wiszniewski Michał (Gniew 1786/31)
  9. ---------- Urszula x Lietz Kazimierz (Gniew 1954/41)
  10. Biała Katarzyna x Nowak Bartłomiej (Koprzywnica 1873/6)
  11. ---------- Marianna x Nowak Franciszek (Koprzywnica 1869/13)
  12. Białachowski Franciszek x Lipiński Franciszka (Papowo Toruńskie 1874/10)
  13. ---------- Marianna x Warszewicz Jakub (Gniew 1906/30)
  14. Białacina Katarzyna x Kulik Bartłomiej (Końskowola 1668/2)
  15. Białarz Stefan x Sergiel Józefa (Okrzeja 1854/4)
  16. Białas Antonina x Brodowski Antoni (Żelazna 1873/1)
  17. ---------- Błażej x Ławski Anna (Grocholice 1886/12)
  18. ---------- Józef x Byckowna Anna (Końskowola 1649/40)
  19. ---------- Maciej x Zuk Regina (Końskowola 1663/8)
  20. ---------- Marianna x Beczek Kazimierz (Okrzeja 1836/2)
  21. ---------- Marianna x Sobiak Marcin (Wierzeja, USC 1885/25)
  22. ---------- Roch x Kaczmarek Józefa (Wierzeja, USC 1883/10)
  23. ---------- Szczepan x Krupa Petronela (Czemierniki 1812/3)
  24. ---------- Walenty x Janiak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1862/22)
  25. ---------- Walenty x Kłodawski Józefa (Turek 1894/60)
  26. ---------- Wawrzyniec x Czarnicz Dorota (Końskowola 1665/12)
  27. ---------- Wawrzyniec x Kozak Dorota (Końskowola 1653/26)
  28. ---------- Wawrzyniec x Majcherek Marianna (Turek 1891/88)
  29. Bialas Wawrzyniec x Pielak Regina (Końskowola 1681/13)
  30. Białasch Jakub x Krzcank Jadwiga (Końskowola 1644/5)
  31. Białask Anna x Ostrowski Jan (Końskowola 1653/39)
  32. ---------- Anna x Rodzos Franciszek (Końskowola 1644/23)
  33. Białaszek Jan x Adamkiewicz Cecylia (Płock 1888/2)
  34. Białaszyński Katarzyna x Michalak Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1831/10)
  35. Białata Tomasz x Czarnic Katarzyna (Końskowola 1667/20)
  36. Białawki Anna x Faralisz Tomasz (Gniew 1786/10)
  37. Białczykówna Zofia x Hołociński Klemens (Niekrasów Świętokrzyski 1936/7)
  38. Białczyński Anastazja x Chojnacki Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1844/9)
  39. ---------- Teodor x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/5)
  40. Białecka Antonina x Krawczyński Julian (Skórkowice 1887/24)
  41. Białecki Andrzej x Siankiewicz Marianna (Mikstat 1839/3)
  42. ---------- Antonina x Dudkiewicz Marcin (Rakoszyn 1857/5)
  43. ---------- Franciszek x Kluska Romana (Skórkowice 1885/8)
  44. ---------- Franciszka x Szumiński Adam (Kazimierz Biskupi 1922/10)
  45. ---------- Jadwiga x Kapalski Bartłomiej (Mikstat 1835/10)
  46. ---------- Jan x Domański Katarzyna (Mikstat 1829/2)
  47. ---------- Jan x Szkutalski Marianna (Gniew 1760/39)
  48. ---------- Jan x Wątorski Elżbieta (Kraków - św. Mikołaj 1848/5)
  49. ---------- Józef x Tarkowski Teresa (Kraków - św. Anna 1829/13)
  50. ---------- Józefa x Burakowski Antoni (Białobrzegi 1864/4)
  51. ---------- Kazimierz x Łakomski Marianna (Skórkowice 1888/50)
  52. ---------- Ludwika x Kowalczyk Mikołaj (Dmenin 1810/2)
  53. ---------- Ludwika x Lęberecki Antoni (Mikstat 1843/6)
  54. ---------- Łukasz x Szczypkowski Lucyna (Mikstat 1823/6)
  55. ---------- Marianna x Filecki Szymon (Gniew 1774/5)
  56. ---------- Petronela x Majer Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1818/33)
  57. ---------- Regina x Pawlak Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1927/5)
  58. ---------- Szymon x Klump Antonina (Kraków - Wszyscy Święci 1819/13)
  59. ---------- Wincenty x Biel Agnieszka (Kraków - Mariacka 1828/55)
  60. ---------- Wincenty x Wróblewski Bronisława (Kraków - św. Salwator 1819/37)
  61. Białek Agnieszka x Gośka Ignacy (Mileszki 1849/29)
  62. ---------- Agnieszka x Kos Wojciech (Łoniów 1857/8)
  63. ---------- Anastazja x Magrejan Augustyn (Barłożno 1919/6)
  64. ---------- Andrzej x Bargiel Zofia (Zielonki 1835/17)
  65. ---------- Andrzej x Hujka Marianna (Grocholice 1885/44)
  66. ---------- Andrzej x Szydłowski Agata (Zielonki 1832/5)
  67. ---------- Andrzej x Wieczorek Urszula (Łoniów 1839/22)
  68. ---------- Anna x Biegański Antoni (Grocholice 1881/12)
  69. ---------- Anna x Satan Walenty (Koprzywnica 1868/26)
  70. ---------- Antoni x Ogrodnik Marcjanna (Babsk 1839/7)
  71. ---------- Antonina x Nita Andrzej (Lgota Wielka 1841/26)
  72. ---------- Barbara x Bugajski Michał (Lgota Wielka 1864/1)
  73. ---------- Benedykt x Machnik Katarzyna (Zielonki 1826/22)
  74. ---------- Benedykt x Serczyk Regina (Zielonki 1820/7)
  75. ---------- Bernard x Dymarek Konstancja (Chlewiska 1834/9)
  76. ---------- Elżbieta x Bielecki Wincenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1843/2)
  77. ---------- Ewa x Gandyka Kasper (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/32)
  78. ---------- Fabian x Kanarek Małgorzata (Lgota Wielka 1823/6)
  79. ---------- Faustyna x Nowacki Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1852/5)
  80. ---------- Filip x Ciołek Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/1)
  81. ---------- Franciszek x Błasiak Franciszka (Łoniów 1832/36)
  82. ---------- Franciszek x Jurczyk Marianna (Lgota Wielka 1824/10)
  83. ---------- Franciszka x Stopa Antoni (Kraków - św. Szczepan 1849/31)
  84. ---------- Grzegorz x Bugajski Marianna (Lgota Wielka 1839/2)
  85. ---------- Hieronim x Mianowski Tekla (Koprzywnica 1861/2)
  86. ---------- Jadwiga x Kieszek Aleksander (Babsk 1838/2)
  87. ---------- Jadwiga x Stawicki Albin (Barłożno 1930/25)
  88. ---------- Jadwiga x Szafranek Maciej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/11)
  89. ---------- Jan x Jaźwiński Marianna (Lgota Wielka 1851/17)
  90. ---------- Joanna x Czerwonka Kazimierz (Chlewiska 1828/27)
  91. ---------- Józef x Baran Marianna (Chlewiska 1836/25)
  92. ---------- Józef x Wójcik Józefa (Mileszki 1853/34)
  93. ---------- Józefa x Łysek Bartłomiej (Zielonki 1838/13)
  94. ---------- Katarzyna x Bugajski Marcin (Lgota Wielka 1853/1)
  95. ---------- Katarzyna x Drożdż Jan (Łoniów 1864/9)
  96. ---------- Katarzyna x Slotwiński Jan (Chlewiska 1826/7)
  97. ---------- Katarzyna x Wąs Antoni (Zielonki 1835/18)
  98. ---------- Klemens x Sulisz Salomea (Lgota Wielka 1820/4)
  99. ---------- Konstancja x Gierczak Wawrzyniec (Chlewiska 1837/4)
  100. ---------- Konstancja x Wojcik Wincenty (Lgota Wielka 1860/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne