Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bernt (wyników 142):

  1. Berman Zyzman Wulf x Weyfogiel Sara (Klimontów 1823/91)
  2. Bermecki Franciszek x Wachholz Regina (Raciąż 1869/11)
  3. Bermelt Paweł x Mulkiewicz Katarzyna (Raciąż 1867/14)
  4. Bern Domicela x Fachinetty Kajetan (Kraków - Mariacka 1819/24)
  5. Bernaciak Franciszka x Beczek Stanisław (Okrzeja 1822/46)
  6. ---------- Józef x Chudziak Katarzyna (Wieniec 1800/417)
  7. Bernacik Andrzej x Ziemka Antonina (Gródek 1892/17)
  8. ---------- Aniela x Molenda Jan (Gródek 1890/9)
  9. ---------- Balbina x Warych Filip (Skórkowice 1885/2)
  10. ---------- Błażej x Feleński Małgorzata (Łomna 1884/24)
  11. ---------- Feliks x Lemański Małgorzata (Gródek 1881/7)
  12. ---------- Franciszka x Halot Adam (Gródek 1884/12)
  13. ---------- Hilary x Stępniewski Teofila (Gródek 1894/12)
  14. ---------- Ignacy x Bachanek Józefa (Gródek 1878/3)
  15. ---------- Marianna x Bachanek Czesław (Gródek 1880/5)
  16. ---------- Marianna x Kopania Józef (Gródek 1884/17)
  17. ---------- Marianna x Zmarzla Wojciech (Bełżyce 1829/18)
  18. ---------- Paweł x Ziemka Marianna (Gródek 1891/11)
  19. ---------- Tekla x Geruszka Piotr (Gródek 1885/14)
  20. Bernaciński Feliks x Krzysztofik Zofia (Kraków - Wszyscy Święci 1842/23)
  21. ---------- Feliks x Zieliński Katarzyna (Kraków - św. Florian 1840/74)
  22. ---------- Jan x Starzykiewicz Ewa (Kraków - św. Mikołaj 1814/7)
  23. ---------- Jan x Ziętarski Helena (Kraków - św. Florian 1849/37)
  24. ---------- Stanisław x Sowiński Agnieszka (Kraków - św. Florian 1818/50)
  25. Bernacionka Agata x Łęczyński Maciej (Bełżyce 1829/19)
  26. ---------- Wiktoria x bielak Maciej (Bełżyce 1831/12)
  27. Bernacka Franciszka x Lenart Wojciech (Skórkowice 1883/10)
  28. ---------- Marianna x Palenceusz Antoni (Skórkowice 1882/4)
  29. ---------- Marianna x Sędkowski Andrzej (Skórkowice 1887/18)
  30. Bernacki Albert x Bęben Jadwiga (Gnojno 1750/22)
  31. ---------- Andrzej x Głowacki Anna (Skórkowice 1870/9)
  32. ---------- Andrzej x Orłowski Apolonia (Papowo Toruńskie 1798/3)
  33. ---------- Andrzej x Starzyński Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1844/1)
  34. ---------- Antoni x Krych Karolina (Skórkowice 1875/14)
  35. ---------- Antoni x Wyzga Konstancja (Kraków - św. Salwator 1825/17)
  36. ---------- Apolonia x Nowak Filip (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1833/4)
  37. ---------- Daniel x Stach Katarzyna (Stary Wiśniowiec 1842/3)
  38. ---------- Franciszka x Grodek Antoni (Skórkowice 1862/16)
  39. ---------- Franciszka x Maczocha Grzegorz (Kraków - Mariacka 1819/56)
  40. ---------- Franciszka x Ryszkowski Jan (Kraków - św. Krzyż 1833/11)
  41. ---------- Grzegorz x Idzik Helena (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1810/1)
  42. ---------- Grzegorz x Musiał Ewa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/1)
  43. ---------- Grzegorz x Ogorzałek Urszula (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1775/12)
  44. ---------- Helena x Królikowski Jakub (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1821/8)
  45. ---------- Helena x Partyka Franciszek (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1843/1)
  46. ---------- Ignacy x Hołubek Scholastyka (Skórkowice 1881/3)
  47. ---------- Jadwiga x Kosowski Ignacy (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1884/1)
  48. ---------- Jadwiga x Kunecki Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1870/1)
  49. ---------- Jadwiga x Wiatrowski Mateusz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1822/4)
  50. ---------- Jakub x Kaczorek Agnieszka (Kiczki 1808/3)
  51. ---------- Jakub x Maciągowski Anna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1882/2)
  52. ---------- Jakub x Wróblewski Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1871/2)
  53. ---------- Jan x Siekański Maria (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1876/1)
  54. ---------- Józef x Gorycza Antonina (Skórkowice 1870/6)
  55. ---------- Józef x Krzysztowiński Anna (Kraków - Mariacka 1843/34)
  56. ---------- Józefa x Frankowski Józef (Skórkowice 1872/8)
  57. ---------- Kasper x Krych Florentyna (Skórkowice 1887/25)
  58. ---------- Katarzyna x Sabat Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1902/3)
  59. ---------- Katarzyna x Wielgus Wincenty (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1832/4)
  60. ---------- Kazimierz x Laszczyk Marianna (Skórkowice 1864/7)
  61. ---------- Łukasz x Lenart Zuzanna (Skórkowice 1884/27)
  62. ---------- Maciej x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/17)
  63. ---------- Magdalena x Żmudzki Tomasz (Skała 1821/4)
  64. ---------- Małgorzata x Młodecki Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1828/1)
  65. ---------- Maria x Piróg Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1875/2)
  66. ---------- Marianna x Jęcek Franciszek (Skórkowice 1874/8)
  67. ---------- Marianna x Klefasiński Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1862/1)
  68. ---------- Stanisław x Nowak Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1838/1)
  69. ---------- Wojciech x Styliński Marcjanna (Kraków - św. Krzyż 1815/11)
  70. ---------- Zofia x Szczepański Marcin (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/41)
  71. Bernad Jakub x Kosterzanka Zofia (Zborówek 1883/19)
  72. Bernadek Tekla x Słoń Jakub (Chlewiska 1838/34)
  73. Bernadziej Katarzyna x Regulski Mikołaj (Kraków - Mariacka 1837/59)
  74. Bernadzki Józef x Cywiński Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1846/38)
  75. ---------- Marcjanna x Wydrzejski Piotr (Kraków - Boże Ciało 1839/6)
  76. Bernan Krystian x Czukowicz Anna (Gniew 1853/4)
  77. Bernar Jakub x Dopierała Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/2)
  78. Bernard Antoni x Baut Teresa (Babsk 1850/7)
  79. ---------- Dariusz Antoni x Kobus Jolanta (Raciąż 1997/13)
  80. ---------- Jan x Skonieczny Ewa (Brok 1834/24)
  81. ---------- Piotr x Jaroń Rozalia (Cisów 1918/1)
  82. Bernardka Marianna x Kowalski Tomasz (Gniew 1795/22)
  83. Bernardyn Zofia x Kuźniczek Błażej (Bebelno 1700/2)
  84. Bernardziewicz Stanisław x Woźniak Michalina (Prażmów 1897/19)
  85. Bernas Brygida x Misztal Wawrzyniec (Borzykowa 1842/22)
  86. ---------- Cecylia x Pietrzyk Tomasz (Borzykowa 1860/15)
  87. ---------- Józef x Dobrowolski Michalina (Borzykowa 1867/8)
  88. ---------- Marianna x Cieślik Łukasz (Skórkowice 1882/13)
  89. Bernaś Marianna x Nowakowski Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1821/46)
  90. ---------- Marianna x Zak Ignacy (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/66)
  91. Bernas Mikołaj x Kołodziej Marianna (Skórkowice 1884/4)
  92. ---------- Roch x Swojnog Małgorzata (Borzykowa 1836/16)
  93. Bernaś Zuzanna x Gąsior Wawrzyniec (Kraków - Wszyscy Święci 1824/1)
  94. Bernasik Magdalena Jadwiga x Sobanski Jan (Rakoszyn 1844/13)
  95. ---------- Wojciech x Kowalski Katarzyna (Działoszyce 1889/28)
  96. Bernasikowski Stanisław x Zaród Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1849/2)
  97. Bernasiński Katarzyna x Frydrychowicz Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1834/18)
  98. Bernat Franciszek x Rumieński Anna (Bełżyce 1836/27)
  99. ---------- Gabriel Józef x Panak Agnieszka (Gnojno 1847/37)
  100. ---------- Jan x Idzik Antonina (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1904/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne