Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Berchalski (wyników 93):

  1. Berchalski Bronisława x Lubański Andrzej (Papowo Toruńskie 1883/1)
  2. Berciński Jan x Królikowski Antonina (Kraków - Mariacka 1832/28)
  3. ---------- Jan x Królikowski Karolina (Kraków - Mariacka 1843/82)
  4. ---------- Rozalia x Lipka Piotr (Nieborów 1813/8)
  5. Berczak Paweł x Maciejewski Apolonia (Charłupia Mała 1872/6)
  6. Bercziński Jan x Orłowski Elżbieta (Hrubieszów 1830/7)
  7. Berczyński Franciszek x Chybowski Konstancja (Żelazna 1887/28)
  8. Berdziakiewicz Helena x Skawiński Kasper (Kraków - Wszyscy Święci 1819/1)
  9. ---------- Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/31)
  10. ---------- Kazimierz x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/74)
  11. ---------- Marianna x Kopeć Walenty (Kraków - Wszyscy Święci 1819/20)
  12. ---------- Marianna x Mariański Stanisław (Kraków - św. Anna 1843/6)
  13. ---------- Wiktoria x Józefowski Józef (Kraków - Mariacka 1833/42)
  14. Berdziński Ignacy x Malewicz Cecylia (Kazimierz Biskupi 1853/4)
  15. ---------- Mikołaj x Wachnicki Agnieszka (Serokomla 1819/10)
  16. Bereht Michał x Maciejewski Marianna (Barłożno 1833/13)
  17. Berek Antoni x Szczepanek Małgorzata (Kraków - św. Anna 1825/19)
  18. ---------- Hawa x Auszlowicz Szlama (Klimontów 1813/133)
  19. ---------- Marianna x Lang Tadeusz (Kraków - Wszyscy Święci 1847/36)
  20. Berens Dionizy x Kuzlcow Justyna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/13)
  21. ---------- Piotr x Osinpik Marianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/11)
  22. Bereś Florian x Krupa Eleonora (Kraków - św. Mikołaj 1832/25)
  23. ---------- N. x Mastyborski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/24)
  24. Beresa Ignacy x Rogalewski Marianna (Gniew 1830/1)
  25. Beresiński Regina x Bąbiński Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1811/17)
  26. Berestyński Wawrzyniec x Świetko Łucja (Podlesie 1631/2)
  27. Bereszczanka Marianna x Olejnik Piotr (Skórkowice 1878/20)
  28. Bereszka Andrzej x Sokalski Małgorzata (Skórkowice 1872/26)
  29. ---------- Gabriela x Kazuła Sylwester (Skórkowice 1886/23)
  30. ---------- Joanna x Sosnowski Jan (Skórkowice 1880/34)
  31. ---------- Karolina x Łopuziński Teodor (Skórkowice 1886/29)
  32. ---------- Klemens x Stępień Tekla (Skórkowice 1884/24)
  33. ---------- Maciej x Jakubik Anna (Końskowola 1655/23)
  34. Bereza Piotr x Pełka Feliksa (Niekrasów Świętokrzyski 1923/7)
  35. Berezd Ewa x Młodochowski Grzegorz (Gniew 1745/20)
  36. Bereziński Ludwik x Szlatnowski Franciszka (Koprzywnica 1868/1)
  37. Berezowski Andrzej x Szymczak Cecylia (Kazimierz Biskupi 1917/8)
  38. ---------- Aniela x Skórka Józef (Kazimierz Biskupi 1917/6)
  39. ---------- Antoni x Łapsiński Rozalia (Kraków - Mariacka 1836/38)
  40. ---------- Sabina x Sadowski Dominik (Krzemieniec 1842/17)
  41. Berg Bogusław x Fribelski Amalia (Ludzisko 1823/0)
  42. ---------- Jan x Klewicz Katarzyna (Gniew 1817/6)
  43. ---------- Karolina x Krzywinski Stanisław (Gniew 1846/35)
  44. ---------- Ludwik x Wiatrowski Barbara (Gniew 1846/3)
  45. ---------- Wilhelm x Kowalski Marianna (Mileszki 1857/25)
  46. Berganowski Jan x Kitowski Monika (Barłożno 1903/18)
  47. Bergender Stanisław x Kocberski Marianna (Grocholice 1885/32)
  48. Berger Anna x Frajtan Stanisław (Mileszki 1875/2)
  49. ---------- Emilia x Masłoński Maciej (Przyłęk 1860/10)
  50. ---------- Florian x Radwański Marianna (Kraków - św. Florian 1848/25)
  51. ---------- Franciszek x Lewandowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1853/3)
  52. ---------- Franciszek x Morowczyński Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1826/2)
  53. ---------- Franciszek x Waligórski Marianna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1829/4)
  54. ---------- Leopold x Parcowski Konstancja (Hrubieszów 1829/13)
  55. ---------- Marianna x Piróg Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1893/4)
  56. ---------- Teresa x Bruzdziński Jan (Kraków - Boże Ciało 1850/1)
  57. ---------- Wincenty x Fleischman Katarzyna (Kraków - Mariacka 1846/36)
  58. ---------- Wojciech x Deptalski Agnieszka (Gnojno 1847/23)
  59. ---------- Wojciech x Orkisz Marianna (Gnojno 1863/38)
  60. Berggnff Augusta x Weichbrodt August (Chwaszczyno 1861/6)
  61. Bergiel Józefa x Śledź Józef (Klimontów 1864/26)
  62. ---------- Regina x Galasiński Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1847/47)
  63. Bergielewicz Teofila x Wawrykowski Michał (Koprzywnica 1868/6)
  64. Bergier Stanisław x Koszowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1820/87)
  65. Bergman Anna x Hoffman Friderich (Raciążek 1837/36)
  66. ---------- Karol x Marek Teresa (Raciąż 1981/18)
  67. Bergmann Matylda x Służyński Franciszek (Chwaszczyno 1865/7)
  68. Bergowski Franciszka x Pozorski Józef (Raciąż 1928/15)
  69. Bergst Salomea x Dybkowski Franciszke (Kraków - św. Anna 1818/59)
  70. Bergtaytis Petronela x Narukaytis Grzegorz (Łabunowo 1803/4)
  71. Berk Dwora x Szulemowicz Moszek (Czemierniki 1812/14)
  72. Berkau Stanisław x Pawłowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1794/9)
  73. Berke Stefan x Kretkowski Rozalia (Kościelec pow. kaliski 1831/5)
  74. Berkoski Franciszka x Józefoski Walenty (Płock 1867/35)
  75. Berkowicz Ella x Jochowicz Lejb (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/41)
  76. ---------- Hieronim x Zyzm Sara (Czermno 1816/3)
  77. ---------- Jakub x Boruchowicz Szędla (Jeżów 1820/40)
  78. ---------- Józef x Wiśniowski Salomea (Kraków - św. Szczepan 1838/41)
  79. ---------- Lejb x Janas Matha (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/29)
  80. ---------- Mendel x Szmugłowicz Rochta (Połaniec 1820/29)
  81. ---------- Mosiek x Szaj Ryfka (Klimontów 1814/34)
  82. ---------- Sara x Szulimowicz Haim (Klimontów 1811/100)
  83. ---------- Syma x Lewkowicz Kilian (Klimontów 1813/30)
  84. ---------- Wolf x Lewek Teresa (Klimontów 1814/67)
  85. Berkowski Barbara x Baderski Wawrzyniec (Mikstat 1827/11)
  86. ---------- Elżbieta x Roszykiewicz Roch (Mikstat 1818/11)
  87. ---------- Karolina x Madaniak Kasper (Lubraniec 1844/23)
  88. ---------- Kunegunda x Drabentowicz Marceli (Mikstat 1842/11)
  89. ---------- Marianna x Maczyński Wojciech (Gieczno 1821/22)
  90. ---------- Paweł x Żabicki Agata (Mikstat 1842/12)
  91. Bersz Rozalia x Klimas Michał (Kraków - św. Anna 1821/3)
  92. Berych Anna x Szewc (Musiał) Franciszek (Kraków - Mariacka 1846/66)
  93. Berzgowski Julianna x Szgałowska Jan (Raciąż 1855/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne