Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bednarski (wyników 259):

  1. Bednar Jan x Koleński Magdalena (Gniew 1778/20)
  2. ---------- Jan x Nakwasiński Franciszka (Hrubieszów 1865/33)
  3. ---------- Karolina x Romankiewicz Ludwik (Górzno k. Garwolina 1849/30)
  4. ---------- Klara x Kiełbasa Maciej (Czermno 1844/2)
  5. Bednarcyk Wojciech x Podgórski Tekla (Kraków - św. Krzyż 1836/9)
  6. Bednarcyzk Jan x Banasik Wiktoria (Kraków - św. Mikołaj 1834/27)
  7. Bednarczak Katarzyna x Paruch Andrzej (Koprzywnica 1843/37)
  8. Bednarczuk Antoni x Dąbrowski Katarzyna (Hrubieszów 1829/15)
  9. ---------- Franciszka x Gumiewicz Błażej (Hrubieszów 1819/74)
  10. ---------- Semen x Knyblewicz Marianna (Hrubieszów 1831/2)
  11. ---------- Wincenty x Płonkowski Anna (Hrubieszów 1835/20)
  12. Bednarczyk Adam x Bronik Eleonora (Ostrów mazowiecka 1865/29)
  13. ---------- Adam x Jaworski Barbara (Pniewnik 1877/14)
  14. ---------- Agata x Rybak Mateusz (Dmenin 1850/5)
  15. ---------- Anastazja x Stryjowski Wincenty (Bebelno 1889/7)
  16. ---------- Andrzej x Majchrzak Agnieszka (Dmenin 1864/5)
  17. ---------- Anna x Homman Jan (Brok 1819/2)
  18. ---------- Antoni x Saliczewski Anna (Brok 1824/30)
  19. ---------- Bartłomiej x Piotrowski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/6)
  20. ---------- Grzegorz x Brzoza Katarzyna (Podlesie 1713/5)
  21. ---------- Henryka x Szyszka Henryk (Raciąż 1980/5)
  22. ---------- Jadwiga x Rafałowicz Franciszek (Pniewnik 1861/6)
  23. ---------- Jakub x Latek Agata (Bebelno 1781/3)
  24. ---------- Jan x Dąbkowski Marianna (Brok 1829/20)
  25. ---------- Jan x Krzysiak Franciszka (Gieczno 1821/25)
  26. ---------- Jan x Małogoszcz Marianna (Podlesie 1660/1)
  27. ---------- Jan x Niewiadomski Marianna (Chlewiska 1826/3)
  28. ---------- Jan x Śliwakowski Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/36)
  29. ---------- Jan x Zadrożny Marianna (Ostrów mazowiecka 1864/24)
  30. ---------- Józef x Bednarczyk Katarzyna (Ostrów mazowiecka 1864/23)
  31. ---------- Józef x Marciniak Elżbieta (Buczek 1870/18)
  32. ---------- Józefat Michał x Kuziak Anna (Brok 1821/2)
  33. ---------- Julian x Morla Konstancja (Okrzeja 1858/7)
  34. ---------- Julianna x Nowicki Maksymilian (Dmenin 1857/25)
  35. ---------- Julianna x Warmus Wojciech (Dmenin 1824/12)
  36. ---------- Katarzyna x Bednarczyk Józef (Ostrów mazowiecka 1864/23)
  37. ---------- Katarzyna x Biliczka Jan (Brok 1832/49)
  38. ---------- Kazimierz x Kowalik Ewa (Podlesie 1667/3)
  39. ---------- Kazimierz x Maciejski Róża (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/5)
  40. ---------- Łucja x Doroziński Michał (Dmenin 1839/14)
  41. ---------- Łucja x Wściślak Tomasz (Dmenin 1853/10)
  42. ---------- Maciej x Górski Klara (Czermno 1829/5)
  43. ---------- Magdalena x Chwała Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/3)
  44. ---------- Magdalena x Machała Wojciech (Koprzywnica 1834/17)
  45. ---------- Małgorzata x Osiak Adam (Górzno k. Garwolina 1753/3)
  46. ---------- Marcin x Ocep Regina (Górzno k. Garwolina 1719/4)
  47. ---------- Marcin x Pospieszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1738/3)
  48. ---------- Marcjanna x Denis Franciszek (Mileszki 1875/23)
  49. ---------- Maria x Berent Franciszek (Raciąż 1969/1)
  50. ---------- Marianna x Kaja Kazimierz (Podlesie 1757/3)
  51. ---------- Marianna x Kmiecik Antoni (Dmenin 1789/4)
  52. ---------- Marianna x Król Kacper (Górzno k. Garwolina 1738/11)
  53. ---------- Marianna x Krzemień Antoni (Koprzywnica 1837/22)
  54. ---------- Marianna x Łukoski Józef (Koprzywnica 1848/14)
  55. ---------- Marianna x Pasternak Benedykt (Górzno k. Garwolina 1780/1)
  56. ---------- Marianna x Przybyłowski Tomasz (Brok 1823/9)
  57. ---------- Marianna x Tadeusiak Antoni (Dmenin 1818/7)
  58. ---------- Michał x Stachnik Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1852/6)
  59. ---------- Michał x Surała Antonina (Grodzisk Mazowiecki 1848/8)
  60. ---------- Michał x Wiśniowski Agnieszka (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1818/1)
  61. ---------- Mikołaj x Karpiński Julianna (Dmenin 1860/11)
  62. ---------- Piotr x Ciszowski Marianna (Lgota Wielka 1818/17)
  63. ---------- Piotr x Grabowski Marianna (Bebelno 1755/2)
  64. ---------- Piotr x Kowalczyk Katarzyna (Brok 1817/3)
  65. ---------- Regina x Kowalczyk Kazimierz (Bebelno 1714/1)
  66. ---------- Salomea x Stolarczyk Florian (Dmenin 1824/4)
  67. ---------- Stanisław x Cyls Teresa (Raciąż 1967/6)
  68. ---------- Stanisław x Karpiel Marianna (Ostrów mazowiecka 1865/53)
  69. ---------- Stanisław x Klimek Agnieszka (Dmenin 1839/1)
  70. ---------- Tomasz x Talarek Agata (Górzno k. Garwolina 1891/21)
  71. ---------- Urszula x Kalata Szymon (Brok 1812/6)
  72. ---------- Urszula x Makuch Leonard (Dmenin 1841/13)
  73. ---------- Wojciech x Ejdys Marianna (Brok 1836/5)
  74. ---------- Wojciech x Malik Franciszka (Kraków - Mariacka 1832/60)
  75. Bednarek Adam x Borkowski Antonina (Kraszewice 1890/57)
  76. ---------- Adam x Walczak Józefa (Kraszewice 1889/61)
  77. ---------- Agata x Meyer Michał (Stężyca 1880/19)
  78. ---------- Alojzy x Paluchowski Wiktoria (Gniew 1930/29)
  79. ---------- Anna x Bednarek Jan (Kraszewice 1889/60)
  80. ---------- Anna x Ciastek Rafał (Czermno 1840/3)
  81. ---------- Anna x P...k Ignacy (Turek 1894/23)
  82. ---------- Antoni x Hinz Paulina (Stężyca 1886/18)
  83. ---------- Antoni x Soboński Teresa (Chlewiska 1837/35)
  84. ---------- Antonia x Kurowski Jan (Gniew 1937/8)
  85. ---------- Antonina x Kloczkowski Walenty (Chlewiska 1838/35)
  86. ---------- Balbina x Plota Michał (Dmenin 1872/19)
  87. ---------- Elzbieta x Dubielak Jan (Czermno 1859/10)
  88. ---------- Elżbieta x Janowski Franciszek (Czermno 1821/9)
  89. ---------- Elżbieta x Łukasiak Bartłomiej (Lubraniec 1842/11)
  90. ---------- Elżbieta x Niburski Mieczysław (Gniew 1957/24)
  91. ---------- Elzbieta x Sikorski Andrzej (Czermno 1843/10)
  92. ---------- Ewa x Kowalski Tomasz (Chlewiska 1836/32)
  93. ---------- Franciszek x Nowakowski Maria (Gniew 1928/14)
  94. ---------- Franciszka x Kowalczyk Walenty (Kraszewice 1891/25)
  95. ---------- Franciszka x Omernik Jan (Stężyca 1886/23)
  96. ---------- Franciszka x Potyrała Władysław (Gniew 1925/24)
  97. ---------- Genowefa x Jakubowski Teofil (Gniew 1956/32)
  98. ---------- Gertruda x Jendrzejewski Jan (Gniew 1942/71)
  99. ---------- Helena x Agricola Emil (Gniew 1942/65)
  100. ---------- Jadwiga x Harwas Wojciech (Kraszewice 1889/69)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne