Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Baster (wyników 109):

  1. Bas Andrzej x Łyko Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1850/6)
  2. ---------- Tomasz x Kuc Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1812/31)
  3. Basa Kazimierz x Szwarc Agata (Pierzchnica: wieś Szczecno 1895/8)
  4. ---------- Tekla x Krzemiński Marian (Cisów 1835/1)
  5. ---------- Tomasz x Stęplowski Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1855/2)
  6. ---------- Władysław x Krzemiński Józefa (Cisów 1929/17)
  7. Basadowski Józef x Jaworski Ewa (Dobrzejewice 1850/10)
  8. Basaj Adam x Cukierski Magdalena (Koprzywnica 1859/4)
  9. ---------- Elżbieta x Maślanek Mateusz (Gródek 1882/5)
  10. ---------- Franciszka x Januszewski Franciszek (Gródek 1881/1)
  11. Basaja Szczepan x Kozłowicz Małgorzata (Koprzywnica 1821/4)
  12. ---------- Wojciech x Sadowa Ewa (Koprzywnica 1860/1)
  13. Basak Jakub x Kociel Agnieszka (Serokomla 1819/2)
  14. ---------- Józef x Bogus Zofia (Serokomla 1817/1)
  15. ---------- Łucja x Skiba Maciej (Serokomla 1816/6)
  16. Basała Tomasz x Zaręba Agata (Koprzywnica 1822/1)
  17. Basalara Sebastian x Pieczara Marianna (Kraków - św. Salwator 1836/27)
  18. Basandowski Adam x Siemienski Katarzyna (Dobrzejewice 1859/11)
  19. Basczowicz Antoni x Garulski Agnieszka (Skała 1812/2)
  20. Basen Mindla x Leyzerowicz Mosiek (Klimontów 1822/10)
  21. Basia Jacek x Kozina Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1825/27)
  22. Basiak Małgorzata x Łodkowski Jakub (Połaniec 1820/22)
  23. Basiakowski Marianna x Juzwicki Marcin (Opole Lubelskie 1860/30)
  24. Basiewicz Józefa x Kobylak Józef (Łomna 1882/9)
  25. ---------- Marianna x Jeziorkowski Piotr (Łomna 1891/29)
  26. ---------- Stanisław x Białobrzeski Franciszka (Łomna 1886/33)
  27. Basik Stefan x Brzeźnicki Janina (Górzno k. Garwolina 1935/16)
  28. Basiński Andrzej x Ostrowicz Marianna (Dmenin 1879/18)
  29. ---------- Andrzej x Zaleski Katarzyna (Koprzywnica 1813/6)
  30. ---------- Anna x Strzelecki Józef (Koprzywnica 1839/45)
  31. ---------- Antoni x Gabara Józefa (Mileszki 1862/30)
  32. ---------- Antonina x Studniarczyk Józef (Dmenin 1860/19)
  33. ---------- Antonina x Szustakiewicz Jan (Dmenin 1846/6)
  34. ---------- Franciszka x Figat Jan (Nieborów 1843/5)
  35. ---------- Franciszka x Kwietniewski Jędrzej (Koprzywnica 1833/19)
  36. ---------- Franciszka x Marczak Andrzej (Dmenin 1860/7)
  37. ---------- Jakub x Balciński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1836/8)
  38. ---------- Józef x Piestrzyński Aniela Michalina (Dmenin 1894/37)
  39. ---------- Józef x Tobolski Stanisława (Kazimierz Biskupi 1903/15)
  40. ---------- Julianna x Cieciura Adam (Dmenin 1863/18)
  41. ---------- Kajetana x Żubrowski Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1829/2)
  42. ---------- Karolina x Müller Józef (Kraków - św. Mikołaj 1832/37)
  43. ---------- Katarzyna x Sieczkarek Wincenty (Kazimierz Biskupi 1898/38)
  44. ---------- Leonarda x Nowicki Józef (Dmenin 1862/1)
  45. ---------- Ludwik x Tomicki Agnieszka (Dmenin 1844/12)
  46. ---------- Marianna x Błaszczyk Franciszek (Dmenin 1868/9)
  47. ---------- Piotr x Rybacki Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1895/19)
  48. ---------- Roman x Czerniejewski Józefa (Kazimierz Biskupi 1905/4)
  49. ---------- Rozalia x Piszczała Franciszek (Dmenin 1866/10)
  50. ---------- Teofil Tomasz x Gburek Elżbieta (Dmenin 1856/3)
  51. ---------- Wawrzyniec x Jasiński Marianna (Koprzywnica 1832/1)
  52. Basista Agata x Szczypkowski Marek (Kraków - św. Szczepan 1819/59)
  53. ---------- Anna x Rożycki Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1843/26)
  54. ---------- Jakub x Radoszawka Franciszka (Kraków - Mariacka 1814/50)
  55. ---------- Marianna x Majtyka Kasper (Kraków - Mariacka 1832/116)
  56. ---------- Marianna Marcjanna x Król Franciszek (Kraków - Mariacka 1843/41)
  57. ---------- Mikołaj x Miskiewicz Rozalia Katarzyna (Kraków - św. Anna 1816/5)
  58. ---------- Rozalia x Wciestek Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1822/4)
  59. ---------- Teresa x Gruchman Jakub (Babsk 1833/10)
  60. Basitta Klara x Dlugonski Izydor (Gniew 1919/37)
  61. ---------- Klara x Dlugonski Izydor (Gniew 1919/38)
  62. Baska Antoni x Elass Agnieszka (Grabowo kościerskie 1906/1)
  63. Baskiewicz Marianna x Mochrzanowski Stanisław (Prażmów 1896/20)
  64. Basko Marianna x Charzewski Bazyli (Hrubieszów 1868/6)
  65. Baskulke Ksawery x Kuczkowski Józefa (Barłożno 1898/2)
  66. Bass Teodor x Schwarz Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1844/18)
  67. Bassa Agata x Wolanciński Jakub (Borzykowa 1840/20)
  68. ---------- Agnieszka x Musiał Mateusz (Borzykowa 1822/4)
  69. ---------- Agnieszka x Trzaskacz Stanisław (Borzykowa 1829/8)
  70. ---------- Andrzej x Wagner Ludwika (Mileszki 1850/1)
  71. ---------- Antoni x Karwat Franciszka (Surhów 1870/10)
  72. ---------- Jadwiga x Katerasiński Antoni (Borzykowa 1849/12)
  73. ---------- Józef x Wójcik Józefa (Cisów 1897/4)
  74. ---------- Józefa x Broszkiewicz Wojciech (Borzykowa 1840/9)
  75. ---------- Marianna x Woźniak Szymon (Borzykowa 1844/15)
  76. ---------- Wojciech x Wojcieszko Katarzyna (Borzykowa 1836/31)
  77. Bassaj Franciszka x Tarnowski Marcin (Gródek 1892/26)
  78. ---------- Jadwiga x Kała Feliks (Gródek 1884/11)
  79. ---------- Katarzyna x Sala Marcin (Gródek 1884/4)
  80. ---------- Marianna x Sadura Ignacy (Gródek 1892/22)
  81. ---------- Wincenty x Molenda Małgorzata (Gródek 1888/9)
  82. Bassamanowicz Marcin x Burian Brygida (Kraków - św. Szczepan 1818/29)
  83. Basser Józef x Szczawiński Apolonia (Kraków - Mariacka 1825/42)
  84. Basta Agata x Wojtowicz Antoni (Kraków - Mariacka 1816/24)
  85. Baster Apolonia Regina x Plebanczyk Bartłomiej (Kraków - Mariacka 1815/14)
  86. ---------- Apolonia Regina x Plebanczyk Bartłomiej (Kraków - Mariacka 1815/36)
  87. ---------- Franciszek x Łacheta Marianna (Kraków - św. Szczepan 1849/19)
  88. ---------- Jacek x Bąba Regina (Zielonki 1818/26)
  89. ---------- Jacek x Kula Marianna (Zielonki 1846/29)
  90. ---------- Jakub x Borowski Helena (Kraków - św. Szczepan 1821/135)
  91. ---------- Józef x Rozalski Tekla (Kraków - Mariacka 1819/17)
  92. ---------- Marianna x Słaby Jan (Kraków - Mariacka 1841/56)
  93. ---------- Stanisław x Czyścik Łucja (Kraków - św. Szczepan 1817/129)
  94. Bastkowski Antoni x Jagodzińska Teofila (Grudusk 1891/23)
  95. ---------- Franciszek x Kołakowski Karolina (Grudusk 1887/12)
  96. ---------- Maciej x Rzepliński Franciszka (Grudusk 1878/26)
  97. ---------- Mikołaj x Petrykowski Leopolda (Grudusk 1883/20)
  98. ---------- Stanisław x Bęczkowski Józefa (Grudusk 1884/23)
  99. Bastor Agata x Rożek Andrzej (Zielonki 1849/63)
  100. Bastryk Marcin x Szyman Ewa (Gniew 1768/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne