Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Banasik (wyników 509):

  1. Banaachowicz Anna x Nowakowski Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1824/28)
  2. Banach Agnieszka x Bąk Piotr (Opole Lubelskie 1858/4)
  3. ---------- Aniela x Rajski Jan (Gniew 1948/11)
  4. ---------- Anna x Dubas Jan (Opole Lubelskie 1858/76)
  5. ---------- Antoni x Kramczyk Marianna (Opole Lubelskie 1860/83)
  6. ---------- Antoni x Stryjewski Katarzyna (Bebelno 1903/7)
  7. ---------- Filip x Wojas Katarzyna (Kraków - Mariacka 1836/107)
  8. ---------- Franciszka x Rylik Walenty (Dmenin 1746/1)
  9. ---------- Franciszka x Skotnicki Józef (Opole Lubelskie 1860/45)
  10. ---------- Genowefa x Werra Hubert (Gniew 1961/42)
  11. ---------- Grzegorz x Grabowski Katarzyna (Bebelno 1742/2)
  12. ---------- Helena x Bałdowski Bruno (Gniew 1936/15)
  13. ---------- Ignacy x Mamecki Salomea (Kraków - św. Szczepan 1813/86)
  14. ---------- Jadwiga x Jagoda Jerzy (Gniew 1966/31)
  15. ---------- Jan x Bitram Julianna (Gniew 1858/5)
  16. ---------- Jan x Kochanowski Dorota (Gniew 1860/1)
  17. ---------- Jan x Potocki Anna (Gniew 1853/2)
  18. ---------- Janusz x Worzała Henryka (Raciąż 1992/2)
  19. ---------- Józef x Jach Regina (Końskowola 1671/12)
  20. ---------- Józef x Klein Aniela (Gniew 1938/12)
  21. ---------- Józef x Kowna Józefa (Opole Lubelskie 1859/54)
  22. ---------- Katarzyna x Maiewski Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/7)
  23. ---------- Klara x Pietrzyk Jan (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1826/1)
  24. ---------- Konstancja x Ćwikliński Bartłomiej (Ludzisko 1820/0)
  25. ---------- Maciej x Nitulski Zofia (Barłożno 1750/1)
  26. ---------- Magdalena x Floryańczyk Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/24)
  27. ---------- Magdalena x Niedźwiecki Jakub (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1794/8)
  28. ---------- Marianna x Krasajewski Kazimierz (Ludzisko 1825/0)
  29. ---------- Marianna x Pochwyba Krzysztof (Raciąż 1782/2)
  30. ---------- Marianna x Polakowski Jakub (Kraków - Mariacka 1835/11)
  31. ---------- Marianna x Syrkowski Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1843/38)
  32. ---------- Mieczysław x Czerwiński Rozalia (Raciąż 1965/8)
  33. ---------- Paweł x Nowakowski Magdalena (Żelazna 1881/13)
  34. ---------- Paweł x Szewczyk Magdalena (Górzno k. Garwolina 1741/2)
  35. ---------- Teresa x Murawa Łukasz (Pabianice 1857/3)
  36. ---------- Wiktoria x Janus Karol (Pierzchnica: wieś Gumienice 1874/1)
  37. ---------- Zofia x Saradzki Franciszek (Działoszyce 1861/23)
  38. Banachewicz Jan x Bałabusz Anna (Hrubieszów 1829/7)
  39. Banachiewit Anna x Ciesielczuk Józef (Hrubieszów 1820/2)
  40. Banachniewicz Katarzyna x Kasiński Jan (Koprzywnica 1832/31)
  41. Banachowicz Helena x Kobus Jan (Jeżów 1813/17)
  42. ---------- Jakub x Partyak Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1836/28)
  43. ---------- Łucja x Kiełbaska Franciszek (Brzeziny 1775/1719)
  44. ---------- Marianna x Szewczyk (Kuśmierek) Jan (Jeżów 1823/22)
  45. ---------- Mechtylda x Ostwald Wojciech (Kraków - Mariacka 1832/101)
  46. Banachowski Franciszek x Ciechanowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1852/14)
  47. Banacianka Magdalena x Bayer Józef (Raciąż 1816/9)
  48. Banaczk Marianna x Kaczorowski Roch (Brzeziny 1796/29)
  49. Banaczkowski Jan x Pałęzowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1834/66)
  50. Banak Barbara x Smuga Błażej (Cisów 1844/8)
  51. ---------- Jacek x Wiernicki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1827/42)
  52. Banakiewicz Mikołaj x Kulma Julianna (Pniewnik 1865/4)
  53. Banaś Adam x Jaroń Marianna (Cisów 1838/3)
  54. ---------- Agnieszka x Kalczyk Wojciech (Dmenin 1678/4)
  55. ---------- Agnieszka x Sliwiński Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1826/8)
  56. ---------- Anna x Pawlik Mikołaj (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/6)
  57. ---------- Anna x Utrata Józef (Zielonki 1832/20)
  58. ---------- Antonina x Kałandyk Antoni (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1897/1)
  59. ---------- Apolonia x Gajowicz Piotr (Działoszyce 1881/15)
  60. ---------- Barbara x Kobryn Tomasz (Cisów 1843/12)
  61. ---------- Elżbieta x Koszalski Maciej (Kraków - Boże Ciało 1821/6)
  62. ---------- Franciszek x Filiński Justyna (Borzykowa 1826/5)
  63. ---------- Franciszek x Jenczy Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1838/30)
  64. ---------- Franciszek x Kaleta Marianna (Zielonki 1818/37)
  65. ---------- Franciszek x Rychlik Regina (Zielonki 1844/5)
  66. ---------- Franciszek x Sienko Barbara (Zielonki 1831/27)
  67. ---------- Franciszek x Sienko Marianna (Zielonki 1836/12)
  68. ---------- Franciszka x Nawara Marcin (Zielonki 1831/20)
  69. ---------- Franciszka x Woźniak Jacenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/4)
  70. ---------- Grzegorz x Biegacz Urszula (Zielonki 1825/39)
  71. ---------- Henryk x Folega Lidia (Raciąż 1987/1)
  72. ---------- Jacek x Maksym Antonina (Gródek 1879/12)
  73. ---------- Jan x Skorupa Agnieszka (Zielonki 1821/16)
  74. ---------- Jan x Słyk Agata (Gródek 1883/7)
  75. ---------- Jan x Zwoleński Franciszka (Zielonki 1849/30)
  76. ---------- Józef x Woszczyn Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1836/27)
  77. ---------- Józefa x Fric Wincenty (Niekrasów Świętokrzyski 1923/35)
  78. ---------- Julian x Ferenc Weronika (Niekrasów Świętokrzyski 1932/18)
  79. ---------- Julianna x Krupa Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1863/3)
  80. ---------- Justyna x Dąbek Kazimierz (Gródek 1883/8)
  81. ---------- Katarzyna x Działak Maciej (Gnojno 1750/19)
  82. ---------- Katarzyna x Naprawa Błażej (Działoszyce 1861/4)
  83. ---------- Katarzyna x Sobula Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1894/2)
  84. Banas Lucyna x Jakubin Szymon (Surhów 1859/16)
  85. Banaś Magdalena x Linek Cyryl (Gródek 1884/1)
  86. ---------- Małgorzata x Badzaszek Piotr (Zielonki 1842/7)
  87. ---------- Małgorzata x Bilski Kazimierz (Zielonki 1836/14)
  88. ---------- Małgorzata x Wyrwał Tomasz (Zielonki 1836/13)
  89. ---------- Marianna x Adamczyk Szymon (Gnojno 1745/12)
  90. ---------- Marianna x Biegacz Łukasz (Zielonki 1833/20)
  91. ---------- Marianna x Kanarek Mikołaj (Zielonki 1823/3)
  92. ---------- Marianna x Kładziwo Ludwik (Kraków - św. Szczepan 1842/26)
  93. ---------- Marianna x Krawiec Marcin (Zielonki 1845/24)
  94. ---------- Marianna x Krusiński Wawrzyniec (Zielonki 1827/6)
  95. ---------- Marianna x Marzec Jan (Zielonki 1833/26)
  96. ---------- Marianna x Mojecki Bartłomiej (Gnojno 1751/7)
  97. ---------- Marianna x Noga Albert (Gnojno 1737/11)
  98. ---------- Marianna x Pawlik Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/7)
  99. ---------- Marianna x Sulik Jan (Działoszyce 1864/20)
  100. ---------- Mikołaj x Kępa Zofia (Gnojno 1848/54)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne