Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ballek (wyników 288):

  1. Bal Anna x Grabowski Franciszek (Pniewnik 1833/11)
  2. ---------- Franciszka x Łopusiński Hieronim (Skórkowice 1866/7)
  3. ---------- Józefa x Łyziak Franciszek (Pniewnik 1841/1)
  4. ---------- Katarzyna x Dylinger Szymon (Mileszki 1847/16)
  5. ---------- Marianna x Mrozicki Maciej (Barłożno 1769/4)
  6. ---------- Marianna x Szczeciński Piotr (Mileszki 1848/11)
  7. ---------- Zofia x Wardała Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1811/20)
  8. ---------- Zuzanna x Lipski Kazimierz (Barłożno 1764/6)
  9. Bala Jakub x Parchul Katarzyna (Pniewnik 1808/175)
  10. ---------- Józef x Krawki Ewa (Barłożno 1719/1)
  11. ---------- Kazimierz x Kopycki Józefa (Budziszewice 1867/4)
  12. ---------- Stanisława x Wawrzak Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1915/3)
  13. ---------- Wojciech x Mikiński Magdalena (Kraków - Boże Ciało 1813/7)
  14. Balacha Tomasz x Furmański Marianna (Kraków - św. Florian 1846/19)
  15. Balakowicz Marcin x Figura Marianna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1868/1)
  16. Balakowski Bartłomiej x Jagodziński Anna (Kraków - św. Mikołaj 1828/25)
  17. Balal Barbara x Bejer Piotr (Gniew 1765/10)
  18. Balarz Maciej x Gancewicz Agnieszka (Hrubieszów 1841/17)
  19. Balas Agnieszka x Adaszek Marcin (Górzno k. Garwolina 1738/6)
  20. ---------- Antoni x Kołaczek Marianna (Górzno k. Garwolina 1930/52)
  21. ---------- Antonina x Zacierka Michał (Górzno k. Garwolina 1850/15)
  22. ---------- Franciszek x Dadana Franciszka (Górzno k. Garwolina 1832/5)
  23. ---------- Genowefa x Kowalski Marian (Górzno k. Garwolina 1967/50)
  24. ---------- Henryk x Skubuś? Stanisława (Górzno k. Garwolina 1974/24)
  25. ---------- Jan x Krasiński Stanisława (Górzno k. Garwolina 1946/14)
  26. ---------- Jan x Rejdaszki Klara (Górzno k. Garwolina 1872/5)
  27. ---------- Józef x Latuszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1881/17)
  28. ---------- Józef x Wrankowski Karolina (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/39)
  29. ---------- Józef x Zieliński Tekla (Górzno k. Garwolina 1878/16)
  30. ---------- Józefa x Dybcio Bolesław (Górzno k. Garwolina 1944/40)
  31. ---------- Kazimiera x Kulpa Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1945/37)
  32. ---------- Leszek x Wojnarowski Joanna (Górzno k. Garwolina 1964/5)
  33. ---------- Marian x Baranek Teresa (Górzno k. Garwolina 1972/35)
  34. ---------- Marianna x Krasiński Jan (Górzno k. Garwolina 1895/14)
  35. ---------- Marianna x Owczarczyk Leon (Górzno k. Garwolina 1869/1)
  36. ---------- Onufry x Krasiński Krystyna (Górzno k. Garwolina 1887/5)
  37. ---------- Rozalia x Błażejczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1929/31)
  38. ---------- Stanisław x Zuchniak Irena (Górzno k. Garwolina 1948/56)
  39. ---------- Stefania x Krasiński Stefan (Górzno k. Garwolina 1948/54)
  40. ---------- Szymon x Zając Helena (Górzno k. Garwolina 1929/30)
  41. ---------- Tadeusz x Mielewek? Danuta (Górzno k. Garwolina 1973/43)
  42. Balaś Wiktoria x Galos Jan Kanty (Kraków - Wszyscy Święci 1818/35)
  43. Balasiński Marianna x Piróg Marcin (Pierzchnica: wieś Szczecno 1815/1)
  44. Balasz Marianna x Jabłoński Marian (Kraków - św. Florian 1837/17)
  45. Balawender Mikołaj x Kulczyński Petronela (Hrubieszów 1838/18)
  46. Balbierczyk Stanisław x Mandzieński Elżbieta (Kraków - św. Florian 1826/73)
  47. Balbiński Marianna x Szeliski Józef (Kraków - św. Szczepan 1811/47)
  48. Balbuk Jan x Behrendt Katarzyna (Raciąż 1909/11)
  49. Balbus Anna x Tereskiewicz Wojciech (Gniew 1829/21)
  50. Balbusa Antoni x Kaminski Joanna (Gniew 1899/7)
  51. ---------- Edward x Klein Cecylia Maria (Gniew 1967/15)
  52. ---------- Franciszka x Wisniewski Franciszek (Gniew 1873/39)
  53. ---------- Jakub x Mazella Józefina (Gniew 1877/1)
  54. ---------- Jan x Stanek Józefina (Gniew 1898/5)
  55. ---------- Leon x Konicki Rozalia (Gniew 1879/34)
  56. ---------- Marta x Lisewski Jan (Gniew 1940/7)
  57. Balbusam Maciej x Zakrzewki Agnieszka (Gniew 1786/3)
  58. Balbuz Anna x Daskowski Andrzej (Gniew 1801/4)
  59. ---------- Elżbieta x Szczuplewski Wojciech (Gniew 1775/30)
  60. ---------- Ewa x Milka Marcin (Gniew 1759/1)
  61. ---------- Katarzyna x Reymanowski Jakub (Gniew 1765/27)
  62. ---------- Katarzyna x Zielinski Jakub (Gniew 1814/40)
  63. ---------- Marianna x Chudoracki Stanisław (Gniew 1742/21)
  64. ---------- Marianna x Krocz Jan (Gniew 1797/22)
  65. Balbuza Agnieszka x Kowalski Bronisław (Gniew 1906/58)
  66. ---------- Anna x Frymarski Jan (Gniew 1912/2)
  67. ---------- Franciszka x Gocek Bernard (Gniew 1903/6)
  68. ---------- Helena x Kucharska Ryszard (Gniew 1959/25)
  69. ---------- Jakub x Degowicz Agnieszka (Gniew 1772/22)
  70. ---------- Jan x Biodrowski Janina (Gniew 1959/21)
  71. ---------- Jan x Buszkowski Anna (Gniew 1803/1)
  72. ---------- Jan x Pawłowski Marianna (Gniew 1801/1)
  73. ---------- Jan x Smieszny Elżbieta (Gniew 1765/21)
  74. ---------- Jan x Szulc Katarzyna (Gniew 1773/9)
  75. ---------- Jan x Węnd Marianna (Gniew 1745/30)
  76. ---------- Maciej x Gurski Anna (Gniew 1777/15)
  77. ---------- Michał x Erupowski Marianna (Gniew 1732/25)
  78. Balcar Stanisław x Kluzka Franciszka (Kraków - św. Florian 1844/38)
  79. Balcer Agnieszka x Sobiecki Paweł (Czermno 1848/14)
  80. ---------- Andrzej x Bażela Tekla (Kraków - św. Salwator 1844/4)
  81. ---------- Anna x Czapla Marcin (Kraków - św. Salwator 1832/152)
  82. ---------- Antoni x Konik Marianna (Kraków - św. Salwator 1838/4)
  83. ---------- Antoni x Woźniak Katarzyna (Borzykowa 1827/21)
  84. ---------- Antoni x Zalewa Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1850/43)
  85. ---------- Gertruda x Zieliński Józef (Gniew 1938/34)
  86. ---------- Jan x Stachowicz Regina (Zielonki 1817/27)
  87. ---------- Jan x Wawronowicz Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1821/31)
  88. ---------- Józef x Maślanka Agata (Kraków - św. Szczepan 1845/51)
  89. ---------- Józefa x Szczepaniak Józef (Czermno 1856/3)
  90. ---------- Magdalena x Molicki Jan (Łoniów 1816/74)
  91. ---------- Marianna x Frantczak Mateusz (Brzeziny 1776/1751)
  92. ---------- Marianna x Wtulich maciej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1764/7)
  93. ---------- Salomea x Hudziak Andrzej (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/73)
  94. ---------- Salomea x Kordas Tomasz (Kraków - św. Salwator 1828/94)
  95. ---------- Wiktoria x Jagodziński Szczepan (Borzykowa 1838/1)
  96. ---------- Wincenty x Kapralski Aniela (Kraków - Wszyscy Święci 1845/32)
  97. ---------- Wojciech x Niesułowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1818/15)
  98. ---------- Wojciech x Wojtowicz Magdalena (Kraków - Mariacka 1814/85)
  99. Balcerak Józef x Chruściel Marianna (Jeżów 1823/19)
  100. ---------- Julianna x Słaby Kacper (Jeżów 1813/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne