Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Badziong (wyników 71):

  1. Badzaszek Piotr x Banaś Małgorzata (Zielonki 1842/7)
  2. Badziąg Anna x Dunajski Jan (Gniew 1842/18)
  3. ---------- Anna x Klein Jakub (Gniew 1856/28)
  4. ---------- Antoni x Romanowski Weronika (Gniew 1919/3)
  5. ---------- Antoni x Romanowski Weronika (Gniew 1919/4)
  6. ---------- Antoni x Urbański Marianna (Gniew 1837/2)
  7. ---------- Antonina x Rajmus Antoni (Gniew 1945/45)
  8. ---------- Barbara x Kantowski Józef (Gniew 1830/17)
  9. ---------- Barbara x Schmidt Jan (Gniew 1833/33)
  10. ---------- Barbara x Wiśniewski Jan (Gniew 1844/61)
  11. ---------- Bolesława x Zicmann Stefan (Barłożno 1938/18)
  12. ---------- Elżbieta x Stasiewski Jan (Gniew 1870/17)
  13. ---------- Franciszek x Mullr Marianna (Gniew 1818/1)
  14. ---------- Franciszek x Otlewski Anna (Gniew 1832/4)
  15. ---------- Franciszka x Dabrowski Maciej (Gniew 1848/8)
  16. ---------- Franciszka x Rogowski Maciej (Barłożno 1861/20)
  17. ---------- Gertruda x Gołębiewski Jan (Gniew 1927/19)
  18. ---------- Jan x Buczynski Maria (Gniew 1885/15)
  19. ---------- Jan x Gużeński Katarzyna (Gniew 1822/2)
  20. ---------- Józef x Budnarowski Anna (Barłożno 1939/6)
  21. ---------- Józef x Słomski Maria (Gniew 1950/1)
  22. ---------- Julianna x Dębicki Kazimierz (Gniew 1819/8)
  23. ---------- Katarzyna x Ciżewski Szymon (Gniew 1840/3)
  24. ---------- Kazimierz x Liczmański Katarzyna (Gniew 1778/8)
  25. ---------- Magdalena x Fitzermann Jan (Gniew 1836/11)
  26. ---------- Magdalena x Żukowski Adam (Gniew 1831/40)
  27. ---------- Marianna x Paluchowski Marcin (Gniew 1796/16)
  28. ---------- Marianna x Paluchowski Szymon (Gniew 1800/21)
  29. ---------- Marianna x Tucholski Michał (Gniew 1836/37)
  30. ---------- Michał x Heyn Anna (Gniew 1841/2)
  31. ---------- Michał x Holtmann Anna (Gniew 1835/2)
  32. ---------- Tomasz x Block Agnieszka (Grabowo kościerskie 1926/6)
  33. ---------- Władysław x Wiśniewski Pelagia (Barłożno 1932/13)
  34. Badziągowski Barbara x Malachowski Paweł (Gniew 1806/16)
  35. ---------- Jan x Zgod Katarzyna (Gniew 1820/2)
  36. ---------- Katarzyna x Lipski Wawrzyniec (Gniew 1786/19)
  37. ---------- Magdalena x Tucholski Szymon (Gniew 1811/29)
  38. ---------- Marianna x Dąmbrowski Kazimierz (Gniew 1781/3)
  39. ---------- Michał x Długonski Anna Magdalena (Gniew 1826/2)
  40. ---------- Michał x Gładykowski Anna (Gniew 1799/3)
  41. ---------- Michał x Sliwinski Barbara (Gniew 1807/1)
  42. ---------- Michał x Woyciechowski Marcjanna (Gniew 1812/2)
  43. Badziak Filip x Andrasiak Rozalia (Buczek 1873/20)
  44. Badziąk Katarzyna x Staskowski Ignacy (Gniew 1854/79)
  45. ---------- Marianna x Zielinski Jan (Gniew 1854/93)
  46. Badziąng Anna x Smantowski Michał (Gniew 1855/51)
  47. ---------- Marianna x Klimek Walenty (Gniew 1855/24)
  48. Badziążka Marianna x Backi Walenty (Gniew 1867/22)
  49. Badzikowski Katarzyna x Bębenek Jan (Chlewiska 1826/16)
  50. Badzimski Stanisława x Fedowski Bernard (Barłożno 1901/21)
  51. Badziong Aluszna x Damrat Tomasz (Barłożno 1849/2)
  52. ---------- Anna x Boyski Jakub (Gniew 1856/4)
  53. ---------- Anna x Sikora Jan (Gniew 1849/87)
  54. ---------- Antoni x Wiśniewski Anna (Gniew 1859/1)
  55. ---------- Elżbieta x Szmenta Augustyn (Barłożno 1862/10)
  56. ---------- Franciszka x Brzoska Józef (Barłożno 1849/1)
  57. ---------- Jan x Czechowski Marianna (Gniew 1871/19)
  58. ---------- Jan x Lazarowicz Karolina (Gniew 1858/4)
  59. ---------- Paulina x Held Marcin (Gniew 1893/22)
  60. ---------- Piotr x Krikowski Marcjanna (Gniew 1862/18)
  61. ---------- Rozalia x Borzechowski Jan (Gniew 1857/7)
  62. ---------- Stanisław x Danel Katarzyna (Barłożno 1832/2)
  63. ---------- Wiktor x Rajski Władysława (Gniew 1950/29)
  64. Badziongowski Anna x Jaworski Franciszek (Gniew 1850/22)
  65. Badźmierowski Izydor x Lampk Anna (Barłożno 1926/1)
  66. Badzmierowski Wojciech x Gałkowski Aranna (Barłożno 1849/11)
  67. Badzmirowski Anna x Krich Franciszek (Barłożno 1898/7)
  68. Badźmirowski Anna x Otlewski Franciszek (Barłożno 1933/32)
  69. Badzmirowski Jan x Lish Katarzyna (Barłożno 1891/12)
  70. ---------- Józef x Lenz Marta (Barłożno 1903/1)
  71. Badżyk Franciszka x Kurek Rudolf (Gniew 1872/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne