Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Badowski (wyników 75):

  1. Badach Antoni x Antoniak Agnieszka (Surhów 1858/13)
  2. Badak Ewa x Dydek Szymon (Górzno k. Garwolina 1722/5)
  3. Badaniec Maciej x Duszyr Marianna (Kraków - Mariacka 1817/41)
  4. Badaszczuk Michał x Czesławski Łucja (Hrubieszów 1857/4)
  5. ---------- Tekla x Siudlikiewicz Benedykt (Hrubieszów 1836/12)
  6. Badawicz Apolonia x Doyka Józef (Łoniów 1817/47)
  7. Bade Anna x Protyna Andrzej (Kraków - św. Anna 1816/10)
  8. Badecka Karolina x Gzyms Jan (Wąsosze k. Konina 1841/12)
  9. Badek Agnieszka x Filipowicz Marcin (Kraków - Mariacka 1841/54)
  10. ---------- Scholastyka x Więciorek Bartłomiej (Jeżów 1821/4)
  11. Badelik Salomea x Zatorski Stanisław (Skała 1886/7)
  12. Badeni Ignacy x Walewski Julianna (Kraków - Mariacka 1812/39)
  13. Badeński Alojzy x Szpionek Joanna (Pabianice 1859/60)
  14. Bader Maksymilian x Bielecki Marianna (Zielonki 1849/19)
  15. Badera Grzegorz x N. Marianna (Dmenin 1678/3)
  16. Baderko Jan x Stępniak Marianna (Babsk 1814/7)
  17. ---------- Marianna x Olędzki Franciszek (Babsk 1820/7)
  18. Baderski Katarzyna x Jasiński Jan (Mikstat 1842/7)
  19. ---------- Magdalena x Piecz Aleksy (Mikstat 1821/2)
  20. ---------- Wawrzyniec x Berkowski Barbara (Mikstat 1827/11)
  21. Badko Klemens x Braniek Franciszka (Kraków - Mariacka 1842/39)
  22. Badkowski Mikołaj x Zaiączkowski Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1851/16)
  23. ---------- Rozalia x Albrecht Marcin (Gniew 1810/1)
  24. Badlik Franciszka x Ziarkowski Piotr (Skała 1883/17)
  25. ---------- Maciej x Boroń Marianna (Skała 1858/12)
  26. ---------- Marianna x Jankowski Łukasz (Skała 1868/7)
  27. Badoski Marianna x Kręcicki Franciszek (Lubraniec 1840/5)
  28. Badotski Antoni x Cho... Józefa (Turek 1894/44)
  29. Badowik Jan x Kogut Katarzyna (Łoniów 1865/17)
  30. Badowski Agnieszka x Górski Edward (Gniew 1963/7)
  31. ---------- Agnieszka x Grabowski Leon (Gniew 1925/18)
  32. ---------- Antoni x Gostyński Franciszka Bogumiła (Jeżów 1820/15)
  33. ---------- Bonawentura x Krupiński Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1849/9)
  34. ---------- Bonawentura x Walczak Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1846/17)
  35. ---------- Czesława x Kozak Stanisław (Gniew 1958/4)
  36. ---------- Elżbieta x Nowak Tomasz (Działoszyce 1878/14)
  37. ---------- Ewa x Majewski Leopold (Płock 1866/37)
  38. ---------- Helena x Skarbiński Stanisław (Kazimierz Biskupi 1924/44)
  39. ---------- Józef x Ptaszyński Franciszka Kunegunda (Kraków - Katedra 1835/18)
  40. ---------- Józef x Ruśkiewicz Klara (Kraków - Wszyscy Święci 1813/34)
  41. ---------- Józefa x Żurek Roch (Mileszki 1871/18)
  42. ---------- Krystyna x Klein Klemens (Gniew 1955/32)
  43. ---------- Marianna x Burczyński Adam (Mileszki 1850/16)
  44. ---------- Marianna x Kowalski Antoni (Mileszki 1864/10)
  45. ---------- Marianna x Recki Jan (Gniew 1936/25)
  46. ---------- Marianna x Spruch Wincenty (Kazimierz Biskupi 1917/5)
  47. ---------- Mikołaj x Doyka Helena (Łoniów 1837/21)
  48. ---------- Stanisława x Wrzeszcz Stanisław (Kazimierz Biskupi 1921/23)
  49. ---------- Tekla x Turalski Zygmunt (Gniew 1952/23)
  50. ---------- Wawrzyniec x Henszel Marianna (Mileszki 1854/23)
  51. ---------- Władysława x Jankowski Konstanty (Hrubieszów 1865/24)
  52. Badulski Maciej x Bajer Józefa (Klimontów 1836/14)
  53. Badura Franciszek x Wojas Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1850/40)
  54. ---------- Karol x Kumorowski Emilia (Kraków - Mariacka 1829/59)
  55. ---------- Katarzyna x Pietrzak Mateusz (Czermno 1865/7)
  56. ---------- Maciej x Kacprzak Aniela (Jelonki 1865/29)
  57. ---------- Wincenty x Sikorski Helena (Kraków - Wszyscy Święci 1820/2)
  58. Badurek Anna x Sulikowski/Szulkowski Wojciech (Brok 1833/10)
  59. ---------- Franciszek x Fidura Marianna (Brok 1834/9)
  60. ---------- Jan x Bałdyga Marianna (Brok 1828/21)
  61. ---------- Jan x Równy Marianna (Brok 1825/10)
  62. ---------- Józef x Równy Weronika (Brok 1827/28)
  63. ---------- Katarzyna x Fabiański Wawrzyniec (Brok 1826/17)
  64. ---------- Łucja x Nieskórski Maciej (Brok 1817/32)
  65. ---------- Michał x Fidura Anna (Brok 1836/48)
  66. ---------- Tomasz x Nieskórski Marianna (Brok 1821/16)
  67. Badurski Wincenty x Słoński Julia (Kraków - Wszyscy Święci 1842/13)
  68. Badyl Apolonia x Adamczyk Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1820/53)
  69. Badylak Barbara x Sliwa Jan (Kraków - św. Szczepan 1840/7)
  70. Badyna Agnieszka x Dąbrowski Wojciech (Ludzisko 1824/0)
  71. ---------- Katarzyna x Rosiński Tomasz (Ludzisko 1837/0)
  72. ---------- Wiktoria x Wiśniowski Wawrzyniec (Ludzisko 1825/0)
  73. ---------- Władysław x Klawiński Apolonia (Ludzisko 1832/0)
  74. Badyński Jan x Tajl Krystyna (Raciąż 1962/4)
  75. ---------- Wojciech x Szymborowzki Marianna (Kazimierz Biskupi 1847/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne