Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bachoski (wyników 93):

  1. Bac Katarzyna x Helt Marcin (Gniew 1732/4)
  2. Baca Barbara x Wojtas Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1911/4)
  3. ---------- Bronisław x Świerczek Ewa (Domosławice, wieś Faliszewice 1912/1)
  4. ---------- Jan x Kotas Agnieszka (Kraków - św. Florian 1846/2)
  5. ---------- Jan x Mendel Maria Klementyna (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1922/4)
  6. ---------- Paweł x Wójtowicz Józefa (Domosławice, wieś Domosławice 1920/2)
  7. ---------- Stanisław x Goryl Józefa (Domosławice, wieś Domosławice 1882/1)
  8. ---------- Stanisław x Koczwara Wiktoria (Domosławice, wieś Domosławice 1922/3)
  9. ---------- Zofia x Krakowski Józef (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1894/2)
  10. Bach Albert x Nadolski Anna (Chwaszczyno 1861/3)
  11. ---------- Albrecht x Brillowski Matylda (Chwaszczyno 1874/6)
  12. ---------- Anna x Janiszewski Gotlib (Brok 1829/19)
  13. ---------- Franciszka x Kempisty Józef (Brok 1836/7)
  14. ---------- Hubert x Klas Daniela (Gniew 1953/15)
  15. ---------- Jan x Kania Marta (Raciąż 1897/24)
  16. ---------- Jan x Kania Rozalia (Raciąż 1901/7)
  17. ---------- Jerzy Zbigniew x Jaciubek Mirosława Izabella (Gniew 1968/15)
  18. ---------- Marianna x Zalcer Józef (Chwaszczyno 1751/4)
  19. ---------- Regina x Czarnecki Mateusz (Chwaszczyno 1752/7)
  20. Bachan Filip x Stępień Franciszka (Gródek 1881/8)
  21. ---------- Marcin x Stasiak Karolina (Gródek 1879/13)
  22. ---------- Tekla x Gogacz Michał (Gródek 1880/11)
  23. ---------- Zofia x Podolecki Felicjan (Gródek 1878/6)
  24. Bachanek Anna x Szczepaniak Roch (Gródek 1890/10)
  25. ---------- Czesław x Bernacik Marianna (Gródek 1880/5)
  26. ---------- Józefa x Bernacik Ignacy (Gródek 1878/3)
  27. ---------- Rozalia x Zawadzak Andrzej (Gródek 1888/1)
  28. Bachar Agnieszka x Grzyb Paweł (Książnice Wielkie 1865/17)
  29. Bachlewicz Anastazja x Rękawik Sebastian (Kazimierz Biskupi 1833/11)
  30. Bachman Marianna x Pilarczyk Szczepan (Grocholice 1884/2)
  31. Bachorek Magdalena x Zdziech Augustyn (Kraków - św. Florian 1818/63)
  32. Bachórka Wojciech x Rudkowski Katarzyna (Lubraniec 1839/1)
  33. Bachorowski Anna x Skotnicki Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1820/14)
  34. ---------- Wojciech x Sobecki Magdalena (Raciążek 1792/3)
  35. Bachoski Antoni x Śliwińśki Barbara (Kraków - Wszyscy Święci 1832/75)
  36. Bachowicz Antonina x Jędyk Wincenty (Chlewiska 1826/17)
  37. Bachowski Anna x Berend Paweł (Gniew 1799/5)
  38. ---------- Stanisław x Porządnicki Marianna Tekla (Kraków - Mariacka 1816/75)
  39. ---------- Walenty x Mikulski Franciszka (Kraków - św. Salwator 1845/15)
  40. Bachra Walenty x Bielecki Franciszka (Pniewnik 1848/7)
  41. Bachrymowicz Andrzej x Opuchowski Marianna (Pniewnik 1861/19)
  42. Bachulski Magdalena x Jaszczeński Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1823/14)
  43. ---------- N. x Wałowicz N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/21)
  44. Baciński Katarzyna x Tobolski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1906/16)
  45. ---------- Katarzyna x Tobolski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1906/16)
  46. Back Felicjanna x Matyasik Andrzej (Końskowola 1646/2)
  47. Backowski Jan x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/36)
  48. Bacz Franciszka x Ozgiewicz (Ozga) Michał (Kraków - Mariacka 1841/43)
  49. ---------- Zofia x Szymborski Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1961/10)
  50. Baczeński Jakub x Piotrowski Marianna (Białobrzegi 1840/3)
  51. ---------- Katarzyna x Kołud Sebastian (Kraków - Mariacka 1824/10)
  52. ---------- Marianna x Wierzbicki Wawrzyniec (Barłożno 1736/7)
  53. Baczewicz Maciej x Urbański Anna (Gniew 1855/2)
  54. Baczewski Marianna x Czepiec Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1824/12)
  55. Baczkiewicz Jan x Wojciechowski Honorata (Kraków - Mariacka 1832/144)
  56. Baczkowski Ignacy x Bruks Marcelina (Gródek 1889/15)
  57. ---------- Marianna x Rozański Mateusz (Raciążek 1834/3)
  58. ---------- Tekla x Zawadzak Aleksander (Gródek 1890/5)
  59. Baczyński Anna x Czapuciński Józef (Kraków - św. Anna 1826/4)
  60. ---------- Filip x Foltyński Anna (Kraków - św. Szczepan 1835/55)
  61. ---------- Jadwiga Teresa x Waligóra Walenty (Kraków - św. Szczepan 1840/18)
  62. ---------- Jadwiga x Waligóra Piotr (Kraków - św. Szczepan 1827/43)
  63. ---------- Jakub x Kołodziej Katarzyna (Kraków - Mariacka 1846/6)
  64. ---------- Jan Chrzciciel x Ryskal Kunegunda (Kraków - św. Krzyż 1844/1)
  65. ---------- Jan Jakub x Janilla Justyna (Kraków - Mariacka 1815/16)
  66. ---------- Jan Kanty x Czajka Marianna (Kraków - św. Szczepan 1838/29)
  67. ---------- Jan x Sikorski Justyna (Kraków - św. Szczepan 1814/161)
  68. Baczynski Jan x Szczepański Zuzanna (Gniew 1776/29)
  69. Baczyński Jan x Szualski Agnieszka (Kraków - św. Krzyż 1829/6)
  70. ---------- Józef x Strzelich Marianna (Kraków - św. Szczepan 1844/29)
  71. Baczynski Józef x Theil Katarzyna (Raciąż 1839/11)
  72. Baczyńśki Julianna x Filipowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1846/11)
  73. Baczyński Katarzyna x Giel Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1832/8)
  74. Baczynski Katarzyna x Nowicki Kazimierz (Gniew 1776/15)
  75. Baczyński Katarzyna Zofia x Wojcik Franciszek (Kraków - Mariacka 1815/84)
  76. Baczyńśki Konstancja x Piecha Mikołaj (Kraków - św. Szczepan 1831/34)
  77. Baczyński Kunegunda x Stankiewicz Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1837/52)
  78. Baczyńśki Małgorzata x Graca Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1827/22)
  79. Baczyński Małgorzata x Paździor Paweł (Kraków - Mariacka 1819/62)
  80. ---------- Małgorzata x Włodarczyk Jakub (Kraków - św. Szczepan 1836/29)
  81. ---------- Marianna x Boruwka Jan (Kraków - Mariacka 1840/25)
  82. ---------- Marianna x Broniarek Józef (Żelazna 1890/5)
  83. ---------- Marianna x Kapłański Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1841/48)
  84. ---------- Marianna x Lenczowski Michał (Kraków - św. Salwator 1841/18)
  85. ---------- Marianna x Szumiec Paweł (Kraków - św. Szczepan 1841/8)
  86. ---------- Mateusz x Głowacki Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1843/27)
  87. Baczyńśki Mateusz x Kamiński Tekla (Kraków - św. Florian 1816/5)
  88. Baczyński Michał x Moczydłowski Emilia (Kraków - św. Salwator 1845/14)
  89. ---------- Regina x Chechelski Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1825/11)
  90. ---------- Regina x Musiał Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1848/28)
  91. ---------- Salomea x Koszowski Michał (Kraków - Mariacka 1822/50)
  92. ---------- Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/74)
  93. ---------- Zuzanna x Graca Jan (Kraków - św. Szczepan 1819/57)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne