Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Błażejewski (wyników 853):

  1. Błach Elżbieta x Duraj Adam (Pabianice 1859/69)
  2. ---------- Jan x Dąbrowski Barbara (Łoniów 1818/100)
  3. ---------- Katarzyna x Wiatrowski Mateusz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1835/1)
  4. ---------- Marianna x Koziróg Franciszek (Borszewice 1850/22)
  5. ---------- Rozalia x Plewiński Franciszek (Kraszewice 1889/68)
  6. Błachnio Alicja x Niezgoda Antoni (Górzno k. Garwolina 1927/15)
  7. ---------- Antoni x Pieniążek Helena (Górzno k. Garwolina 1934/31)
  8. ---------- Ewa x Marciniak Andrzej (Okrzeja 1848/52)
  9. ---------- Franciszek x Pawlak Rozalia (Okrzeja 1854/25)
  10. ---------- Franciszka x Pieniążek Józef (Górzno k. Garwolina 1889/20)
  11. ---------- Jan x Rogulski Lucyna (Górzno k. Garwolina 1961/12)
  12. ---------- Józef x Pytlarczyk Janina (Górzno k. Garwolina 1946/20)
  13. ---------- Józef x Szczubelski Marianna (Okrzeja 1863/16)
  14. ---------- Józefa x Owczarczyk Władysław (Górzno k. Garwolina 1926/4)
  15. ---------- Krystyna x Parzyszek Feliks (Górzno k. Garwolina 1961/7)
  16. ---------- Maria x Talarek Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1969/1)
  17. ---------- Marianna x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1969/40)
  18. ---------- Zofia x Turek Łukasz (Górzno k. Garwolina 1770/6)
  19. Błachno Andrzej x Jagielski Julianna (Skała 1883/12)
  20. ---------- Andrzej x Piotrowski Marianna (Skała 1825/11)
  21. ---------- Andrzej x Żmudzki Józefa (Skała 1869/2)
  22. ---------- Apolonia x Boroń Florian (Skała 1858/3)
  23. ---------- Franciszek x Opalski Marianna (Skała 1830/3)
  24. ---------- Franciszek x Wilk Tekla (Skała 1871/2)
  25. ---------- Franciszka x Katarzyński Piotr (Skała 1851/5)
  26. ---------- Franciszka x Starczyński Piotr (Skała 1881/8)
  27. ---------- Joanna x Postolski Antoni (Skała 1879/16)
  28. ---------- Józef x Wilk Marianna (Skała 1853/1)
  29. ---------- Katarzyna x Domagalski Jan (Skała 1817/11)
  30. ---------- Katarzyna x Madejski Jan (Skała 1807/1)
  31. ---------- Małgorzata x Mleczkowski Wojciech (Skała 1822/11)
  32. ---------- Małgorzata x Żurek Józef (Skała 1836/10)
  33. ---------- Marianna x Odrobiński Marcin (Skała 1870/8)
  34. ---------- Mikołaj x Marciński Agnieszka (Skała 1882/12)
  35. ---------- Piotr x Morawski Marianna (Skała 1886/5)
  36. ---------- Rozalia x Dziubek Stanisław (Skała 1864/2)
  37. ---------- Salomea x Boroń Kazimierz (Skała 1832/2)
  38. ---------- Salomea x Kalisiński Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1811/6)
  39. ---------- Salomea x Wardyński Franciszek (Skała 1859/11)
  40. ---------- Wincenty x Boroń Katarzyna (Skała 1870/11)
  41. ---------- Wojciech x Sobucki Rozalia (Skała 1852/13)
  42. ---------- Zofia x Opalski Paweł (Skała 1825/9)
  43. Błachowiak Jakub x Kosmalski Marianna (Wieniec 1808/515)
  44. Błachowicz Barbara x Stolarczyk Grzegorz (Dmenin 1811/2)
  45. ---------- Barbara x Stolarczyk Wawrzyniec (Dmenin 1795/7)
  46. ---------- Dorota x Piestrzyński Wojciech (Dmenin 1797/3)
  47. ---------- Ewa x Domagałka Szczepan (Dmenin 1781/4)
  48. ---------- Feliks x Pijanka Jadwiga (Bebelno 1885/9)
  49. ---------- Jan x Błaszkowski Marianna (Dmenin 1802/4)
  50. ---------- Jan x Piestrzyński Salomea (Dmenin 1761/1)
  51. ---------- Józef x Moskalik (Moskalówka) Barbara (Dmenin 1768/1)
  52. ---------- Julianna x Strzelczyk Leonard (Dmenin 1776/3)
  53. ---------- Katarzyna x Bogubowicz Aleksander (Borzykowa 1863/18)
  54. ---------- Katarzyna x Kowalczyk Tomasz (Dmenin 1779/6)
  55. ---------- Katarzyna x Nowakowski Grzegorz (Dmenin 1781/1)
  56. ---------- Katarzyna x Przyradzki Franciszek (Grocholice 1887/44)
  57. ---------- Krystyna x Krzyżanowski Bartłomiej (Dmenin 1796/10)
  58. ---------- Kunegunda x Kwiatkowski Jan (Wieniec 1805/472)
  59. ---------- Łucja x Musialik Bartłomiej (Dmenin 1824/3)
  60. ---------- Maciej x Nowak Justyna (Dmenin 1787/1)
  61. ---------- Marcin x Jagusiak Magdalena (Dmenin 1884/22)
  62. ---------- Marcjanna x Rudzki (Kaszewiak) Tomasz (Dmenin 1817/5)
  63. ---------- Marek x Kowalski Katarzyna (Dmenin 1817/7)
  64. ---------- Marianna x Kmiecik Paweł (Dmenin 1760/3)
  65. ---------- Marianna x Pożoski Błażej (Dmenin 1800/2)
  66. ---------- Paweł x Wrona Klara (Dmenin 1780/2)
  67. ---------- Piotr x Szadkowski Zofia (Dmenin 1797/8)
  68. ---------- Salomea x Domagałka Jan (Dmenin 1763/3)
  69. ---------- Tomasz x Ostrowicz Marianna (Dmenin 1747/2)
  70. ---------- Walentyna x Szadkowski Walenty (Dmenin 1790/11)
  71. ---------- Wincenty x Kowalczyk Zofia (Dmenin 1805/1)
  72. ---------- Zofia x Purola Mateusz (Dmenin 1742/2)
  73. Błachowiczek Kazimierz x N. Zofia (Dmenin 1738/2)
  74. ---------- Maciej x Kowalczyk Wiktoria (Dmenin 1784/6)
  75. ---------- Szymon x Kępa Marianna (Dmenin 1735/1)
  76. Błachut Jakub x Piątek Marianna (Bebelno 1835/5)
  77. ---------- Jan x Szyngler Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1812/17)
  78. ---------- Józef x Tomaścik Katarzyna (Dzierzgów 1825/15)
  79. ---------- Szymon x Kuc Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1826/22)
  80. ---------- Szymon x Nalepa Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1838/4)
  81. ---------- Tekla x Sachadyna Szymon (Dzierzgów 1826/1)
  82. ---------- Wincenty x Jędryszowski Rozalia (Kraków - Boże Ciało 1819/60)
  83. Błachutowski Katarzyna x Doliński Stanisław (Kraków - Mariacka 1821/49)
  84. Bładowski Marianna x Kmieciowski Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/16)
  85. Bładyga Antonina x Bobrowski Julian (Gniew 1938/13)
  86. Bładys Jacek x Łaźniowski Franciszka (Kraków - Mariacka 1841/22)
  87. Bładziach Józef x Klimkiewicz Józefa (Łoniów 1862/29)
  88. Bładzikowski Józef x Kriekowski Edyta (Gniew 1961/30)
  89. Błajszczak Mikołaj x Gacek Marianna (Działoszyce 1831/11)
  90. Błajszczyk Andrzej x Burak Anna (Działoszyce 1849/8)
  91. Błapkowski Franciszek x Żmudziński Katarzyna (Barłożno 1821/5)
  92. Błarzejowski Wawrzyniec x Grudnikowski Katarzyna (Kraków - św. Anna 1822/6)
  93. Błarzynkiewicz Rozalia x Stachowiak Marcin (Kazimierz Biskupi 1845/4)
  94. Błaś Urszula x Majka Jan (Działoszyce 1879/21)
  95. Błasiak Agata x Szaraniec Marcin (Łoniów 1827/30)
  96. ---------- Agnieszka x Niewrzałek Michał (Łoniów 1865/9)
  97. ---------- Anna x Kogut Wincenty (Łoniów 1848/11)
  98. ---------- Antonina x Niedźwiedzki Antoni (Żytno 1893/22)
  99. ---------- Brygida x Antonik Wawrzyniec (Łoniów 1844/17)
  100. ---------- Franciszek x Sobczak Marianna (Łoniów 1827/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne