Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do B±kowski (wyników 199):

  1. B±k Adam x Jędrzejewski Krystyna (Górzno k. Garwolina 1973/28)
  2. ---------- Adam x Wójtowicz Katarzyna (Opole Lubelskie 1859/53)
  3. ---------- Agata x D±bek Stanisław (Łoniów 1848/7)
  4. ---------- Agata x Korna¶ Wojciech (Połaniec 1872/21)
  5. ---------- Agata x Rugała Szymon (Połaniec 1873/26)
  6. ---------- Agnieszka x KoĽbiał Józef (Gnojno 1836/36)
  7. ---------- Agnieszka x Podsiadły Michał (Gródek 1894/5)
  8. ---------- Agnieszka x Sucharski Wawrzyniec (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/6)
  9. ---------- Agnieszka x Szewczyk Wojciech (Opole Lubelskie 1858/8)
  10. ---------- Albert x Stępień Zofia (Gnojno 1735/1)
  11. ---------- Anastazja x Konciński Michał (Czemierniki 1814/34)
  12. ---------- Andrzej x Dozin Katarzyna (Gniew 1733/16)
  13. ---------- Anna x Błasiak Maciej (Łoniów 1855/20)
  14. ---------- Antoni x Alikiewicz Marianna (Brzeziny 1787/2031)
  15. ---------- Antoni x Borek Franciszka (Pierzchnica: wie¶ Szczecno 1903/3)
  16. ---------- Antoni x Lis Franciszka (Górzno k. Garwolina 1931/6)
  17. ---------- Antoni x Rybakowski Krystyna (Górzno k. Garwolina 1946/7)
  18. ---------- Antoni x Sowa Marianna (Okrzeja 1857/5)
  19. ---------- Antoni x Szczur Teresa (Łoniów 1819/290)
  20. ---------- Antonina x Musiał Jakub (Gnojno 1843/37)
  21. ---------- Apolonia x Lepa Marcin (Gródek 1880/16)
  22. ---------- Apolonia x Szmalerz Wawrzyniec (Łoniów 1848/26)
  23. ---------- Barbara x Rocławski Henryk (Raci±ż 1975/12)
  24. ---------- Bartłomiej x Pudło Konstancja (Gnojno 1859/3)
  25. ---------- Bartłomiej x Sobala Agnieszka (Gnojno 1832/39)
  26. ---------- Bartłomiej x Stępień Helena (Pierzchnica: wie¶ Pierzchnica 1788/11)
  27. ---------- Bolesław x Bezler Marianna (Górzno k. Garwolina 1939/35)
  28. ---------- Bolesław x Łukaszek Zofia (Niekrasów ¦więtokrzyski 1945/11)
  29. ---------- Brygida x Chołuj Antoni (Gródek 1888/2)
  30. ---------- Brygida x Trela Łukasz (Koprzywnica 1822/22)
  31. ---------- Elżbieta x Sowa Józef (Okrzeja 1838/2)
  32. ---------- Ewa x Gral Mateusz (Okrzeja 1843/17)
  33. ---------- Ewa x Wawszczyk Tomasz (Gnojno 1843/24)
  34. ---------- Ewa x Zawierucha Michał (Gnojno 1752/6)
  35. ---------- Filipina x Kowalski Stefan (Górzno k. Garwolina 1944/20)
  36. ---------- Franciszek x Janczyk Dorota (Obiechów 1836/6)
  37. ---------- Franciszek x Swojnog Katarzyna (Borzykowa 1867/14)
  38. ---------- Franciszek x Szarańcza Marianna (Łoniów 1863/20)
  39. ---------- Franciszka x Brzeski Józef (Górzno k. Garwolina 1940/20)
  40. ---------- Franciszka x Minor Piotr (Gnojno 1833/49)
  41. ---------- Grzegorz x Rogalski Helena (Okrzeja 1853/34)
  42. ---------- Helena x Głasek Alfons (Górzno k. Garwolina 1948/6)
  43. ---------- Hieronim x Popysz Katarzyna (Połaniec 1868/5)
  44. ---------- Ignacy x Godzwon Marianna (Połaniec 1873/42)
  45. ---------- Irena x Kałużny Stefan (Raci±ż 1982/2)
  46. ---------- Jadwiga x Czarnecki Ignacy (Koprzywnica 1832/11)
  47. ---------- Jadwiga x Parzyszek Stanisław (Górzno k. Garwolina 1963/12)
  48. ---------- Jadwiga x Sajda Stanisław (Połaniec 1875/44)
  49. ---------- Jadwiga x Sobala Paweł (Gnojno 1861/2)
  50. ---------- Jakub x Pasternak Marianna (Gnojno 1745/17)
  51. ---------- Jakub x Włodarczyk Julianna (Dmenin 1818/3)
  52. ---------- Jan x Cecol Franciszka (Łoniów 1826/10)
  53. ---------- Jan x Maj Karolina (Połaniec 1866/15)
  54. ---------- Jan x Mielcarz Franciszka (Łoniów 1874/12)
  55. ---------- Jan x Pollens Regina (Gniew 1959/35)
  56. ---------- Jan x Sowa Zofia (Okrzeja 1865/11)
  57. ---------- Jan x Staszczyk Marianna (Łoniów 1856/10)
  58. ---------- Jan x Stroński Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1965/28)
  59. ---------- Jan x Struszczyk Franciszka (Skórkowice 1882/17)
  60. ---------- Jan x Wiatr Stefania (Niekrasów ¦więtokrzyski 1925/9)
  61. ---------- Józef x Bnięda Marianna (Opole Lubelskie 1860/22)
  62. ---------- Józef x Chrzurzcz Marianna (Borzykowa 1861/12)
  63. ---------- Józef x Frycz Józefa (Niekrasów ¦więtokrzyski 1926/28)
  64. ---------- Józef x Ziegert Weronika (Gniew 1925/27)
  65. ---------- Józefa x Florczak Marcin (Buczek 1875/14)
  66. ---------- Józefa x Zeler Antoni (Budziszewice 1870/10)
  67. ---------- Julianna x Purola Ignacy (Dmenin 1808/3)
  68. ---------- Julianna x Włodarczyk Mikołaj (Dmenin 1840/2)
  69. ---------- Kanty x ¦mietanka Katarzyna (Gródek 1885/10)
  70. ---------- Katarzyna x Chmielowski Szymon (Gnojno 1832/42)
  71. ---------- Katarzyna x Kurkowski Maciej (Gniew 1766/20)
  72. ---------- Katarzyna x ¦wierczek Piotr (Domosławice, wie¶ Domosławice 1895/3)
  73. ---------- Katarzyna x Winka Krzysztof (Gniew 1764/14)
  74. ---------- Katarzyna x Wojtasik Tadeusz (Borzykowa 1851/31)
  75. ---------- Kazimierz x Sadło Łucja (Gnojno 1759/18)
  76. ---------- Kazimierz x Włodarczyk Apolonia (Borzykowa 1827/6)
  77. ---------- Konstancja x Szłapa Jan (Gniew 1927/25)
  78. ---------- Krystyna x Biekenuza Marcin (Gniew 1733/31)
  79. ---------- Ludwik x Kusik Agnieszka (Łoniów 1861/13)
  80. ---------- Maciej x Gaj Małgorzata (Dmenin 1807/5)
  81. ---------- Magdalena x Milowicz Marcin (Gnojno 1822/4)
  82. ---------- Magdalena x Żmuda Józef (Połaniec 1871/19)
  83. ---------- Małgorzata x Bugaj Tomasz (Gnojno 1840/17)
  84. ---------- Małgorzata x Krzyżanowski Jan (Kraków - Boże Ciało 1818/69)
  85. ---------- Marcin x Jamioł Dorota (Gnojno 1747/6)
  86. ---------- Marek x Tomczyk Agnieszka (Chlewiska 1834/26)
  87. ---------- Maria x Bajczyk Jerzy (Raci±ż 1968/14)
  88. ---------- Marianna x Bugaj Michał (Połaniec 1862/45)
  89. ---------- Marianna x Chojnacki Baltazar (Gnojno 1756/14)
  90. ---------- Marianna x D±browski Marcin (Połaniec 1876/28)
  91. ---------- Marianna x Kwapisz Mikołaj (Gnojno 1834/1)
  92. ---------- Marianna x Owczarczyk Piotr (Górzno k. Garwolina 1894/23)
  93. ---------- Marianna x Pawlik Michał (Bebelno 1853/10)
  94. ---------- Marianna x Piwowarczyk Tomasz (Skała 1838/5)
  95. ---------- Marianna x Sowa Antoni (Okrzeja 1839/4)
  96. ---------- Marianna x Sowa Jan (Okrzeja 1850/39)
  97. ---------- Marianna x Szmalera Jan (Łoniów 1866/10)
  98. ---------- Mateusz x Piętka Konstancja (Mileszki 1849/17)
  99. ---------- Michał x Tuchowski Franciszka (Łoniów 1870/12)
  100. ---------- Mikołaj x Jędrzejewski Franciszka (Budziszewice 1870/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ¶lubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne