Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Armatowski (wyników 64):

  1. Armaciński Marianna x Kryszak Michał (Kazimierz Biskupi 1841/29)
  2. Armanowicz Karol x Ziółkowski Katarzyna (Nieborów 1808/2)
  3. ---------- Zofia x Markuszewski Jan (Nieborów 1827/4)
  4. Armański Agnieszka x Kuskowicz Piotr (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/6)
  5. ---------- Antonina x Bryk Mateusz (Pierzchnica: wieś Osiny 1890/3)
  6. ---------- Baltazar x Szwarc Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1848/2)
  7. ---------- Franciszek x Marcjan Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1878/1)
  8. ---------- Ignacy x Kowalski Magdalena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1891/7)
  9. ---------- Jan x Dróżdż Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/11)
  10. ---------- Jan x Dudkiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1821/1)
  11. ---------- Jan x Łachowski Rozalia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1864/7)
  12. ---------- Katarzyna x Górski Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1852/2)
  13. ---------- Marianna x Powałkiewicz Kazimierz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1820/9)
  14. ---------- Paweł x Białek Wiktoria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1836/7)
  15. ---------- Piotr x Żubrowski Antonina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1880/2)
  16. ---------- Teresa x Olszewski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1896/1)
  17. ---------- Teresa x Olszewski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1903/2)
  18. ---------- Tomasz x Laskorzyński Łucja (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1844/6)
  19. ---------- Wawrzyniec x Sroka Antonina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1888/2)
  20. ---------- Zofia x Kołek Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1824/2)
  21. Armata Anna x Rudacki Tefil (Cisów 1919/1)
  22. ---------- Marijanna x Pawlik Józef (Cisów 1939/14)
  23. Armatoski Jan x Mazurek Zofia (Kazimierz Biskupi 1817/21)
  24. Armatowski Agnieszka x Krużycki Franciszek Ksawery (Grabowo kościerskie 1907/7)
  25. ---------- Anna x Byczkowski Jakub (Grabowo kościerskie 1862/8)
  26. ---------- Anna x Engler Józef (Grabowo kościerskie 1843/1)
  27. ---------- Anna x Stolz Józef (Grabowo kościerskie 1919/16)
  28. ---------- Anna x Zarembski Ignacy (Grabowo kościerskie 1868/11)
  29. ---------- Antoni x Boike Dorota (Grabowo kościerskie 1836/8)
  30. ---------- Antonia x Kulwikowski Antoni (Grabowo kościerskie 1874/3)
  31. ---------- Antonina x Flissykowski Jan (Grabowo kościerskie 1893/2)
  32. ---------- Elżbieta x Czerwonka Walenty Antoni (Grabowo kościerskie 1899/1)
  33. ---------- Elżbieta x Groth Józef (Grabowo kościerskie 1857/2)
  34. ---------- Elżbieta x Mallachowski Józef (Grabowo kościerskie 1840/1)
  35. ---------- Elżbieta x Tomalla Franciszek (Grabowo kościerskie 1843/5)
  36. ---------- Ewa x Grota Piotr Paweł (Grabowo kościerskie 1890/3)
  37. ---------- Ewa x Szopiński Edward (Stężyca 1894/44)
  38. ---------- Franciszek x Klassa Marianna (Grabowo kościerskie 1901/10)
  39. ---------- Franciszek x Wiśniewski Stefania (Barłożno 1935/16)
  40. ---------- Hieronim x Kapica Marianna (Stężyca 1894/39)
  41. ---------- Hieronim x Kapica Paulina (Grabowo kościerskie 1903/2)
  42. ---------- Jakub x Kupetowski Elżbieta (Grabowo kościerskie 1846/1)
  43. ---------- Jan x Butowski Tekla (Stężyca 1860/11)
  44. ---------- Jan x Grzywacz Franciszka (Grabowo kościerskie 1906/15)
  45. ---------- Jan x Kapica Julianna (Stężyca 1875/4)
  46. ---------- Jan x Plicht Elżbieta (Grabowo kościerskie 1835/1)
  47. ---------- Jan x Ugowski Katarzyna (Grabowo kościerskie 1887/4)
  48. ---------- Józef x Grosz Agata (Grabowo kościerskie 1870/2)
  49. ---------- Józef x Stenka Marianna (Stężyca 1875/2)
  50. ---------- Klemens Franciszek x Szczypiorowski Otylia (Grabowo kościerskie 1924/2)
  51. ---------- Leona x Sarnowski Zygmunt (Grabowo kościerskie 1917/1)
  52. ---------- Maria x Krefta Paweł (Grabowo kościerskie 1848/3)
  53. ---------- Marianna x Denyast Bogumił (Grabowo kościerskie 1840/5)
  54. ---------- Marianna x Grosz Jakub (Grabowo kościerskie 1872/10)
  55. ---------- Marianna x Jakubecki Maciej (Grabowo kościerskie 1865/4)
  56. ---------- Marianna x Kreft Jan (Grabowo kościerskie 1868/10)
  57. ---------- Marta x Skrzypkowski Józef (Grabowo kościerskie 1903/3)
  58. ---------- Michał x Block Anna (Grabowo kościerskie 1861/1)
  59. ---------- Michał x Grosz Marianna (Grabowo kościerskie 1843/8)
  60. ---------- Michał x Stolz Ewa (Grabowo kościerskie 1844/9)
  61. ---------- Paulina x Netzel Józef (Grabowo kościerskie 1874/6)
  62. ---------- Waleria x Młyński Leon (Grabowo kościerskie 1902/3)
  63. Armiński Franciszek x Holly Karolina (Kraków - św. Szczepan 1820/82)
  64. Armołowicz Jan x Grabowski Józefa (Kraków - Mariacka 1834/119)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne