Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Arent (wyników 110):

  1. Arel Katarzyna x Chojnicki Adam (Barłożno 1702/6)
  2. Arelt Tadeusz x Laskowski Bronisława (Kazimierz Biskupi 1927/12)
  3. Arend Maciej x Król Katarzyna (Gieczno 1814/11)
  4. Arendarczyk Agata x Wawszczyk Tomasz (Gnojno 1821/16)
  5. ---------- Agnieszka x Fortuna Jakub (Gnojno 1753/10)
  6. ---------- Agnieszka x Makówka Józef (Gnojno 1816/19)
  7. ---------- Agnieszka x Pasternak Franciszek (Gnojno 1827/7)
  8. ---------- Agnieszka x Toporski Wojciech (Gnojno 1824/36)
  9. ---------- Andrzej x Zawierucha Marianna (Gnojno 1828/20)
  10. ---------- Antonina x Krąż Maciej (Gnojno 1836/21)
  11. ---------- Antonina x Sokołowski Ignacy (Gnojno 1840/48)
  12. ---------- Barbara x Makówka Tomasz (Gnojno 1811/1)
  13. ---------- Bartłomiej x Kosowicz Dorota (Gnojno 1740/15)
  14. ---------- Bartłomiej x Zych Zofia (Gnojno 1737/14)
  15. ---------- Ewa x Łukawski Maciej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1834/3)
  16. ---------- Franciszka x Gamoń Feliks (Gnojno 1832/3)
  17. ---------- Franciszka x Kalatura Franciszek (Gnojno 1840/38)
  18. ---------- Franciszka x Makówka Kazimierz (Gnojno 1864/13)
  19. ---------- Franciszka x Musiał Kazimierz (Gnojno 1832/4)
  20. ---------- Jadwiga x Makowski Stanisław (Gnojno 1860/22)
  21. ---------- Jadwiga x Zawierucha Maciej (Gnojno 1832/28)
  22. ---------- Jakub x Rybicki Franciszka (Gnojno 1824/1)
  23. ---------- Jan x Białowąs Marianna (Gnojno 1833/12)
  24. ---------- Jan x Celejowski Rozalia (Gnojno 1828/3)
  25. ---------- Jan x Czechowski Marianna (Gnojno 1740/12)
  26. ---------- Jan x Pasternak Helena (Gnojno 1851/11)
  27. ---------- Józefa x Białowąs Jan (Gnojno 1822/43)
  28. ---------- Julianna x Książek Jan (Gnojno 1871/4)
  29. ---------- Karol x Dydo Ewa (Gnojno 1834/14)
  30. ---------- Katarzyna x Gromiec Jerzy (Gnojno 1828/4)
  31. ---------- Katarzyna x Musiał Dominik (Gnojno 1858/62)
  32. ---------- Katarzyna x Musiał Kacper (Gnojno 1863/5)
  33. ---------- Katarzyna x Nędza Jan (Gnojno 1818/2)
  34. ---------- Kazimierz x Makówka Małgorzata (Gnojno 1761/1)
  35. ---------- Kazimierz x Stawiarz Jadwiga (Gnojno 1739/21)
  36. ---------- Magdalena x Rak Stefan (Gnojno 1836/23)
  37. ---------- Magdalena x Więckowski Jan (Gnojno 1827/20)
  38. ---------- Małgorzata x Stawiarski Jan (Gnojno 1871/35)
  39. ---------- Małgorzata x Stępień Stanisław (Gnojno 1826/26)
  40. ---------- Marcin x Gamoński Tekla (Gnojno 1840/34)
  41. ---------- Marcin x Podgórski Elżbieta (Gnojno 1754/14)
  42. ---------- Marianna x Banasik Walenty (Gnojno 1834/39)
  43. ---------- Marianna x Boroń Wojciech (Gnojno 1832/50)
  44. ---------- Marianna x Krowa Jan (Gnojno 1824/30)
  45. ---------- Marianna x Makówka Karol (Gnojno 1832/46)
  46. ---------- Marianna x Marzec Wincenty (Gnojno 1827/26)
  47. ---------- Marianna x Pasternak Bernard (Gnojno 1856/32)
  48. ---------- Marianna x Pasternak Grzegorz (Gnojno 1821/38)
  49. ---------- Marianna x Sas Jan (Gnojno 1853/33)
  50. ---------- Marianna x Widomski Piotr (Gnojno 1854/46)
  51. ---------- Michał x Stróżycki Katarzyna (Gnojno 1845/23)
  52. ---------- Michał x Wawszczyk Katarzyna (Gnojno 1849/22)
  53. ---------- Piotr x Makówka Scholastyka (Gnojno 1857/5)
  54. ---------- Piotr x Musiał Marianna (Gnojno 1850/30)
  55. ---------- Piotr x Nowiński Marianna (Gnojno 1828/34)
  56. ---------- Rozalia x Musiał Joachim (Gnojno 1817/11)
  57. ---------- Sebastian x Jamioł Marianna (Gnojno 1754/5)
  58. ---------- Stanisław x Białowąs Agnieszka (Gnojno 1858/32)
  59. ---------- Stanisław x Trela Zofia (Gnojno 1837/20)
  60. ---------- Teresa x Stępień Bartłomiej (Gnojno 1832/71)
  61. ---------- Tomasz x Zawierucha Katarzyna (Gnojno 1757/4)
  62. ---------- Wawrzyniec x Pasternak Regina (Gnojno 1744/4)
  63. ---------- Wincenty x Kwapisz Dorota (Gnojno 1859/25)
  64. ---------- Wincenty x Musiał Agnieszka (Gnojno 1851/19)
  65. Arendarski Elżbieta x Ogłoza Wincenty (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1828/2)
  66. ---------- Kacper x Celejowski Marianna (Gnojno 1830/10)
  67. ---------- Sebastian x Panak Katarzyna (Gnojno 1830/12)
  68. ---------- Wincenty x Dudek Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1897/1)
  69. Arendt Aleksander x Rogowski Teofila (Grudusk 1888/30)
  70. ---------- Anna x Borucki Andrzej (Gniew 1849/6)
  71. ---------- Anna x Chojnski Jakub (Gniew 1849/10)
  72. ---------- Anna x Krzyżanowski Jan (Gniew 1849/44)
  73. ---------- Augusta Anna x Litzau Leon (Grabowo kościerskie 1895/5)
  74. ---------- Barbara x Kwiatkowski Wojciech (Gniew 1820/25)
  75. ---------- Eleonora x Szpliter Jakub (Barłożno 1772/9)
  76. ---------- Elżbieta x Drabant Piotr (Barłożno 1771/10)
  77. ---------- Franciszek x Wisniewski Agnieszka (Gniew 1793/2)
  78. ---------- Franciszka x Pufelski Franciszek (Gniew 1873/49)
  79. ---------- Jakub x Styba Barbara (Gniew 1841/1)
  80. ---------- Jakub x Zielinski Katarzyna (Gniew 1814/1)
  81. ---------- Jan x Tucholski Katarzyna (Gniew 1820/1)
  82. ---------- Julianna x Zarn Augustyn (Wąsosze k. Konina 1840/7)
  83. ---------- Katarzyna x Kleyna Wawrzyniec (Barłożno 1829/6)
  84. ---------- Katarzyna x Kuchenny Andrzej (Gniew 1873/37)
  85. ---------- Katarzyna x Myszyński Jakub (Barłożno 1769/6)
  86. ---------- Katarzyna x Sulikowski Jan (Gniew 1842/63)
  87. ---------- Konstancja x Konkel Jan (Barłożno 1769/3)
  88. ---------- Maciej x Cicier Małgorzata (Gniew 1821/2)
  89. ---------- Maciej x Kozłowski Anna (Gniew 1837/1)
  90. ---------- Maciej x Szkodowski Katarzyna (Gniew 1857/1)
  91. ---------- Michał x Hellas Matylda (Grabowo kościerskie 1865/7)
  92. ---------- Paulina x Karnath Franciszek (Grabowo kościerskie 1881/7)
  93. ---------- Rozalia x Czerwiński Marcin (Raciąż 1919/38)
  94. ---------- Rozalia x Schatz Jan (Gniew 1856/53)
  95. ---------- Stanisław x Plichta Anna (Grabowo kościerskie 1928/9)
  96. ---------- Zuzanna x Kłoda Jakub (Gniew 1846/30)
  97. Arent Anna x Kujawski Jan (Papowo Toruńskie 1810/10)
  98. ---------- Anna x Kurowski Jan (Barłożno 1828/5)
  99. ---------- Augustyn x Zęklewski Florentyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/3)
  100. ---------- Jerzy x Lulewski Katarzyna (Barłożno 1766/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne