Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Andrzejewski (wyników 62):

  1. Anderski Anna x Kucieński Stefan (Kraków - Mariacka 1829/15)
  2. ---------- Helena x Wabiński Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1833/28)
  3. Andre Konstanty x Jabłoński Marianna (Bebelno 1870/5)
  4. ---------- Marianna x Smoliński Antoni (Bebelno 1885/4)
  5. Andro Augusta x Stawikowski Jan (Gniew 1848/38)
  6. ---------- Deodat x Beierin Julianna Fryderyka (Gniew 1813/1)
  7. ---------- N. x Reinbold Walenty (Gniew 1849/79)
  8. Andrze Katarzyna x Kwitnowski Marcin (Gniew 1767/20)
  9. Andrzeejewski Marianna x Myszkowski Antoni (Kazimierz Biskupi 1846/2)
  10. Andrzejeski Jan x Michalski Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1863/15)
  11. ---------- Rozalia x Gileski Stanisław (Łomna 1892/3)
  12. ---------- Rozalia x Sobczak Jakub (Kazimierz Biskupi 1818/27)
  13. Andrzejewski Aleksander x Grabowski Józefa (Grudusk 1883/27)
  14. ---------- Anna x Jakubowski Michał (Kazimierz Biskupi 1894/18)
  15. ---------- Anna x Jakubowski Michał (Kazimierz Biskupi 1894/18)
  16. ---------- Anna x Moski Augustyn (Gieczno 1820/14)
  17. ---------- Antoni x Gryczewski Petronela (Brok 1819/7)
  18. ---------- Antoni x Jabłoński Ludwika (Grudusk 1876/9)
  19. ---------- Antoni x Krętkowski Marianna (Grudusk 1875/9)
  20. ---------- Antoni x Osada Kazimiera (Kazimierz Biskupi 1928/48)
  21. ---------- Antoni x Wysocka Marianna (Kraków - Mariacka 1838/48)
  22. ---------- Antonina x Zielonka Wojciech (Turek 1890/15)
  23. ---------- Benedykt x N. Konstancya (Raciążek 1799/3)
  24. ---------- Daniel x Rzętała Weronika (Górzno k. Garwolina 1937/43)
  25. ---------- Franciszek x Jaśkiewicz Anna (Grudusk 1873/9)
  26. ---------- Franciszek x Łukaszewski Marianna (Grudusk 1883/25)
  27. ---------- Franciszek x Skrobiński Wiktoria (Grudusk 1875/15)
  28. ---------- Franciszka x Maciejak Ignacy (Grudusk 1893/17)
  29. ---------- Franciszka x Uleowski Józef (Gniew 1900/12)
  30. ---------- Grzegorz x Kochanowski Zofia (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/114)
  31. ---------- Jadwiga x Gałązka Włodzimierz (Górzno k. Garwolina 1969/44)
  32. ---------- Jan x Gumuła Anna (Skała 1810/5)
  33. ---------- Jan x Włodarczyk Marianna (Kazimierz Biskupi 1930/9)
  34. ---------- Józef x Zych Ludwika (Turek 1890/81)
  35. ---------- Józefa x Koniewski Nepomucen (Kazimierz Biskupi 1891/14)
  36. ---------- Julianna x Skalski Wawrzyniec (Grudusk 1875/6)
  37. ---------- Katarzyna x Szymański Walenty (Kazimierz Biskupi 1860/22)
  38. ---------- Konstanty x Targas Stanisława (Kazimierz Biskupi 1923/55)
  39. ---------- Ludwik x Krzykowski Konstancja (Grudusk 1893/27)
  40. ---------- Magdalena x Komor Michał (Grudusk 1873/18)
  41. ---------- Marianna x Antczak Mikołaj (Grudusk 1869/7)
  42. ---------- Marianna x Ćwikliński Wincenty (Kościelec pow. kaliski 1861/6)
  43. ---------- Marianna x Czapla Jan (Grudusk 1887/7)
  44. ---------- Marianna x Piasecki Feliks (Grudusk 1890/3)
  45. ---------- Mateusz x Babielka Marianna (Wąsosze k. Konina 1841/8)
  46. ---------- Mateusz x Leszczyński Katarzyna (Grudusk 1880/1)
  47. ---------- Mateusz x Wieczork Agnieszka (Barłożno 1737/1)
  48. ---------- N. x N. N. (Gniew 1861/43)
  49. ---------- Paweł x Krzywik Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/23)
  50. ---------- Stanisław x Dębowski Katarzyna (Grudusk 1883/2)
  51. ---------- Stefania x Rościński Stanisław (Kazimierz Biskupi 1920/26)
  52. ---------- Stefania x Rosiński Stanisław (Kazimierz Biskupi 1919/56)
  53. ---------- Weronika x Przybysiak Michał (Raciążek 1791/4)
  54. ---------- Zuzanna x Brochoński Piotr (Gniew 1823/7)
  55. Andrzejowski Antoni x Toszyński Karolina (Kraków - Mariacka 1826/33)
  56. ---------- Franciszka x Paszyński Robert (Dederkały 1842/4)
  57. ---------- Józef x Bajer Justyna (Kraków - Mariacka 1841/40)
  58. ---------- Józef x Lisak Agnieszka (Kraków - św. Krzyż 1835/7)
  59. ---------- Marianna x Nowak Sebastian (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1867/1)
  60. ---------- Paweł x Urbańczyk Jadwiga (Kraków - św. Anna 1825/13)
  61. ---------- Wincenty x Mencel Anna (Kraków - św. Anna 1830/11)
  62. Andrzejwski Karolina x Szymczak Joachim (Gieczno 1815/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne