Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Andrych (wyników 60):

  1. Anderczyk Michał x Wąsik Łucja (Barłożno 1734/1)
  2. Anders Augusta x Schaks Samuel (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/27)
  3. ---------- Jan x Wędzonka Katarzyna (Mierzyn 1885/31)
  4. ---------- Maria x Janott August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/6)
  5. ---------- Michał x Glaschke Rozyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/13)
  6. Anderson Gertruda x Pufalski Michał (Gniew 1841/44)
  7. Andrejczuk Ewa x Tchórzyński Jan (Krzemieniec 1842/11)
  8. Andres Amelia x Cyla Józef (Gniew 1855/7)
  9. ---------- Antoni x Bechler Magdalena (Mikołajewice 1870/13)
  10. Andryanka Urszula x Wilamek Paweł (Brzeziny 1784/1949)
  11. Andrych Katarzyna x Cykała Andrzej (Okrzeja 1859/23)
  12. ---------- Kazimierz x Fiołkowski Marianna (Mierzyn 1886/6)
  13. ---------- Stanisława x Repta Konrad (Barłożno 1924/23)
  14. Andrychiewicz Magdalena x Weitaler Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1832/59)
  15. Andrychowski Anna x Stankoski Jan (Lubraniec 1841/24)
  16. ---------- Franciszek x Ciesielski Waleria (Barłożno 1904/3)
  17. ---------- Franciszka x Miszewski Alojzy (Barłożno 1922/1)
  18. ---------- Jadwiga x Ostrowski Stefan (Barłożno 1926/27)
  19. ---------- Józef x Rudziński (Kowalski) Weronika (Grudusk 1889/7)
  20. ---------- Marianna x Piłacki Wawrzyniec (Grudusk 1882/22)
  21. Andrycz Jan x Kamieniecki Julianna (Dzierzgów 1823/18)
  22. Andryk Antonia x Piepiórka Franciszek Józef (Stężyca 1898/29)
  23. ---------- Franciszka x Wica Edward (Grabowo kościerskie 1937/1)
  24. ---------- Józef x Szultke Helena (Grabowo kościerskie 1935/5)
  25. ---------- Józefina x Petk Józef (Stężyca 1868/7)
  26. ---------- Łucja x Kulwikowski Franciszek (Stężyca 1888/6)
  27. ---------- Marcin x Będzmer Justyna (Stężyca 1863/8)
  28. ---------- Michał x Sobisz Józefina (Stężyca 1889/3)
  29. ---------- Michał x Zarach Józefina (Stężyca 1890/32)
  30. Andrykowski Aleksander x Przygocki Apolonia (Gniew 1748/24)
  31. ---------- Aleksander x Przygocki Apolonia (Gniew 1913/1)
  32. ---------- Anastazja x Lukowski Jan (Barłożno 1920/24)
  33. ---------- Katarzyna x Purski Józef (Barłożno 1886/14)
  34. Andrysiak Czesław x Bednarek Wiktoria (Gniew 1953/29)
  35. ---------- Henryk x Kurowski Elżbieta (Gniew 1964/13)
  36. ---------- Łukasz x Stępień Józefa (Łomna 1894/17)
  37. Andrysiewicz Anna x Hiroń Franciszek (Kraków - św. Florian 1849/35)
  38. ---------- Bonawentura x Toroński Marianna (Kraków - św. Florian 1826/43)
  39. ---------- Karolina x Głuszyk Andrzej (Kraków - św. Florian 1851/20)
  40. ---------- Marianna x Stawiński Błażej (Kraków - Mariacka 1833/30)
  41. ---------- Teofila Katarzyna x Kania Wojciech Wincenty (Kraków - św. Florian 1844/32)
  42. Andryszczak Franciszka x Sajk Stanisław (Jelonki 1862/9)
  43. ---------- Szymon x Mela Zofia (Budziszewice 1863/27)
  44. Andryszczyk Jan x Krajza Jadwiga (Brok 1824/23)
  45. Andryszkiewicz Kazimierz x Chełstowski Józefa (Nieborów 1810/10)
  46. ---------- Małgorzata x Grochowski Wincenty (Grodzisk Mazowiecki 1851/40)
  47. Andryszowic Szymon x Chodl Marianna (Końskowola 1688/8)
  48. Andrzejczak Tomasz x Kołaciński Józefa (Turek 1894/7)
  49. Andrzejczk Szczepan x Myślewski Marianna (Płock 1886/4)
  50. Andrzejczuk Piotr x Wielczek Marianna (Jelonki 1862/4)
  51. ---------- Stanisław x Burzyk Marianna (Jelonki 1858/36)
  52. Andrzejczyk Marcjanna x Przytulski Franciszek (Jelonki 1859/22)
  53. ---------- Tomasz x Jadziak? Marianna (Brzeziny 1788/2035)
  54. ---------- Wojciech x Kuna Zofia (Brzeziny 1784/1943)
  55. Andrzejewska Rozalia x Wardecki Jan (Wąsosze k. Konina 1839/15)
  56. ---------- Teofila x Cholewiński Piotr (Grudusk 1887/1)
  57. Andrzejkiewicz Józefa x Paliński Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1825/28)
  58. Andrzeyczak Michał x Nowak Jadwiga (Kazimierz Biskupi 1812/17)
  59. Andrzyk Tekla x Rolek Michał (Łoniów 1832/37)
  60. Andrzykowski Bogumiła x Liziński Wojciech (Łabunowo 1816/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne