Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Aleksanderek (wyników 54):

  1. Alechnowicz Franciszek x Orzechowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1790/6)
  2. ---------- Marcin x Nowakowski Marianna (Wieniec 1787/253)
  3. Alechowicz Marianna x Orzechowski Jan (Papowo Toruńskie 1802/5)
  4. ---------- Marianna x Szamotulski Tomasz (Papowo Toruńskie 1791/4)
  5. Aleksander Katarzyna x Bijok Jerzy (Kraków - Mariacka 1825/52)
  6. ---------- Marianna x Tomala Michał (Koprzywnica 1843/36)
  7. ---------- Teresa x Dybu¶ Michał (Koprzywnica 1843/11)
  8. Aleksanderek Jakub x Koselski Marianna (Chlewiska 1833/21)
  9. ---------- Mikołaj x Kaprzyk Agnieszka (Chlewiska 1837/12)
  10. ---------- Petronela x Baran Jan (Chlewiska 1833/26)
  11. ---------- Petronela x Głowacki Michał (Chlewiska 1828/30)
  12. ---------- Piotr x Groszkoski Katarzyna (Wieniec 1791/314)
  13. Aleksandrowa Agnieszka x Pietrzczyk Tomasz (Brzeziny 1783/1911)
  14. Aleksandrowicz Franciszka x Madej Wincenty (Kraków - Wszyscy ¦więci 1819/34)
  15. ---------- Jan x Grotchus Stanisława (Hrubieszów 1862/1)
  16. ---------- Jan x Zdobyczewski Zofia (Hrubieszów 1838/24)
  17. ---------- Józef x Nowicki Florentyna (Żelazna 1869/11)
  18. ---------- Justyna x Kłapociński Stanisław (Kraków - Mariacka 1813/53)
  19. ---------- Karol x Staszczak Marianna (Koprzywnica 1830/1)
  20. ---------- Marianna x Szpakowski Karol (Kraków - ¶w. Szczepan 1826/35)
  21. ---------- Mikołaj x Cypcer Eleonora (Kraków - Mariacka 1840/17)
  22. ---------- Orszula x Kołacz Paweł (Koprzywnica 1863/16)
  23. ---------- Paweł x Rabczyński Marianna (Hrubieszów 1829/16)
  24. ---------- Petronela x Rozański Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1819/16)
  25. ---------- Piotr x Cesarz Jadwiga (Pierzchnica: wie¶ Pierzchnica 1813/4)
  26. ---------- Wojciech x Bieliński Marianna Tekla (Brok 1812/5)
  27. ---------- Zofia x Karpowicz Piotr (Brok 1821/1)
  28. ---------- Zofia x Małecki Piotr (Brok 1827/16)
  29. ---------- Zofia x R±bała Franciszek (Koprzywnica 1812/16)
  30. ---------- Zofia x R±bała Józef (Koprzywnica 1812/17)
  31. Aleksandrówna Agata x Madczak Ludwik (Brzeziny 1794/34)
  32. Aleksandrzak Piotr x Piotr Katarzyna (Wieniec 1785/234)
  33. Aleksiejewicz Anna x Piasecki Walenty (Hrubieszów 1838/7)
  34. Aleksy Jakub Józef x Juszczakiewicz Marianna Małgorzata (Kraków - ¶w. Anna 1817/4)
  35. Aleskiewiczówna Marianna x Gołębiewski Łukasz (Brzeziny 1792/26)
  36. Alexander Agata x Kołodziejczak Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/2)
  37. ---------- Andrzej x Kozacy Anna (Kraków - Wszyscy ¦więci 1828/3)
  38. ---------- Karol x H±del Zofia (Kraków - Mariacka 1834/95)
  39. ---------- Siendel x Zuzmanowicz Mosiek Szabsy (Jeżów 1819/40)
  40. Alexanderek Barbara x Janik Ignacy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/1)
  41. ---------- Ignacy x Górnik Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/10)
  42. ---------- Karolina x Jarek Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/10)
  43. ---------- Katarzyna x Tygielski Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/23)
  44. ---------- Małgorzata x Ciesiółkiewicz Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/19)
  45. Alexandrowicz Agnieszka x Szczepaniak Maciej (Koprzywnica 1829/32)
  46. ---------- Bartłomiej x Kuroniak Anna (Koprzywnica 1828/1)
  47. ---------- Franciszek x Gach Magdalena (Koprzywnica 1839/1)
  48. ---------- Katarzyna x Kołacz Franciszek (Koprzywnica 1859/20)
  49. ---------- Katarzyna x Olszewski Błażej (Koprzywnica 1832/60)
  50. ---------- Kazimierz x Czernicki Ewa (Koprzywnica 1820/1)
  51. ---------- Maryanka x Jzralowicz Major (Białobrzegi 1821/2)
  52. ---------- Stanisław x Woyniłowicz Franciszka (Łabunowo 1807/2)
  53. Alexin Barbara x Konieczny Marcin (Gniew 1837/22)
  54. Alexsandrowicz Bartłomiej x Zubaski Gertruda (Koprzywnica 1827/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ¶lubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne