Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Adamski (wyników 121):

  1. Adam Jadwiga x Podolski Marcin (Wieniec 1788/273)
  2. ---------- Otylia x Wilinski Paweł (Gniew 1872/7)
  3. Adamcki Józef x Śląski Katarzyna (Lubraniec 1857/8)
  4. Adamecki Nikodem x Jagodziński Marianna (Grudusk 1879/11)
  5. Adamowski Aleksander x Kozacki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1843/45)
  6. ---------- Balbina x Nowak Walenty (Borzykowa 1860/17)
  7. ---------- Elżbieta x Wodzisławski Mikołaj (Borzykowa 1844/18)
  8. ---------- Feliks x Miałkowski Wiktoria (Szumbar 1856/1)
  9. ---------- Franciszka x Macczak Wincenty (Lubraniec 1855/11)
  10. ---------- Jakub x Jasienski Barbara (Gniew 1832/3)
  11. ---------- Jan x Skorna Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1887/3)
  12. ---------- Józefa x Radziejowski Józef (Borzykowa 1858/17)
  13. ---------- Julianna x Żelechowksi Jan (Kraków - Mariacka 1829/26)
  14. ---------- Karol x Machalski Marianna (Kraków - św. Florian 1814/49)
  15. ---------- Katarzyna x Jaworski Jacek (Kraków - Mariacka 1838/54)
  16. ---------- Kazimierz x Mosin Julianna (Borzykowa 1853/2)
  17. ---------- Konstancja x Lenarcik Franciszek (Górzno k. Garwolina 1809/8)
  18. ---------- Ludwika x Ring Augustyn (Kraków - Mariacka 1828/47)
  19. ---------- Maria x Penkalla Edmund (Gniew 1866/47)
  20. ---------- Petronela x Jakuszewski Karol (Szumbar 1852/1)
  21. ---------- Weronika x Sledzikowski Walenty (Gniew 1800/28)
  22. ---------- Wincenty x Małecki Małgorzata (Gniew 1797/1)
  23. Adamski Agata x Kukliński Józef Wincenty (Kraków - Mariacka 1815/8)
  24. ---------- Agnieszka x Ożarowski Józef (Hrubieszów 1815/0)
  25. ---------- Agnieszka x Piróg Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1882/1)
  26. ---------- Andrzej x Przybylski Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1827/8)
  27. ---------- Andrzej x Syrkowski Joanna (Kraków - Mariacka 1824/39)
  28. ---------- Anna x Hamburg Adam (Bebelno 1877/7)
  29. ---------- Anna x Kowalewski Paweł (Papowo Toruńskie 1821/19)
  30. ---------- Anna x Panek Paweł (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/28)
  31. ---------- Anna x Rejwer Michał (Papowo Toruńskie 1863/24)
  32. ---------- Anna x Szlachta Krzysztof (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1825/1)
  33. ---------- Antoni x Dalewicz Agnieszka (Kraków - św. Anna 1835/5)
  34. ---------- Antoni x Gacek Regina (Kraków - św. Szczepan 1826/14)
  35. ---------- Antoni x Królikowski Marianna (Kraków - Mariacka 1830/6)
  36. ---------- Antoni x Mroziński Antonina (Klimontów 1813/115)
  37. ---------- Antoni x Neümann Anna Karolina (Mileszki 1862/22)
  38. ---------- Antoni x Sobieski Franciszka (Płock 1861/59)
  39. ---------- Antonina Franciszka x Szklarski Leon (Chlewiska 1833/33)
  40. ---------- Antonina x Grzonkowski Piotr (Papowo Toruńskie 1808/11)
  41. ---------- Bernard x Rozmer Marianna (Barłożno 1852/10)
  42. ---------- Bolesław x Kopik Józefa (Górzno k. Garwolina 1928/25)
  43. ---------- Bronisława x Syrda Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1826/44)
  44. ---------- Elżbieta x Knap Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1848/9)
  45. ---------- Emilia x Dygasiński Wincenty (Działoszyce 1854/7)
  46. ---------- Feliks x Bączek Franciszka (Kraków - św. Salwator 1830/10)
  47. ---------- Feliks x Dąbrowski Aleksandra (Pniewnik 1866/11)
  48. ---------- Feliks x Pawlak Józefa (Okrzeja 1859/15)
  49. ---------- Franciszek x Wawszczyk Róża (Gnojno 1830/31)
  50. ---------- Franciszka x Czerski Józef (Barłożno 1879/19)
  51. ---------- Franciszka x Kurek Stanisław (Kazimierz Biskupi 1852/22)
  52. ---------- Franciszka x Somszyński Mikołaj (Papowo Toruńskie 1848/3)
  53. ---------- Ignacy x Kleszcz Józefa (Lgota Wielka 1850/7)
  54. ---------- Ignacy x Zayde Elżbieta (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/14)
  55. ---------- Irena x Samecki Edward (Gniew 1948/24)
  56. ---------- Jakub x Ciepielowski Franciszka (Kraków - Boże Ciało 1825/3)
  57. ---------- Jakub x Januszkiewicz Regina (Kraków - Mariacka 1814/18)
  58. ---------- Jakub x Korczek Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1816/50)
  59. ---------- Jakub x Sułkowski Kunegunda (Kraków - św. Florian 1826/121)
  60. ---------- Jakub x Szopa Franciszka (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1822/7)
  61. ---------- Jakub x Zberkowski Rozalia (Kraków - św. Florian 1840/26)
  62. ---------- Jan x Barmiński Dorota (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/18)
  63. ---------- Jan x Ciastoń Marianna (Kraków - Boże Ciało 1832/12)
  64. ---------- Jan x Hepk Magdalena (Gniew 1843/2)
  65. ---------- Jan x Ignatowski Aniela (Białobrzegi 1864/7)
  66. ---------- Jan x Janutek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1830/35)
  67. ---------- Jan x Kaczmarska Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1938/14)
  68. ---------- Jan x Karpowicz Anna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/6)
  69. ---------- Joanna x Rychlewski Wincenty (Raciążek 1834/6)
  70. ---------- Józef x Bednarski Tekla (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1833/4)
  71. ---------- Józef x Bryl Antonina (Dmenin 1866/23)
  72. ---------- Józef x Jarwaszynski Marianna (Raciążek 1837/22)
  73. ---------- Józef x Jaśkowski Prakseda (Barłożno 1921/21)
  74. ---------- Józef x Mazurkiewicz Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/5)
  75. ---------- Józef x Switek Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1831/7)
  76. ---------- Józef x Wiatr Katarzyna (Kraków - Mariacka 1846/60)
  77. ---------- Józefa x Dembiński Mikołaj (Wierzeja, USC 1885/19)
  78. ---------- Józefina x Czerski Hilary (Barłożno 1874/9)
  79. ---------- Józefina x Karpinski Antoni (Barłożno 1889/5)
  80. ---------- Julianna x Pietronczyk Szymon (Kraków - św. Salwator 1847/12)
  81. ---------- Katarzyna x Gawrzyał Jan (Barłożno 1868/21)
  82. ---------- Katarzyna x Kamiński Franciszek (Kraków - Mariacka 1814/20)
  83. ---------- Katarzyna x Musiał Franciszek (Kraków - św. Salwator 1843/17)
  84. ---------- Katarzyna x Sikora Antoni (Kraków - Boże Ciało 1820/15)
  85. ---------- Kazimierz x Dulkiewicz Anna (Kraków - Mariacka 1836/70)
  86. ---------- Kazimierz x Ogonowski Marianna (Kraków - Mariacka 1829/64)
  87. ---------- Kazimierz x Słabosz Marianna (Kraków - Mariacka 1835/4)
  88. ---------- Kazimierz x Zieliński Petronela (Kraków - Mariacka 1824/5)
  89. ---------- Konstancja x Ożdzyński Benedykt (Chlewiska 1839/62)
  90. ---------- Leon x Mruczek Rozalia (Kraków - św. Anna 1820/25)
  91. ---------- Magdalena x Jaroń Józef (Kraków - św. Szczepan 1841/27)
  92. ---------- Magdalena x Marciński Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/18)
  93. ---------- Marcin x Łysek Konstancja (Zielonki 1836/10)
  94. ---------- Marianna x Kościołek Wojciech (Kraków - św. Salwator 1841/3)
  95. ---------- Marianna x Koziara Wojciech (Kraków - św. Salwator 1836/25)
  96. ---------- Marianna x Kurosadowicz Jan (Koprzywnica 1847/14)
  97. ---------- Marianna x Michna Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1834/10)
  98. ---------- Marianna x Ruszkowski Michał (Pierzchnica: wieś Szczecno 1830/2)
  99. ---------- Marianna x Trelski Józef (Działoszyce 1858/14)
  100. ---------- Marianna x Wronkowski Mateusz (Papowo Toruńskie 1859/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne