Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Adamowicz (wyników 71):

  1. Adach Jan x Gratnik Agnieszka (Końskowola 1664/25)
  2. Adamaszek Frayda x Gilman Ilondryn (Klimontów 1824/50)
  3. Adamaytis Ewa x Jurewicz Maciej (Łabunowo 1793/1)
  4. ---------- Szymon x Płanczinas Zofia (Łabunowo 1783/9)
  5. Adamiak Antoni x Krakowiak Zofia (Bełdów 1895/7)
  6. ---------- Antoni x Łukasik Zofia (Bełdów 1897/2)
  7. ---------- Antoni x Malon Joanna (Babsk 1840/3)
  8. ---------- Katarzyna x Kowalczykowski Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1814/7)
  9. ---------- Marcin x Szewc Rozalia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/18)
  10. ---------- Marianna x Abramczyk Mateusz (Bełdów 1895/33)
  11. ---------- Marianna x Nowaczyk Wawrzyniec (Tubądzin k. Warty 1864/11)
  12. ---------- Michalina x Szkudlarek Wincenty (Bełdów 1895/12)
  13. ---------- Piotr x Cider Petronela (Kazimierz Biskupi 1845/2)
  14. ---------- Piotr x Kulig Marta (Kazimierz Biskupi 1821/42)
  15. ---------- Tomasz x Wojtek Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1776/16)
  16. Adamoszkam Marianna x Herz Piotr (Chwaszczyno 1750/2)
  17. Adamow Szymon x Szafiński Ewa (Białobrzegi 1846/2)
  18. Adamowicz Agnieszka x Wiszniewski Stanisław (Hrubieszów 1871/1)
  19. ---------- Aleksander x Król Zofia (Gnojno 1744/1)
  20. ---------- Franciszek x Fudorowicz Magdalena (Trzebieszów 1810/247)
  21. ---------- Grzegorz x Bączkowski Marianna (Hrubieszów 1819/60)
  22. ---------- Ignacy x Nowiński Tekla (Dmenin 1886/10)
  23. ---------- Józef x Bugalski Józefa (Kraków - św. Szczepan 1832/4)
  24. ---------- Marcin x Funczuk Julianna (Hrubieszów 1841/21)
  25. ---------- Marcin x Wroński Marianna (Hrubieszów 1835/17)
  26. ---------- Tomasz x Nowakowski Zofia (Hrubieszów 1830/1)
  27. Adamówka Marianna x Hanulak Tomasz (Dmenin 1769/6)
  28. Adamówna Barbara x Bąk Szymon (Brzeziny 1791/7)
  29. Adamownam Elżbieta x Fidik Antoni (Gniew 1786/11)
  30. Adamus Andrzej x Jambor Ewa (Dmenin 1856/4)
  31. ---------- Anna x Witkowski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1849/31)
  32. ---------- Antoni x Rajca Franciszka (Bebelno 1897/16)
  33. ---------- Franciszka x Zając Florian (Dmenin 1841/1)
  34. ---------- Jadwiga x Dębski Marcin (Pabianice 1857/13)
  35. ---------- Jadwiga x Piestrzyński Szymon (Dmenin 1865/29)
  36. ---------- Jan x Piwowarczyk Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/21)
  37. ---------- Józefa x Ostrowicz Kazimierz (Dmenin 1883/17)
  38. ---------- Katarzyna x Pczyński Feliks (Bebelno 1828/3)
  39. ---------- Konstancja x Tomecki Piotr (Dmenin 1844/8)
  40. ---------- Magdalena Małgorzata x Kaliciński Ludwik (Bebelno 1896/12)
  41. ---------- Marianna x Chojnacki Sebastian (Bebelno 1878/13)
  42. ---------- Marianna x Jabłoński Józef (Dmenin 1879/30)
  43. ---------- Marianna x Rzepecki Jakub (Kraków - św. Anna 1843/4)
  44. ---------- Marianna x Wołoch Józef (Bebelno 1902/8)
  45. ---------- Maryanna x Hancplangier Antoni (Pabianice 1860/7)
  46. ---------- Michał x Gawin Zofia (Bebelno 1874/7)
  47. ---------- Stanisław x Cegieła Marianna (Dmenin 1896/7)
  48. ---------- Stanisław x Gawłowski Marianna (Mierzyn 1885/33)
  49. ---------- Walenty x Kaczmarek Tekla (Bebelno 1870/4)
  50. ---------- Zuzanna x Bińkowski Ignacy (Dmenin 1865/9)
  51. Adamusek Kacper x Dąbkowski Justyna (Dmenin 1779/3)
  52. Adamusiak Andrzej x Zdankowski Elżbieta (Dmenin 1842/11)
  53. ---------- Franciszek x Tokarski Anna (Dmenin 1803/4)
  54. ---------- Ludwik x Olczyk Marianna (Dmenin 1801/2)
  55. Adamusik Kacper x Podsarniak Katarzyna (Dmenin 1810/9)
  56. ---------- Teresa x Olczyk Feliks (Dmenin 1809/2)
  57. Adaś Stanisław x Kosztur Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1930/11)
  58. Adaszek Benedykt x Osiak Marianna (Górzno k. Garwolina 1832/3)
  59. ---------- Marcin x Balas Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1738/6)
  60. ---------- Marcin x Lis Marianna (Górzno k. Garwolina 1744/3)
  61. Adaszeski Agnieszka x Szadkoski Franciszek (Łomna 1887/5)
  62. ---------- Franciszka x Trzaskoma Jan (Łomna 1890/16)
  63. ---------- Jakub x Kowalski Zofia (Łomna 1886/18)
  64. Adaszewski Aleksander x Żochowski Anna (Płock 1887/88)
  65. ---------- Jakub x Nowak Franciszka (Pniewnik 1855/12)
  66. ---------- Joanna x Szczepański Tomasz (Prażmów 1901/23)
  67. ---------- Józefa x Domański Łukasz (Łomna 1881/13)
  68. ---------- Teresa x Matulka Marcin (Prażmów 1903/29)
  69. ---------- Walentyna x Ankikiel Józef (Prażmów 1898/3)
  70. ---------- Wojciech x Kraszewski Rozalia (Łomna 1893/15)
  71. Adaszyński Jakub x Baranowski Franciszka (Szumsk 1842/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne