Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Adamek (Górecki) (wyników 410):

  1. Adamczak Agnieszka x Janeczka Marcin (Łoniów 1832/35)
  2. ---------- Andrzej x Karasiński Marianna (Łoniów 1869/17)
  3. ---------- Apolonia x Biskup Michał (Koprzywnica 1817/4)
  4. ---------- Apolonia x Dybus Franciszek (Łoniów 1855/21)
  5. ---------- Elżbieta x Jankowski Józef (Łoniów 1842/3)
  6. ---------- Franciszek x Grudzień Gertruda (Łoniów 1859/14)
  7. ---------- Franciszka x Kos Wojciech (Łoniów 1852/8)
  8. ---------- Jadwiga x Kumar Jan (Łoniów 1854/14)
  9. ---------- Jakub x Kowalski Franciszka (Łoniów 1835/11)
  10. ---------- Jan x Banaśkiewicz Julianna (Łoniów 1868/24)
  11. ---------- Jan x Grochowina Małgorzata (Lubraniec 1857/21)
  12. ---------- Jan x Waligórski Agnieszka (Łoniów 1825/242)
  13. ---------- Józef x Jędrzejak Marianna (Łoniów 1814/151)
  14. ---------- Józef x Koprowicz Teresa (Wieniec 1809/530)
  15. ---------- Józefa x Krupa Andrzej (Łoniów 1870/11)
  16. ---------- Karol x Dyda Katarzyna (Połaniec 1877/22)
  17. ---------- Katarzyna x Grzik Wawrzyniec (Koprzywnica 1817/17)
  18. ---------- Katarzyna x Kuś Michał (Połaniec 1877/5)
  19. ---------- Klemens x Domański Agnieszka (Łoniów 1829/8)
  20. ---------- Klemens x Domański Marianna (Łoniów 1832/15)
  21. ---------- Klemens x Dyląg Jadwiga (Łoniów 1840/5)
  22. ---------- Klemens x Lewandowski Józefa (Łoniów 1822/187)
  23. ---------- Ludwik x Brzozowska Ewa (Brzeziny 1780/1851)
  24. ---------- Maciej x Maćkowska Agata (Połaniec 1867/47)
  25. ---------- Maciej x Szkutnicki Franciszka (Łoniów 1822/199)
  26. ---------- Małgorzata x Złotek Maciej (Łoniów 1837/13)
  27. ---------- Marcin x Wieczorek Marianna (Łoniów 1827/23)
  28. ---------- Marianna x Bokwa Kazimierz (Koprzywnica 1836/2)
  29. ---------- Marianna x Ciemnicki Tomasz (Ludzisko 1836/0)
  30. ---------- Marianna x Formański Stanisław (Łoniów 1814/215)
  31. ---------- Marianna x Jankowski Andrzej (Łoniów 1831/3)
  32. ---------- Marianna x Kawecki Antoni (Łoniów 1844/24)
  33. ---------- Marianna x Siwiec Feliks (Łoniów 1822/166)
  34. ---------- Mateusz x Skomerski Marianna (Wieniec 1771/105)
  35. ---------- Michał x Jaśkiewicz Salomea (Łoniów 1813/54)
  36. ---------- Norbert x Jędrzyk Zofia (Łoniów 1818/217)
  37. ---------- Paweł x Leśniak Józefa (Łoniów 1859/20)
  38. ---------- Piotr x Grudzień Rozalia (Łoniów 1830/20)
  39. ---------- Rozalia x Kos Andrzej (Łoniów 1853/3)
  40. ---------- Salomea x Chudzik Wawrzyniec (Łoniów 1830/9)
  41. ---------- Szymon x Książka Marianna (Łoniów 1822/107)
  42. ---------- Szymon x Rowiński Katarzyna (Łoniów 1843/14)
  43. ---------- Tekla x Tomczyński Błażej (Łoniów 1832/3)
  44. ---------- Tomasz x Kaniewski Marianna (Łoniów 1843/1)
  45. ---------- Wawrzyniec x Szymański Konstancja (Łoniów 1846/2)
  46. ---------- Zofia x Krzyszczak Franciszek (Łoniów 1829/9)
  47. Adamczeski Paweł x Krzyminski Barbara (Czermno 1859/7)
  48. ---------- Stanisław x Wciński Marianna (Czermno 1859/19)
  49. Adamczewski Alojzy x Jochman Emilia Michalina (Kościelec pow. kaliski 1852/23)
  50. ---------- Anastazja x Rogalski Józef (Lubraniec 1843/5)
  51. ---------- Andrzej x Ciesielski Anastazja (Kazimierz Biskupi 1901/7)
  52. ---------- Antoni x Brąszkowski Anna (Gniew 1780/11)
  53. ---------- Antoni x Michałowicz Antonina (Mileszki 1849/23)
  54. ---------- Antonina x Potakowski Mateusz (Mileszki 1849/2)
  55. ---------- Apolonia x Smykaj Józef (Kazimierz Biskupi 1902/10)
  56. ---------- August x Sowiński Anna (Lubraniec 1844/9)
  57. ---------- Balbina x Niewiadomski Maciej (Mileszki 1852/5)
  58. ---------- Błażej x Harenza Wiktoria (Kraszewice 1891/54)
  59. ---------- Franciszek x Ziętkiewicz Katarzyna (Mileszki 1866/2)
  60. ---------- Franciszka x Sapienski Wojciech (Czermno 1824/16)
  61. ---------- Jadwiga x Kamiński Andrzej (Mileszki 1867/18)
  62. ---------- Jakub x Milej Zofia (Łomna 1895/6)
  63. ---------- Jolanta x Niezgoda Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1972/5)
  64. ---------- Józef x Combrzyński Marianna (Mileszki 1873/4)
  65. ---------- Józef x Szmitka Magdalena (Mileszki 1861/1)
  66. ---------- Józef x Szustakiewicz Julianna (Mileszki 1860/19)
  67. ---------- Józefa x Płociński Franciszek (Łomna 1893/5)
  68. ---------- Julianna x Walaszczyk Jan (Mileszki 1863/33)
  69. ---------- Katarzyna x Gorzkiewicz Józef (Mileszki 1869/1)
  70. ---------- Katarzyna x Jaszczak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1925/22)
  71. ---------- Katarzyna x Kańczucki Józef (Mileszki 1852/25)
  72. ---------- Kazimierz x Wiśniewski Julianna (Czermno 1833/15)
  73. ---------- Konstanty x Zieliński Józefa (Mileszki 1867/19)
  74. ---------- Ksawery x Palasiński Teofila (Mileszki 1849/4)
  75. ---------- Marianna x Klimczak Franciszek (Czermno 1835/1)
  76. ---------- Marianna x Skarbek Jan Romuald (Mileszki 1855/6)
  77. ---------- Rozalia x Ziętkiewicz Wojciech (Mileszki 1861/6)
  78. ---------- Stanisława x Cetner Kajetan (Kazimierz Biskupi 1902/24)
  79. ---------- Stanisława x Jaszczak Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1900/16)
  80. ---------- Stanisława x Jaszczak Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1900/16)
  81. ---------- Tekla x Kiernol Piotr (Mileszki 1867/5)
  82. ---------- Walenty x Owczarek Marianna (Mileszki 1858/6)
  83. ---------- Wawrzyniec x Łeńt Stanisława (Kazimierz Biskupi 1921/55)
  84. ---------- Weronika x Szymański Adam (Lubraniec 1844/25)
  85. ---------- Weronika x Więckowski Łukasz (Czermno 1853/26)
  86. ---------- Wojciech x Chwiałkowski Małgorzata (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1821/2)
  87. ---------- Zofia x Beczek Kazimierz (Okrzeja 1862/25)
  88. ---------- Zofia x Marczak Maciej (Mileszki 1867/13)
  89. Adamczk Małgorzata x Kasprzak Marcin (Czermno 1814/6)
  90. Adamczok Maciej x Sawionka Katarzyna (Wieniec 1786/241)
  91. Adamczowski Franciszek x Krasiński Katarzyna (Kraków - św. Anna 1816/7)
  92. Adamczuk Andrzej x Franczak Anna (Surhów 1863/18)
  93. ---------- Jan x Bazylko Józefa (Surhów 1870/6)
  94. ---------- Józef x Bazyliuk Marianna (Surhów 1868/5)
  95. ---------- Józef x Krasowski Katarzyna (Surhów 1861/8)
  96. ---------- Katarzyna x Humen Jan (Surhów 1852/10)
  97. ---------- Katarzyna x Kozak Jan (Surhów 1862/10)
  98. ---------- Katarzyna x Rogoski Grzegorz (Brok 1818/2)
  99. ---------- Maciej x Stasiuk Marianna (Surhów 1859/10)
  100. ---------- Magdalena x Krapowski Józef (Surhów 1866/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne