Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Żurek (wyników 173):

  1. Żur Aleksy x Szostakiewicz Katarzyna (Hrubieszów 1838/1)
  2. ---------- Konrad x Buczek Karolina (Hrubieszów 1858/28)
  3. ---------- Marianna x Barański Andrzej (Hrubieszów 1871/10)
  4. ---------- Stefan x Smoliński Zofia (Gniew 1946/28)
  5. Żuralski Ludwik x Ostrowski Stefania (Gniew 1921/61)
  6. Żuraw adam x Ewczyński Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1779/19)
  7. ---------- Agnieszka x Jaskulski Marek (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1766/10)
  8. ---------- Andrzej x Zaręba Katarzyna (Koprzywnica 1848/37)
  9. ---------- Antoni x Przybyłowski Franciszka (Górzno k. Garwolina 1967/20)
  10. ---------- Eugeniusz x Dobarzuczek? Zofia (Górzno k. Garwolina 1953/28)
  11. ---------- Marianna x Lakowski Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1883/1)
  12. ---------- N. x Andrejas Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/3)
  13. ---------- Petronela x Miszor Stanisław (Płock 1887/36)
  14. ---------- Stefan x Papiernik Helena (Górzno k. Garwolina 1931/28)
  15. Żurawiak adam x N. Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1766/10)
  16. ---------- Franciszka x Pyszczek Stanisław (Koprzywnica 1839/32)
  17. ---------- Łukasz x Jonek Rozalia (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1775/14)
  18. ---------- Tomasz x Wrutny Ewa (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1778/18)
  19. Żurawik Salomea x Parzelski Gaspar (Skała 1804/2)
  20. Żurawiński Elżbieta x Nazar Aleksander (Hrubieszów 1818/36)
  21. ---------- Katarzyna x Sieranek Paweł (Koprzywnica 1833/36)
  22. ---------- Tomasz x Bloch Joanna (Lgota Wielka 1845/9)
  23. Żurawska Agnieszka x Popławski Tomasz (Brzeziny 1778/1791)
  24. ---------- Brygida x Luboiński Stanisław (Brzeziny 1785/1981)
  25. ---------- Marianna x Stawiński Łukasz (Brzeziny 1770/1627)
  26. Żurawski Agnieszka Katarzyna x Fabiszewski (Pabir) Jan (Kraków - Mariacka 1813/36)
  27. ---------- Amelia x Piechowski Juliusz (Barłożno 1920/38)
  28. ---------- Anastazja x Małkowski Teofil (Gniew 1867/17)
  29. ---------- Andrzej x Pietrzyk Katarzyna (Borzykowa 1856/13)
  30. ---------- Anna x Frangel Jan (Barłożno 1874/3)
  31. ---------- Anna x Tege Jan (Białobrzegi 1860/3)
  32. ---------- Antoni x Bruszkowski Weronika (Gniew 1878/16)
  33. ---------- Antoni x Parwaszewski Rozalia (Papowo Toruńskie 1860/18)
  34. ---------- Bronisława x Świetlik Marek (Barłożno 1906/21)
  35. ---------- Feliks x Piłat Brygida (Barłożno 1927/6)
  36. ---------- Franciszek x Koza Antonina (Borzykowa 1834/13)
  37. ---------- Franciszek x Pawłowski Gertruda (Kraków - Boże Ciało 1825/9)
  38. ---------- Franciszek x Schliwa Rozalia (Barłożno 1915/4)
  39. ---------- Helena x Krakowski Hubert Jan (Gniew 1901/37)
  40. ---------- Jakub x Galewski Anna (Grabowo kościerskie 1871/3)
  41. ---------- Jakub x Orłowski Katarzyna (Kraszewice 1890/51)
  42. ---------- Jan x Gieleciński Wiktoria (Prażmów 1902/4)
  43. ---------- Jan x Gutkiewicz Anna (Białobrzegi 1843/1)
  44. ---------- Jan x Herżniewski Władysława (Barłożno 1907/12)
  45. ---------- Jan x Keyzer Elżbieta (Barłożno 1848/8)
  46. ---------- Józef x Mikorski Weronika (Lubraniec 1844/1)
  47. ---------- Józef x Pietrzyk Julianna (Borzykowa 1862/5)
  48. ---------- Katarzyna x Sikora Wawrzyniec (Czemierniki 1813/59)
  49. ---------- Kunegunda x Wysocki Józef (Barłożno 1866/9)
  50. ---------- Marianna x Błaszkiewicz Jan (Papowo Toruńskie 1851/3)
  51. ---------- Marianna x Nowacki Tomasz (Papowo Toruńskie 1864/31)
  52. ---------- Marianna x Zgubieński Franciszek (Gniew 1905/14)
  53. ---------- Rozalia x Czyżewski Wojciech (Górzno k. Garwolina 1803/13)
  54. ---------- Sebastian x Popławski Magdalena (Hrubieszów 1814/17)
  55. ---------- Teresa x Kocanowski Stanisław (Białobrzegi 1843/6)
  56. ---------- Urszula x Bolichowski Antoni (Katerburg 1844/3)
  57. ---------- Walenty x Kaczorowski Anna (Prażmów 1901/22)
  58. ---------- Wojciech x Baryła Marianna (Czemierniki 1812/1)
  59. ---------- Wojciech x Biskup Magdalena (Koprzywnica 1826/36)
  60. Żurczyk Antoni x Bosak Eufemia (Kraków - św. Salwator 1819/65)
  61. Żurek Agnieszka x Domagalski Szymon (Skała 1825/6)
  62. ---------- Agnieszka x Miodek Andrzej (Skała 1826/4)
  63. ---------- Agnieszka x Opalski Franciszek (Skała 1889/6)
  64. ---------- Agnieszka x Ziarnkowski Józef (Skała 1828/10)
  65. ---------- Andrzej x Cierniak Salomea (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1885/4)
  66. ---------- Andrzej x Kubicz Józefa (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1924/7)
  67. ---------- Andrzej x Ramijan Maria (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1911/4)
  68. ---------- Anna x Lasota Szymon Wojciech (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1933/1)
  69. ---------- Anna x Zadęcki Antoni (Skała 1882/7)
  70. ---------- Antoni x Łyczko Antonina (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1895/4)
  71. ---------- Antoni x Paw Julianna (Kraków - św. Salwator 1837/76)
  72. ---------- Antoni x Sobucki Zofia (Skała 1846/8)
  73. ---------- Dorota x Kosek Piotr (Kraków - św. Szczepan 1850/52)
  74. ---------- Elżbieta x Jankowicz Michał (Koprzywnica 1872/37)
  75. ---------- Franciszek x Kusak Franciszka (Kazimierza Wielka 1882/35)
  76. ---------- Franciszek x Świerczek Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1898/2)
  77. ---------- Franciszek x Woźniakowski Helena (Kraków - Mariacka 1813/61)
  78. ---------- Franciszek x Żurowicz Magdalena (Skała 1836/4)
  79. ---------- Franciszka x Szychowski Michał (Mileszki 1865/3)
  80. ---------- Jadwiga x Ćwiertnia Izydor (Klimontów 1867/1)
  81. ---------- Jan x Boroń Tekla (Skała 1867/6)
  82. ---------- Jan x Skrzypczak Marianna (Koprzywnica 1873/10)
  83. ---------- Józef x Błachno Małgorzata (Skała 1836/10)
  84. ---------- Katarzyna x Domagalski Jan (Skała 1841/5)
  85. ---------- Katarzyna x Morawa Antoni (Kraków - św. Salwator 1842/4)
  86. ---------- Kazimierz x Stokłosa Katarzyna (Skała 1802/7)
  87. ---------- Kunegunda x Łucak Mateusz (Lgota Wielka 1820/5)
  88. ---------- Ludwika x Nowak Jacek (Klimontów 1847/9)
  89. ---------- Maciej x Wróbel Helena (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1924/2)
  90. ---------- Magdalena x Jankowski Wojciech (Skała 1844/6)
  91. ---------- Magdalena x Pęcek Jan (Skała 1840/7)
  92. ---------- Magdalena x Pęcek Józef (Skała 1840/2)
  93. ---------- Małgorzata x Krąpiel Wojciech (Koprzywnica 1816/13)
  94. ---------- Małgorzata x Orzeł Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1924/4)
  95. ---------- Małgorzata x Smuchowicz Benedykt (Koprzywnica 1839/41)
  96. ---------- Marcin x Sabieta Franciszka (Lgota Wielka 1858/18)
  97. ---------- Marek x Waśko Marianna (Kraków - Mariacka 1828/50)
  98. ---------- Maria x Macheta Franciszek (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1934/1)
  99. ---------- Marianna x Garas Kazimierz (Klimontów 1851/1)
  100. ---------- Marianna x Kita (Kiciński) Kazimierz (Skała 1847/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne