Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Żelazny (wyników 112):

  1. Żelakewicz Andrzej x Żelazowski Marianna (Pniewnik 1820/12)
  2. ---------- Józef x Dmochowski Marianna (Pniewnik 1825/2)
  3. Żelakiewicz Ignacy x Jakubowski Ludwika (Pniewnik 1877/3)
  4. Żelasko Agnieszka x Cichy Maciej (Kraków - św. Anna 1820/12)
  5. ---------- Agnieszka x Wąsik Walenty (Kraków - Boże Ciało 1836/11)
  6. ---------- Franciszek x Druzgalski Karolina (Kraków - Boże Ciało 1837/13)
  7. ---------- Szymon x Załubski Małgorzata (Kraków - św. Florian 1829/9)
  8. Żelaskowski Bartius x Kawczyński Anna (Barłożno 1932/9)
  9. ---------- Jadwiga x Sieracki Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1835/1)
  10. ---------- Jan x Szulc Barbara Teresa (Gniew 1965/28)
  11. ---------- Katarzyna x Lewandowski Michał (Papowo Toruńskie 1814/5)
  12. ---------- Marcin x Czerwiński Jadwiga (Jeżów 1824/37)
  13. ---------- Marianna x Redmerski Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1809/13)
  14. Żelazek Agnieszka x Zygadło Maciej (Górzno k. Garwolina 1814/7)
  15. ---------- Antoni x Ocep Klara (Górzno k. Garwolina 1783/10)
  16. ---------- Brygida x Ocep Paweł (Górzno k. Garwolina 1773/4)
  17. ---------- Filip x Turek Marianna (Górzno k. Garwolina 1819/22)
  18. ---------- Franciszka x Gałązka Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1807/5)
  19. ---------- Jan x Lis Franciszka (Górzno k. Garwolina 1790/15)
  20. ---------- Jan x Zając Marianna (Górzno k. Garwolina 1744/2)
  21. ---------- Jan x Żak Franciszka (Górzno k. Garwolina 1803/3)
  22. ---------- Klara x Mąkowski Antoni (Górzno k. Garwolina 1817/10)
  23. ---------- Małgorzata x Lis Michał (Górzno k. Garwolina 1731/5)
  24. ---------- Onufry x Błażejczyk Krystyna (Górzno k. Garwolina 1886/26)
  25. ---------- Stanisław x Nakonieczny (Michalczyk) Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1842/9)
  26. Żelazionka Małgorzata x Ratkowski Jan (Wieniec 1766/37)
  27. Żelazko Jadwiga x N. Piotr (Wieniec 1775/131)
  28. ---------- Małgorzata x Szot Franciszek (Wieniec 1772/112)
  29. ---------- Paweł x Szulerek Marianna (Kraków - św. Florian 1837/68)
  30. Żelazkowski Agnieszka x Skupiński Ignacy (Papowo Toruńskie 1822/13)
  31. ---------- Maciej x Jesieński Anna (Papowo Toruńskie 1845/1)
  32. ---------- Zofia x Bage Marcin (Kraków - Katedra 1817/15)
  33. Żelazny Anna x Dolas Piotr (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1852/4)
  34. ---------- Antoni x Janus Marianna (Kraków - św. Salwator 1846/36)
  35. ---------- Ewa x Biel Franciszek (Kraków - św. Krzyż 1811/1)
  36. ---------- Jan x Eyne Rozalia (Dmenin 1811/8)
  37. ---------- Jan x Reszke Marianna (Dmenin 1801/1)
  38. ---------- Józef x Klimczak Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1830/19)
  39. ---------- Józef x Liszki Anna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1859/1)
  40. ---------- Julia x Wałach Laurenty (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1822/1)
  41. ---------- Magdalena x Filek Szczepan (Kraków - św. Florian 1830/119)
  42. ---------- Magdalena x Kalina Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1848/41)
  43. ---------- Małgorzata x Cetera Mateusz (Kraków - św. Mikołaj 1833/24)
  44. ---------- Mateusz x Sewerin Regina (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1830/1)
  45. ---------- Tomasz x Surowk Regina (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1845/2)
  46. ---------- Wiktoria x Adryanowski Władysław (Bełdów 1898/22)
  47. ---------- Wincenty x Ciemięga Zofia (Kraków - św. Szczepan 1821/117)
  48. ---------- Wojciech x Widowicz Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1828/41)
  49. ---------- Zofia x Wojciechowski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1834/69)
  50. Żelazowski Adam x Zieleźnicki Agnieszka (Pniewnik 1782/249)
  51. ---------- Agnieszka x Skarzyński Wawrzyniec (Pniewnik 1821/10)
  52. ---------- Anastazy x Świętochowski Antonina (Pniewnik 1873/3)
  53. ---------- Antoni x Poniatowski Marianna (Pniewnik 1798/65)
  54. ---------- Antoni x Roguski Konstancja (Pniewnik 1806/154)
  55. ---------- Antoni x Roguski Zuzanna (Pniewnik 1835/9)
  56. ---------- Antoni x Wielądek Marianna (Pniewnik 1839/6)
  57. ---------- Barbara x Stanski Krzysztof (Pniewnik 1822/3)
  58. ---------- Barbara x Żukowski Władysław (Pniewnik 1875/9)
  59. ---------- Benedykt x Rabieński Franciszka (Pniewnik 1770/141)
  60. ---------- Eleonora x Kantorski Aleksander (Pniewnik 1859/19)
  61. ---------- Eleonora x Roguski Michał (Pniewnik 1802/117)
  62. ---------- Felicja x Kosim Ignacy (Pniewnik 1882/24)
  63. ---------- Franciszek x Polkowski Barbara (Pniewnik 1850/21)
  64. ---------- Franciszek x Polkowski Elżbieta (Pniewnik 1796/34)
  65. ---------- Franciszka x Jaczewski Antoni (Pniewnik 1806/156)
  66. ---------- Franciszka x Laskowski Józef (Pniewnik 1837/11)
  67. ---------- Gaweł x Żukowski Aleksandra (Pniewnik 1874/3)
  68. ---------- Grzegorz x Osowski Angela (Pniewnik 1767/126)
  69. ---------- Grzegorz x Roguski Ewa (Pniewnik 1756/72)
  70. ---------- Iwona x Nojszewski Andrzej (Pniewnik 1847/6)
  71. ---------- Jakub x Roguski Marianna (Pniewnik 1767/128)
  72. ---------- Jan x Jaczewski Franciszka (Pniewnik 1769/132)
  73. ---------- Jan x Żukowski Jadwiga (Pniewnik 1758/19)
  74. ---------- Józef x Kodym Marianna (Pniewnik 1879/10)
  75. ---------- Józef x Roguski Franciszka (Pniewnik 1820/4)
  76. ---------- Józef x Rusinowski Zofia (Pniewnik 1858/1)
  77. ---------- Józefa x Polkowski Jan (Pniewnik 1838/19)
  78. ---------- Józefa x Roguski Andrzej (Pniewnik 1840/18)
  79. ---------- Julian x Grabowski Marianna (Pniewnik 1876/11)
  80. ---------- Karolina x Żaboklicki Franciszek (Pniewnik 1861/23)
  81. ---------- Katarzyna x Bogdanowicz Jan (Pniewnik 1801/107)
  82. ---------- Katarzyna x Szymanowski Walenty (Pniewnik 1820/10)
  83. ---------- Katarzyna x Wielądek Antoni (Pniewnik 1807/168)
  84. ---------- Konstanty x Roguski Marianna (Pniewnik 1880/10)
  85. ---------- Maciej x Roguski Apolonia (Pniewnik 1772/159)
  86. ---------- Maciej x Roguski Katarzyna (Pniewnik 1795/13)
  87. ---------- Maciej x Żukowski Julianna (Pniewnik 1795/18)
  88. ---------- Magdalena x Roguski Roch (Pniewnik 1803/118)
  89. ---------- Małgorzata x Rabiński Franciszek (Pniewnik 1807/162)
  90. ---------- Małgorzata x Roguski Karol (Pniewnik 1798/64)
  91. ---------- Maria x Mirkiewicz Aleksander (Kraków - św. Salwator 1847/35)
  92. ---------- Marianna x Jaczewski Jan (Pniewnik 1841/11)
  93. ---------- Marianna x Jaczewski Wawrzyniec (Pniewnik 1777/209)
  94. ---------- Marianna x Klim Walenty (Pniewnik 1835/13)
  95. ---------- Marianna x Nojszewski Antoni (Pniewnik 1850/2)
  96. ---------- Marianna x Roguski Ignacy Józef (Pniewnik 1834/7)
  97. ---------- Marianna x Rutkowski Jan (Gnojno 1742/19)
  98. ---------- Marianna x Wielądek Maciej (Pniewnik 1836/19)
  99. ---------- Marianna x Żelakewicz Andrzej (Pniewnik 1820/12)
  100. ---------- Petronela x Roguski Michał (Pniewnik 1815/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne